TFT Apk

13.15.5232423
TFT APK, muhteşem bir strateji geliştirerek canavarlarla mücadele ettiğiniz bir aksiyon oyunudur. En son sürüm indir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 460,697
Geliştirici
Riot Games Inc
Güncellendi
28 Tem 2023
Sürüm
13.15.5232423
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

TFT APK, muhteşem bir strateji geliştirerek canavarlarla mücadele ettiğiniz bir aksiyon oyunudur. Takım esasına dayanan bu oyunda, oyuncuların takım kurarak karşılaşacakları canavarlara karşı mücadele etmeleri gerekmektedir.

League of Legends’a benzer bir yapıya sahip olan bu oyun, uygulamayı kullanarak oyun serüvenine atıldığınızda, League of Legends’da karşılaştığınız bazı özellikleri görebilirsiniz. Eğer cesur olduğunuza ve harika oyun planları yapabileceğinize inanıyorsanız, denemeye değer ve burası olmanız gereken yerdir. İndirmeye başlamak için bağlantıya dokunun. Ayrıca, indirme işlemi sürerken yazıyı daha fazla keşfetmek isterseniz okumaya devam edebilirsiniz.

TFT Apk

TFT APK Hakkında

Oyun, hem online hem offline modda oynanabilmektedir. Takım oyunu olduğundan dolayı, korkutucu ve tehlikeli yaratıklardan oluşan düşmanlarınızla mücadele etmek adına güçlü bir ekip oluşturmanız gerekmektedir. Savaşta dövüş yeteneklerinizi, hızlı karar verme beceriniz ve strateji geliştirme yeteneklerinizi sergileyerek şampiyonluk için yarışacaksınız. Güçlü ve büyüklük açısından zorlu canavarları yenmek hiç kolay olmayacak. Şampiyonluğu elde etmek, daha fazla seviye atlamak, yeni fırsatlar ve ek zorluklarla oyunun derinliğine daha da girmenize imkan tanıyacaktır. Her bir zafer kazandıkça, gelecek şampiyonalarda kullanabileceğiniz hazine ve silahlar gibi ödüller alacaksınız.

Oyun, tüm android cihazlar, PC’ler ve Mac’ler ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bir mücadele ile dostlarınıza meydan okuyarak, düşmanlarınızı alt edin ve yeteneklerinizi ilerletin. Rekabetçi desteğin ve eşleştirmenin sağladığı, güçlü rakiplerinize fark atabileceğiniz imkanlardır. Rakibinizi geride bırakmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Ayrıca, belli başlı stratejilere uyarak, kısa süre içinde basamakları yükselebilir ve rütbenizi hızlıca artırabilirsiniz.

Para kazanmak için çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Oyunda ilerlerken daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacak birkaç kısayol sunmaktadır. Dragonlands geçişi, bunların arasında önemli bir öğedir ve herhangi bir oyuncu tarafından yükseltme yapmaya gerek kalmadan kullanılabilir. Fakat bu geçişin sunduğundan daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız, pass++ versiyonuna geçebilirsiniz. Bu eşsiz geçiş, özel bonusların kilidini açmanıza imkan tanır. TFT APK ise etkileyici görsellere ve kolay kullanılır bir arayüze sahip mükemmel bir oynanış sunar. Ayrıca oyuncuların keşfetmeleri adına çevrimiçi oyun deneyimi ve benzer fırsatlar da mevcuttur.

TFT Apk son sürüm

TFT APK Özellikleri

  • Takım 

Çevrimiçi modda takım olarak oynayabileceğiniz bu oyunda, süper akıcı ve kullanımı kolay bir deneyim sizleri bekliyor. İyi bir ekip kurarak arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin ve düşmanlarınızla savaşarak zaferler elde etmek için etkili bir oyun stratejisi geliştirin.

  • Çevrimiçi mod

Diğer oyuncular çevrimiçi modda değişik oyunlar oynamaktadır. Şu anda, geliştiriciler çevrimiçi modun kusursuz ve rekabetçi olabilmesi için gün boyunca çalışmalıdır. TFT APK, herhangi bir problem yaşanmaksızın sorunsuz bir oyun deneyimi sağlayan en iyi çevrimiçi platformlardan biridir.

  • Geçişler

Oyun oynarken para toplamanızı kolaylaştıracak olan farklı geçiş türlerini kullanabilirsiniz. Gragonland pass ve pass++ gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

  • Arayüz 

En kullanışlı ve hoş arayüzlere sahip çevrimiçi deneyimi yaşayın. Oyunu hemen indirip TFT oynamaya başlayabilirsiniz.

TFT Apk indir

Sonuç

TFT APK, modern dövüş oyunları için gereken tüm özelliklere sahip yenilikçi bir dövüş oyunu uygulamasıdır. Kısa süre içinde bir milyon indirme sayısına ulaşarak etkileyici bir büyüme göstermiştir. Android cihazlarınıza bu oyunu yükleyin ve bu muhteşem oyunun keyifli yolculuğuna başlayın.

İlgili Yazılar

Descargar Whatsapp Plus v17 51 Apk

Welog Premium APK

Görüntüler

Yenilikler

13.15'te Dokuzlar Salonu adlı yeni bir bölge geçidi getiriyor, Kayan Kumlar bölge geçidiyle Piltover özelliğini yeniliyor ve birkaç minik denge değişikliği yapıyoruz. Bu yamanın sonunda Ruh Dövüşü'yle Choncc Ringi'nin sona ereceğini hatırlatalım. O yüzden etkinlik kartını tamamladığınızdan emin olun! Herkese bol şans! Değişikliklerin tamamına internet sitemizden göz atmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir