TFT Mobile Apk – Teamfight Tactics APK

11.11.3776311

Riot Games, özellikle Teamfight Tactics olmak üzere League of Legends hayranları için harika bir haber olan mobil cihazlar için TFT apk'sını resmi olarak yayınladı. Mobil sürüm sayesinde artık Teamfight Tactics'i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. League of Legends'ı seviyorsanız ve bu strateji oyununa katılmak istiyorsanız, oyunu indirmek ve hemen oynamaya başlamak için sitemiz üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın.
Download APK
4.2/5 Votes: 254,881
Developer
Riot Games Inc
Updated
May 25, 2021
Size
60M
Version
11.11.3776311
Requirements
7.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TFT Mobile Apk – Teamfight Tactics APK 11.11.3776311

Riot Games, özellikle Teamfight Tactics olmak üzere League of Legends hayranları için harika bir haber olan mobil cihazlar için TFT Mobile apk‘sını resmi olarak yayınladı. Oyun, makalenin altında verilen bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirilebilir ve kurulabilir.

Teamfight Tactics Hakkında

Oyunun bir BETA sürümü Avustralya sunucuları için piyasaya sürüldü. Bu oyunu hemen oynamak istiyorsanız, IP adresinizi değiştirmek için bir VPN uygulaması kullanmanız gerekecek. Sabit bir bağlantı için Turbo VPN, Hotspot Shield veya ExpressVPN kullanabilirsiniz…

Teamfight Tactics Nasıl Oynanır?

Teamfight Tactics, League of Legends otomatik satranç modudur. Bu oyunun galibi, sekiz kişilik bir maçta hayatta kalan son kişidir. Her oyuncu 100 HP ile başlar.

Her yenilgiden sonra HP kaybedersiniz (rakibinin şampiyonlarını yenmek daha az HP kaybetmenize yardımcı olur). Oyun basit. Kontroller aşırı derecede karmaşık değil. İstediğiniz şampiyonu tahtaya yerleştirmek için onu tahtaya sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Bundan sonra, ekibiniz düşmanla kendi başına savaşacak. Bununla birlikte, kadronuzun son derece etkili olması ve diğer oyuncuları yenebilmesi için iyi bir strateji gereklidir.

Altın ve Exp puanları

Teamfight Tactics oynarken oyuncular iki faktörü göz önünde bulundurmalıdır: altın ve deneyim puanları. Her savaşı tamamladığınızda altın alacaksınız. Altını iki yoldan biriyle kullanabilirsiniz: seviye atlamak veya yuvarlamak. Bir dizi kayıp veya kazanç elde etmek de size büyük miktarda altın kazandırır. Sonuç olarak beğendiğiniz bir kadroya sahip olmak için altını etkili bir şekilde yönetmeyi öğrenmelisiniz.

Seviyeniz, tahtada sahip olabileceğiniz maksimum şampiyon sayısını belirler. En fazla dokuz şampiyonunuz olabilir. Rakibinizin önünde seviye atlarsanız, sayısal bir avantaj elde edecek ve onları şaşırtabileceksiniz. Force of Nature’a sahipsen başka bir şampiyon ekleyebilirsin.

Şampiyonlar, Sınıflar ve Unsurlar

Hepinizin bildiği gibi, Teamfight Tactics yepyeni bir şampiyon ve eşya sistemiyle şu anda ikinci sezonunda. Teamfight Tactics aslında oldukça basit. Ancak, ayarlamak için biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Neredeyse orijinal oyunun yeniden yapımı olduğu için tüm şampiyonları, sınıfları ve diğer şeyleri hatırlamak zor. Daha önce LOL oynadıysanız bir avantajınız olabilir. Ancak, daha önce hiç LOL oynamadıysanız, oyuna başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Oyunun şampiyonları, fiyatları bir altından altı altına kadar değişen farklı kategorilerde sınıflandırılır (özel durum: Lux’ın maliyeti 7 altındır). Her şampiyonun fiyatı, nadirliğine bölünür.

Mağazadan satın alırsanız 1 yıldızlı bir şampiyon alacaksınız. 2 yıldızlı bir şampiyon yapmak için, 3 yıldızlı bir şampiyon yapmak için üç adet 1 yıldızlı şampiyon ve üç adet 2 yıldızlı şampiyonu birleştirin.

Prensip olarak, nadir bir şampiyon bulma şansınız tamamen şansa bağlıdır. Ancak, iyi bir stratejiniz varsa, yine de mükemmel ekibe sahip olabilirsiniz.

Oyunun generalleri iki kategoriye ayrılır: Sınıf ve Öğe. Her Element’te gerekli sayıda şampiyonunuz varsa, Elementlerin gücü etkinleştirilecektir. Örneğin, ekibinizde Brand, Varus ve Annie olduğunda, Inferno element efektini elde edersiniz.

Cehennem, Su, Kristal, Çelik, Toprak, Kum ve diğer elementler artık oyunda mevcut. Bunun dışında, karakterler Berserker, Blademaster, Ranger, Lunar, Predator, Light, Soul, Shadow vb. Gibi sınıflara ayrılır.

Küçük Efsaneler

Küçük Efsaneler olarak bilinen hayvanlar gerçekten çok sevimli. Savaş alanında sizi temsil ederler. Carousel’de ekipman ve şampiyonlar alabilirler. Ayrıca isterseniz rakiplerini “alay edebilirler”. Bu oyunda muhteşem Küçük Efsaneleri toplamak da çok eğlenceli.

Dereceli

Teamfight Tactics oynarken iki mod arasından seçim yapabilirsiniz: Normal ve Dereceli. Dereceli bir maç kazanırsanız (ilk dörtte bitirirseniz) LP alacaksınız.

Yeni oyuncular için bazı ipuçları

İlk başta, yuvarlanmak için çok fazla altın harcamayın. Altınlarınızı oyunun başında kaydetmelisiniz. Nadir şampiyonlar, herhangi bir manganın gücünü belirlemede büyük rol oynar (4 altın veya daha fazlasına mal olur). Sonuç olarak, yüksek seviyede çok fazla altınınız varsa, nadir bir şampiyon edinme şansınız yüksek.

Teamfight Tactics oynarken akılda tutulması gereken bir şey, takım kompozisyonunun takımın gücü üzerinde önemli bir etkisi olmasıdır. İyi bir plana sahip olmak için önce nasıl saldırılacağını, ayrıca her şampiyonun yeteneklerini ve menzillerini öğrenmelisiniz.

Ayrıca, elde ettiğiniz altın miktarına göre bonus altın alacaksınız (her bir aşamaya göre 20, 30, 40, 50). Sonuç olarak, büyük miktarda altın biriktirirseniz, rakibinize göre önemli bir avantaja sahip olursunuz.

Grafikler

Her şey PC sürümüyle neredeyse aynı. Bununla birlikte, telefonun ekranına uyacak şekilde değiştirildi. Ekranın sağ üst köşesindeki Mağaza simgesine dokunduğunuzda, ekranın alt kısmı yerine tüm ekranı dolduracak şekilde genişler. Ek olarak, deneyiminizi geliştirmek için çeşitli bilgi görüntüleme arayüzleri değiştirildi.

Android için Teamfight Tactics APK İndir

Yukarıdaki bilgiler TFT Mobile Apk hakkındadır. Mobil sürüm sayesinde artık Teamfight Tactics’i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. League of Legends’ı seviyorsanız ve bu strateji oyununa katılmak istiyorsanız, oyunu indirmek ve hemen oynamaya başlamak için sitemiz üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın.

 

Images

What's new

Patch 11.11 continues the trend of making all Shadow items viable, while also adding general balance adjustments. Check out the complete patch notes on our website.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *