Bad Piggies Mod APK (Sınırsız Eşya)

2.3.9
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,239,768
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Güncellendi
19 Ekim 2021
Boyut
73M
Sürüm
2.3.9
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bad Piggies APK Hakkında

Bad Piggies Mod APK İndir sınırsız eşya – Domuzcukların geçici araçlarını havaya uçurmadan hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Android için en son sürüm.

Domuzcukların hedeflerine ulaşmasına yardım edin! Domuzcukların çılgın derme çatma araçlarını havaya uçurmadan hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Android için Bad Piggies APK dosyasını indirin. Bu, IGN’nin 2012’nin En İyi Mobil Oyunu seçilen ciddi anlamda eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun. Bunca yıldan sonra, hala tüm zamanların favorilerimizden biri.

Saf eğlence ve fizik yasalarına tamamen meydan okuyacak tamamen anlamsız sallar ve araçlar yapma şansı arıyorsanız, o zaman bu kesinlikle sizin için bir oyundur. Bu çılgın domuzcukların araçlarda istedikleri hedefe ulaşmalarına yardım edin. Bunlar tembel domuzcuklardır – hiçbir yere yürümek istemezler – bu yüzden vadiler, dağlar, nehirler ve tuzaklar üzerindeki hedefe ulaşmalarına yardımcı olun.

Domuzcukların yumurtalara ulaşmasına yardımcı olacak çılgın mekanizmalar oluşturun ve onların çarparak çok fazla yanmasını izlemeye hazır olun Görevi tamamlamanın tek bir yolu yoktur ve genellikle hedefleri tam olarak tamamlamadan önce her birini birkaç kez denemeniz gerekir. Bu gerçekten domuzların uçabileceği gün.

Bu yazımızı da okuyun: Bubble Shooter Apk

Kötü Domuzcuklara Yardım Edin

O Kötü Domuzcuklar yine iş başında. Yumurtaları çalmaya çalışıyorlar ve gerçekten kötü bir şekilde, eylemlerini bir akıllı telefon aracılığıyla koordine edecek bir insana ihtiyaçları var. Yumurtaları çalmalarına yardım et ki yumurtalarla ne yapıyorlarsa yapsınlar… belki onları kuşlara geri verirler? Belki onları yerler… böyle olma – muhtemelen sen de yapıyorsun.

Domuzcukların olmak istedikleri yere ulaşmalarına yardım etmenin en iyi yolu, domuzcukların geçmek zorunda olduğu karmaşık araziyi geçebilen uçan makineler yapmaktır. Mekanizmanız hareket etmeye başlar başlamaz parçalara ayrılmaya başlayacak – domuzlar tekerlek yapma konusunda çok bilgili değiller, bu yüzden daha çok bir tepeden aşağı yuvarlanmak ve bazı helikopter rotorlarına inmek için yeterince uzağa gitmenizi ummakla ilgili.

Domuzcuklar böyle yuvarlanır. Kelimenin tam anlamıyla.

Oynamak için 200’den fazla süper eğlenceli seviye ve bir dizi görevde üç yıldız puanı alarak açılabilen 90 bonus eşya var. Ne kadar çok yıldız toplayabilirsen, sonraki seviyeleri o kadar kolay bulursun. Ve unutmayın, üç yıldızı birden kazanmak için aynı seviyede birden fazla yarışma gerekebilir. Bazen tüm bonus malzemeleri almak için en baştan ters yöne gitmeniz gerekir.

Bu çılgın oyunda istediğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Basit mekanizmalar yoktur. En iyi seviyeye gelebileceğini düşündüğünüzü yapın ve ardından arkadaşlarınızın ne kadar yaratıcı olduğunuzu bir anlığına görebilmesi için zihinsel yaratıcılığınızı doğrudan uygulama içinden sosyal medyada paylaşın – hatta bunu yaptığınız için bir ödül bile kazanabilirsiniz.

En üst düzey cezalandırma makinesini oluşturmak için bir araya getirebileceğiniz toplam 42 nesne var. Tüm seviyelerde çalışacak mı? Mümkün değil. Yeni zorlukların üstesinden gelmek için sürekli değişiklikler yapmanız gerekecek, daha fazla yıldız topladıkça makinenizde kullanmak için yeni öğeler toplayabileceksiniz. Her görevin ihtiyaçlarını dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olun.

Önemli ipucu: Süper gizli sandbox görevinin kilidini açmak için 10 kafatası toplayın – içinde neler var? Bunu senin için mahvetmeyeceğiz. Görevler boyunca gizlenmiş kafatasları bulabilir ve bir kafatası toplamak için görevinizin başarısını feda etmeniz gerekebilir. Sonunda buna değer, bize güvenin.

Bad Piggies Hileli APK – Sınırsız Eşya

Oyunda erken aşamalardan itibaren daha fazla eğlenmek ve daha fazla başarı elde etmek istiyorsanız, sınırsız Coins/Scrap modunu indirerek 42 öğenin tamamını mekanizmalarınızı tasarlamak ve aynı zamanda oynayabilmek için kullanabilirsiniz. bonus içerik ve sanal alan modu aracılığıyla. İyi Eğlencer!

Görüntüler

Yenilikler

Bad Piggies Apk Hile, bad piggies 2.3.6 apk, Bad piggies APK Android OYUN CLUB, bad piggies 2.3.6 mod apk, bad piggies apk : oyun indir club, Bad Piggies APK Dayı, Bad Piggies APK son sürüm, Bad Piggies HD İndir,