League of Legends: Wild Rift Full APK

2.3.0.4342

Riot Games'in League of Legends: Wild Rift APK resmi bir 5v5 MOBA oyunudur. League of Legends, Dota 2'nin yanı sıra PC'deki en bilinen MOBA oyunudur. Oyun dünyanın her yerinden çok sayıda oyuncuyu kendine çeker ve her yıl çeşitli bölgesel ve uluslararası turnuvalar düzenlenir. Dive into Wild Rift: the skills-and-strategy 5v5 MOBA experience of League of Legends by Riot Games, now built from the ground up for mobile. With smooth controls and fast-paced games, you can team up with friends, lock in your champion, and go for the big plays.
Download APK
4.2/5 Votes: 1,321,175
Developer
Riot Games Inc
Updated
June 2, 2021
Size
Varies with device
Version
2.3.0.4342
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

League of Legends: Wild Rift APK 2.3.0.4342

Riot Games’in League of Legends: Wild Rift APK resmi bir 5v5 MOBA oyunudur. League of Legends, Dota 2’nin yanı sıra PC’deki en bilinen MOBA oyunudur. Oyun dünyanın her yerinden çok sayıda oyuncuyu kendine çeker ve her yıl çeşitli bölgesel ve uluslararası turnuvalar düzenlenir.

Dünya Şampiyonası, genellikle yaz yarışmalarından sonra düzenlenen en önemli turnuvadır ve dünyanın dört bir yanından en iyi takımları bir araya getirir. Faker, Perkz veya Doublelift kadar ünlü olmayı hedefliyor musunuz?

Wild Rift APK

DOTA ve League of Legends’tan ilham alan bir dizi mobil MOBA oyunundan sonra Wild Rift, “resmi League of Legends mobil versiyonu” olarak kabul ediliyor. Riot Games sonunda pazarın potansiyelini görebilirdi. League of Legends, bu hamle sayesinde PUBG Mobile ve Fortnite gibi günümüzün en iyi oyunlarıyla rekabet edebilecek.

Riot Games, dünyanın en popüler MOBA oyunu League of Legends’ın 10. yıl dönümünde 16 Ekim 2019’da tamamlanacak çeşitli proje ve oyunları açıkladı. 147. şampiyon Senna hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra , oyunun mobil ve konsol versiyonu olan League of Legends: Wild Rift’in Google Play ve App Store’da yayınlanacağını öğreniyoruz. 2020 yılına kadar, oyunun bölgelerin çoğunda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Nasıl Oynanır

Riot Games, Wild Rift’i daha mobil uyumlu hale getirmek için bir dizi yeni özellik ve yükseltme ekleyerek tüm oyunu baştan tasarladığını iddia ediyor. Oyunculara yeni platformda oynamanın nasıl bir şey olduğu konusunda gerçek bir fikir vermek istiyorlar.

Ancak, League of Legends: Wild Rift’in oynanışı, PC versiyonundan büyük ölçüde değişmedi. Summoner Rush Rift haritasında oyun 5v5 eşleşmelerden oluşuyor. Bu, LOL ortam eşleşmeleri açısından en üst standarttır. Harita, oyunun çok sayıda aşamaya bölünmesine izin veren üç şeride bölünmüştür. Taretler, Ejderhalar ve Baron, birçok dramatik takım çatışmasına yol açan büyük hedeflerdir.

Sadece rakibinizin üssünü yok ederek veya ezerek onları teslim olmaya zorlarsanız kazanabilirsiniz. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için aşırı istekli olmayın. Yüksek bir KDA’nız olsa ve fiziksel olarak rakibinizden daha güçlü olsanız bile, bir maçı kaybetmek için sadece bir dövüş yeterlidir.

Takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurun, taktiklerinizi planlayın, haritada hareket edin ve koridor becerilerinizi geliştirin. League of Legends: Wild Rift’te iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız çokça pratiğe ihtiyacınız olacak.

Minyonları yetiştirirken, düşmanları öldürürken, kuleleri yok ederken, Ejderhaları öldürürken ve Baron’u öldürürken altın alacaksınız. Mağazada eşya satın almak için altın kullanabilirsiniz. Kullandığınız şampiyona en uygun olan öğeler olan önerilere göre öğeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapılmamış benzersiz bir şekilde inşa edebilirsiniz. Bu oyunda yaratıcılığın sınırı yok.

League of Legends: Wild Rift, PC versiyonu gibi her maçta denge için çabalıyor. Sistem sizi benzer beceri seviyelerindeki oyuncularla eşleştirir. Elbette, troller veya AFK, herhangi bir MOBA oyununun kaçınılmaz bir parçasıdır. Esporda medeniyetten yoksun olanlar oyun içerisinde sayısız ceza ile karşı karşıya kalacak.

Oyun Kontrolü

League of Legends: Wild Rift’in mobil versiyonu optimize edildi. Joystick ve beceri tuşları ile oyuncular oyunu kolayca manipüle edebilirler. Genel olarak, çok kullanıcı dostudur, telefonunuzda Yasuo’yu milyonlarca ana puanlı Yasuo ana gibi oynamayı kolaylaştırır.

Maç daha kısa, daha hızlı

League of Legends: Wild Rift maçları tartışmasız orijinalinden daha hızlı. Wild Rift savaşları, tamamlanması 30 ila 40 dakika süren (tahmini yaklaşık 15 ila 18 dakika) diğer oyunlardan daha hızlı ve daha çekicidir. Oyuncular, oyunun başlarında herhangi bir kontrol veya araştırma yoksa, yeteneklerini değiştirme ve 3. seviyede çatışmaya girme eğiliminde olacaktır. Bu, günlük olarak çok fazla boş zamanı olmayan MOBA hayranları için mükemmel bir seçenektir.

Derecelendirme sistemi, ilk sürümü ile aynıdır. 100 puanınız varsa, bir sonraki aşamaya geçeceksiniz. Sıralamalarda yükseldikçe, daha üstün oyuncularla karşılaşacaksınız, bu da maçları daha ilginç ve yoğun hale getiriyor. Ayrıca Wild Rift’in Normal, Training ve ARAM gibi modları da bulunuyor.

Şampiyonunu Seç

Ban-Pick, her MOBA oyununun çok önemli bir bileşenidir. Profesyonel yarışmalarda, kazanan takım bazen kesin yasaklama seçimi ile belirlenir. Savaş başlamadan önce sahip olduğunuz herhangi bir şampiyonu seçebilirsiniz. Şampiyonlar, Gladyatörler, Büyücüler, Destek, Nişancı, Suikastçı vb. gibi bir maçtaki çeşitli rollerle ilişkili çeşitli sınıflara ayrılır.

Oyun Grafikleri

League of Legends: Wild Rift’teki renkli 3D grafikler keskin bir görüntü kalitesine sahiptir. PC versiyonuyla neredeyse aynı. Kullanmakta olduğunuz cihaza bağlı olarak, ayarları çeşitli düzeylerde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca şampiyonların sesleri, konuşmaları ve sesleri orijinal versiyondan korunmuştur.

Android için League of Legends Wild Rift APK İndir

Genel olarak, MOBA’lardan, özellikle League of Legends’tan hoşlanıyorsanız, Wild Rift mutlaka sahip olmanız gereken bir oyundur. Maç daha hızlı ve daha çekici ve yoğun bir LOL maçına istediğiniz zaman, istediğiniz yerde katılabilirsiniz. Oyun, beklendiği gibi 2020’nin başlarında Android ve iOS için piyasaya sürülecek. HileliPc, her gün sizi en son League of Legends: Wild Rift haberlerinden haberdar edecek. Oyun resmi olarak yayınlanır yayınlanmaz APK dosyasını güncelleyeceğiz.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Images

What's new

Patch 2.3 is here! Throughout June and July:

FOUR NEW CHAMPIONS: Familiar faces are headed to Wild Rift—Irelia, Riven, Lucian, and Senna!
THRILLING EVENTS: Test your mettle in the Broken Blades event, where you can pick up Irelia or Riven for free!
INCREDIBLE SKINS: Pool Party and Battle Academia make a splash!
CLOSE FRIENDS: A brand new way to level up with your besties!
REWORKED RUNES: Customize your playstyle with new runes!

Read more at https://wildrift.leagueoflegends.com.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *