Dinozor Oyunu Hilesi

Oyun her ne kadar seviyeler arası kesin geçişler bulundurmasa da ölmediğiniz takdirde saatler boyu oynayabileceğiniz uzunluktadır.
5.0/5 Oylar: 2
Gereksinimler
Google Chrome
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dinazor oyunu hilesi dünya çapında en çok oynanan oyunlar arasındadır. Her ne kadar basit bir yapısı olsa da insanı kendisine bağlayan bir yapıya sahiptir. Bunu oynamak istiyorsanız, Google Chrome üzerinde dinozor üzerine tıklamanız yeterlidir.

Ardından karakteriniz düz bir alanda koşmaya başlayacaktır. Yol üzerinde de dikenler, kuşlar gibi çeşitli engeller bulunur. Bunlara bir kere bile çarpmak oyunu kaybetmenize neden olur. Bunlardan kurtulabilmek için zıplayabilir ya da eğilebilirsiniz.

Oyun her ne kadar seviyeler arası kesin geçişler bulundurmasa da ölmediğiniz takdirde saatler boyu oynayabileceğiniz uzunluktadır. Başlangıcı kolay olsa da aşama aşama zorluğu artar. İnternetiniz olmasa da oynayabileceğiniz dinazor oyunu hilesi, vakit geçirmek için birebirdir.

Dinozor Oyunu Hilesi
Dinozor Oyunu Hilesi

Dinozor Oyunu İndir

Dinozor oyunu ücretsiz olarak oynanır. Her ne kadar çok basit olsa da kişilere bir kere çarptığında ikinci hakkı vermez. Bu nedenle hileler de birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bunun için kullanabileceğiniz farklı hileler vardır. Eğer karakteriniz yerinde sayarken puan kasmayı istiyorsanız, runner.instance_.playing intro = true kodu kullanmak size çözüm sunar.

Bu kodu yazmak için F + F12 tuşlarına basarak konsol ekranını açmanız gerekir. Ardında verdiğimiz kodu yazmak, dinozorunuzun yerinde saymasına neden olacaktır. Böylece puan kasabilir, fotoğraf çekerek arkadaşlarınıza atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kaktüslere, kuşlara takılmamanız da mümkündür. Eğer dinozor oyunu ölümsüzlük kodu gibi seçenekler arıyorsanız, bunlar söz konusu kapsama girer. Kullanmak için yine F + F12 tuşlarına basıp konsolu açmanız, ardından da Runner.prototype.gameOver = function(){console.log(“SOMETEXT”)} kodunu girmeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir – Empires Puzzles Hileleri

Böylece kaç kere çarptığınız fark etmeden, saatler boyu oynayabilirsiniz. Eğer karakterin hızını arttırmak istiyorsanız, yine aynı konsola Runner.instance_.setSpeed(100) yazabilirsiniz. Parantez içindeki 100’ü arttırmak, daha hızlı olmasını sağlayacaktır.

Dinozor Oyunu Hilesi
Dinozor Oyunu Hilesi

Dinozor Oyunu İnternetsiz

Günümüzde birçok kişi dinozor oyunu internetsiz oynanamayacağı görüşündedir. Zira normal şatlarda internet herhangi bir sebeple kesildiğinde ortaya çıkar. Ancak konsol ekranına girerseniz, internetinizi kesmeden oynamanız mümkündür.

Hile kodları burada da geçerlidir. Bunun için sadece Google Chrome’un en üstteki domain kısmına chrome://dino/ yazarak enter tuşuna tıklamanız gerekir. Ardından hemen oynanmaya başlanabilir.

Video

Yorumlar kapatıldı.