Welog Premium APK

1.0.39
Ailenizin internet kullanımını takip etmek mi istiyorsunuz? Welog Premium apk sayesinde bunu otomatik olarak ve uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Artık internet kullanımını izleme imkanına sahipsiniz!
APK indir
4.3/5 Oylar: 91,515
Geliştirici
SugarFamily App
Güncellendi
Apr 7, 2022
Sürüm
1.0.39
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
1,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ailenizin internet kullanımını takip etmek mi istiyorsunuz? Welog Premium sayesinde bunu otomatik olarak ve uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Artık internet kullanımını izleme imkanına sahipsiniz!

İnternet dünyasıyla beraber çok sayıda harika web sitesi ve uygulamayı kullanmamızı sağlar ve dünya genelinde milyarlarca insanın farklı içerik ve araçlarla iletişim kurarak eğlenceli vakit geçirmesine olanak sunar. İnternetin var olmaması halinde, milyonlarca işletme çalışamayacak ve insanlar sıkılacaktı. Bu yüzden ortalama bir birey günde yaklaşık 145 dakika sosyal medya uygulamalarında zaman geçiriyor! Ebeveyn olduğunuzda ve ailenizin internet kullanımını takip etmek istiyorsanız, Welog Premium’u hemen indirin!

Bu uygulama sayesinde, aile üyelerinizi veya dostlarınızı takip etme imkanına sahipsiniz ve böylece ne zaman ve kaç defa çevrimiçi olduklarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama, sadece telefon numarasını girmenizle birinin çevrimiçi olup olmadığını gösteren kullanışlı bir özellik sunar. Bu uygulama ile diğerlerinin internet kullanımlarını güvenli bir biçimde izleyebilir ve doğruyu söyleyip söylemediklerini kontrol edebilirsiniz. Uygulama, hedef kişinin ne kadar süre ve kaç defa çevrimiçi olduğu gibi kesin bilgileri gösterir.

Welog Premium APK

İnternet Kullanımını Takip Et

Günümüzde, internet dünya genelinde çok sayıda insan tarafından iş ve kişisel amaçlar için kullanılmaktadır. İnternetin büyüleyici yanı, hemen hemen tüm cihazlarda, örneğin Akıllı TV’ler, Akıllı Telefonlar, Tabletler, Masaüstü Bilgisayarlar ve Laptoplar gibi cihazlarda kullanılabilir olmasıdır. Hatta Akıllı saatlerin bile internet erişimi sağlaması inanılmaz bir durum! Yine de sıklıkla, internet kontrolsüz kullanıcılar için bağımlılık yapıcı nitelikte olabilir. Farkına varmadan saatlerimizi bu platformda harcamış olabiliriz!

Dolayısıyla, ebeveynler çocuklarının internet erişimini kısıtlama yöntemleri aramaktadır. Eğer bir ebeveynseniz, Welog Premium tam size göre! Bu pratik uygulama, çocuğunuzun gün içinde ne kadar süreyle çevrimiçi olduğunu takip etmenize olanak tanır. Bu sayede, onların telefon aktivitelerini izleyerek yalan söylememelerini sağlayabilirsiniz. Sadece numaralarını uygulamaya girmeniz yeterli ve bu işlemi gerçekleştirirken telefonlarını almanıza gerek yoktur.

Ayrıca, bir kişi çevrimiçi olduğunda hemen bildirim almanız mümkündür! Bu uygulama, ebeveynler ve diğer bireyler için faydalı bir araç haline gelmiştir!

Welog Premium Özellikleri

İnternet kullanımını gizlice ve rahatlıkla takip etmek isterseniz, Welog Premium bu iş için biçilmiş kaftan! Şunların keyfini çıkarın:

Mükemmel İzleme Uygulaması – Akıllı telefon sayesinde, arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. İnternet sayesinde, günümüzde her türlü işlemi sorunsuzca halledebiliyoruz. Artık manuel olarak belirli işleri yapmak zorunda kalmadan, internet bize eylem alanı sunuyor. Fakat internetin faydalı yönleri olduğu gibi bağımlılık yapan yönleri de vardır. En büyük risk ise çocuklar gibi görünmektedir ve onların kullanım sürelerini sınırlamak oldukça önemlidir.

Fakat ebeveynlerin çocuklarının ne yaptığını sürekli görmeleri mümkün olmadığından, onların internet kullanım sürelerini fiziksel olarak takip etmeleri zordur. Bu sebeple en iyi çözüm, harika bir izleme aracı olan Welog Premium’u indirmektir. Bu uygulama sayesinde iki farklı numaranın gün boyunca internet kullanımını izleyebilirsiniz. Bu araçla ayrıca, çocuklarınız çevrimiçi olduğunda anında bilgilendirilmenizi sağlayan bildirimler alırsınız.

Welog Premium indir

İki cihaza kadar izleme yapabilirsiniz – İki kişiyi takip etmek için Welog Premium’un üstün sürümünü kullanın! Takip etmek istediğiniz kişi sayısını uygulamaya girin ve izleme işlemine başlayacaktır. Daha sonra, uygulama, takip ettiğiniz bireylerin ne zaman çevrimiçi ya da çevrimdışı olduklarını görmenizi sağlar. Bu, çocuklarınızın takibi için kullanabileceğiniz faydalı bir araçtır. Uygulama her şeyi sizin adınıza yapacağı için bunu elle yapmanız gerekmez.

Çevrimiçi ve çevrimdışı zamanları inceleyin – Bu uygulama sayesinde, hedeflerinizin tüm etkinliklerini takip edebilirsiniz. Hangi tarihlerde ve ne kadar süreyle çevrimiçi olduklarını görebilirsiniz. Böylece, onların çevrimiçi olduğu süreleri değerlendirebilirsiniz.

Çevrimiçi olduklarında bilgi alın – Welog Premium’un harika bir özelliği daha var, hedefiniz çevrimiçi olduğunda sizi hemen haberdar eder! Bu, hedeflerinize dikkatlice izlemenize yardımcı olan kullanışlı bir fonksiyondur. Böylece, çocuklarınızla hiç kopmamış gibi hissedersiniz!

Welog Premium

Welog Premium APK İndir – En son sürüm

Çocuklarınızın ekran kullanım sürelerini kısıtlamak isterseniz şimdi Welog’u indirin. En fazla iki sayı eklemek için premium sürüme geçin!

İlgili Yazılar

Telegram Dress Remover Bot

EA Sports FC Mobil Beta

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir