Yasal Uyarı

28 Şub, 2020 heyecan401 Yorum yapılmamış

Hilelipc.com’yı kullanmadan önce bu sayfa içerisinde yer alan yasal uyarıları dikkate almanız ve akabinde servislerimizden faydalanmanızı önemle rica ederiz. Android Kimg’e giriş yaparak ve hizmetimizi kullanmaya başlayarak aşağıdaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız;

Kullanıcı Sorumlulukları (Responsibilities of Users)

  • Hilelipc.com içerisinde yaptığınız paylaşımlar, ihbarlar ve hatta dahi yaptığınız yorumların tümünden bizzat sorumlusunuzdur. Ortaya çıkabilecek yasal durumlar halinde Android King kullanıcı hareketleri nedeniyle sorumlu tutulamayacaktır.
  • Dış bağlantılar ve sunulan ücretsiz içeriklerin kullanımıyla ilgili tüm sorumluluk bir kullanıcı olarak size aittir. Virüs gibi gerekli kontrollerin tekrardan yapılması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Android King kendi içerisinde yer vermiş olduğu hiçbir yazılım veya yazılım sağlayıcısının garantisini sunmamaktadır. Kullanmak istediğiniz yazılımlar sonucunda ortaya çıkacak maddi ve manevi zararlar durumunda web sitemizden hak talep edilemez.
  • Gizlilik Politikası sayfasında yer verdiğimiz tüm gizlilik şartları bu web sitesini ziyaret eden ve kullanan kullanıcılarımız için geçerlidir.
  • Android King, sunmuş olduğu ücretsiz servislerin ücrete tabii tutulması veya haber verilmeksizin yayından kaldırılması hakkına sahiptir.

İş bu sözleşmede yer alan kuralların tümü web sitemizi ziyaret eden her kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. Web sitemiz (Android King) olarak adımıza açılacak davaların tümünde avukatlarımız aracılığıyla bu yasal uyarı ve sözleşmenin karşınıza resmi ve düzenlenmiş şekilde sunulacağını bildiririz.

Yorumlar kapalı.