Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Hilelipc.com’u ve sunduğu hizmetleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Hilelipc, kullanıcılarına uygulamalar ve oyunlar gibi çeşitli çevrimiçi ve mobil hizmetler sunmaktadır. Aşağıdaki “Kullanım Koşulları”, Hilelipc.com tarafından kullanıcılara sağlanan tüm hizmetlere uygulanacaktır. Kullanıcılar, HileliPc tarafından sağlanan çeşitli hizmetlere erişerek aşağıdaki koşulları kabul eder:

Not: Hilelipc hizmetleri, aşağıdaki Hilelipc.com web sitesi tarafından size sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.

HileliPc, kullanıcıların her yerden erişmeleri ve keyfini çıkarmaları için çeşitli çevrimiçi ve mobil hizmetler sunar. Tüm uygulamalar ve oyunlar HileliPc web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir ve yüklenebilir. Hilelipc, bu Kullanım Koşullarını okuyarak, kullanıcılarına HileliPc web sitesinde sağlanan herhangi bir hizmeti uygun şekilde kullanma hakkını verir. Ancak HileliPc, kullanıcılara hilelipc.com’un ticari markalar, logolar, markalaşma vb. kişisel özelliklerini kullanma hakkı vermez…

HileliPc, mevcut hizmetlerinin koşullarını düzenli olarak güncelleyecektir. Bu, HileliPc web sitesinde belirli işlevlerin veya özelliklerin eklenmesini veya kaldırılmasını içerebilir.

Özellikler ve hizmetlerde herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, kullanıcılar e-posta yoluyla HileliPc Destek Ekibi ile iletişime geçebilir.

Mobil operatörünüze bağlı olarak HilelPc’de gezinirken 4G/LTE ağlarını kullanmak ek ücretlere neden olabilir. Bu eylemlerden hiçbir şekilde sorumlu değiliz. Bununla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, mobil operatörünüzle iletişime geçin.

İçeriğin Telif Hakkı

HileliPc, fikri mülkiyet haklarının tüm haklarını kabul eder. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü içerik kendilerine aittir ve bu şekilde ele alınmalıdır.

Kullanıcı içeriğinin Hizmetler ile ilgili olarak yayınlanması durumunda, HileliPc tarafından ifşaya tabi olacaktır. HileliPc bu nedenle bu içeriği üyelerine ve ortaklarına görüntüleme, değiştirme ve dağıtma hakkına sahip olacaktır.

HileliPc bu durumlarda telif hakları yasalarına uymaya devam edeceğinden, kullanıcılar içeriklerini silmek için gerekli işlemleri yapabilirler.

HileliPc içeriği silme, kaldırma veya engelleme hakkına sahiptir.

Yorumlar kapalı.