Angry Birds Go! Apk İndir v

2.9.1
Angry Birds Go Angry Birds serisinin sevimli karakterlerini canlandıran Mario Kart'a benzer bir yarış oyunudur. Bu oyunda yapay zekaya karşı rekabet edebilir veya internet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu oyunda diğer efsanevi karakterlerin yanı sıra Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig ve Mustache Pig olarak oynayabilirsiniz. Hepsi iki kategoriden birine girer: kuşlar veya domuzlar. Welcome to downhill racing on Piggy Island! Feel the rush as you tear down the track at breakneck speeds in a thrilling race to the finish. It’s going to be a bumpy ride! Watch out for hazardous roads, and mischievous opponents who will do anything to get to first place. Outrun the competition to earn rewards, upgrade your kart, and become the best driver Piggy Island has ever seen! Ready, set… GO!
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,869,110
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Güncellendi
3 Ocak 2019
Boyut
83M
Sürüm
2.9.1
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Angry Birds Go Angry Birds serisinin sevimli karakterlerini canlandıran Mario Kart’a benzer bir yarış oyunudur. Bu oyunda yapay zekaya karşı rekabet edebilir veya internet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Bu oyunda diğer efsanevi karakterlerin yanı sıra Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig ve Mustache Pig olarak oynayabilirsiniz. Hepsi iki kategoriden birine girer: kuşlar veya domuzlar.

Angry Birds Go apk şimdi erişilebilir. Sadece sürücünüzü seçme değil, aynı zamanda aracınızı kişiselleştirme seçeneğiniz de var. Bad Piggies’te olduğu gibi, kartınızı benzersiz bir araca dönüştürebilirsiniz.

Angry Birds Goraces!’lar şüphesiz size Mario Kart gibi klasik yarış oyunlarını hatırlatacak. Amacınız bitiş çizgisini ilk geçen olmak… ve Mario Kart’ta olduğu gibi hiçbir şey sınırsız değil.

Turbolar, kalkanlar, füzeler ve karakterinizin boyutunu artıran güçlendirmeler dahil yarım düzineden fazla güçlendirme mevcut. En az birkaç saniye için bunlar size hafif bir avantaj sağlamalıdır.

Angry Birds Go! Angry Birds serisinin şöhretini birden fazla oyun modu ile bağımlılık yapan bir kart yarış oyunu yaratmak için kullanan eğlenceli bir yarış oyunudur. Oyunun tek dezavantajı oyun içi satın alma sistemidir: ‘ücretsiz’ olduğu için Rovio oyundaki hemen hemen her şey için sizden ücret almaya çalışacaktır.

Angry Birds Go! Apk İndir

Bu eğlenceli yarış oyununu oynamak için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak Angry Birds Go! Apk İndir işlemini  android telefonuna hızlıca indirebilirsin.

Welcome to downhill racing on Piggy Island! Feel the rush as you tear down the track at breakneck speeds in a thrilling race to the finish. It’s going to be a bumpy ride! Watch out for hazardous roads, and mischievous opponents who will do anything to get to first place. Outrun the competition to earn rewards, upgrade your kart, and become the best driver Piggy Island has ever seen! Ready, set… GO!

RACE AS THE BIRDS OR PIGS IN A 3D WORLD!

Jump behind the wheel with your favorite Angry Birds characters (Red, Chuck, Terence, King Pig, Moustache Pig and many more) and see Piggy Island come alive in this rich and colorful 3D world!

EXCITING CAMPAIGN MODE!

Test your skills in super-fun and surprising races and unlock exclusive rewards!

MASTER THE TRACKS!

Plenty of racetracks, stunt roads, air courses and off-road races – each throwing big and unexpected challenges your way!

AWESOME SPECIAL POWERS!

Smash your opponents off the road and take that winning position thanks to unique special powers for each character!

UPGRADE YOUR RIDE! Collect and upgrade your karts to become the best racer on the Island!

TIME-LIMITED TOURNAMENTS! Mirror, mirror on the wall, who’s the fastest of them all? Drive your way to the top of the leaderboards and win prizes!

DAILY RACES! Enter a new race every day and find the hidden gift box on the track!

LOCAL MULTIPLAYER MODE! Compete with friends in real time local multiplayer!

TELEPODS! A ground-breaking way to play! Teleport your favorite characters into the race by placing your Angry Birds Go! TELEPODS figures on your device’s camera!*

MORE TO COME! The new race has only just begun – look out for more GO developments in 2016!

Angry Birds Go! now requires an internet connection. After the initial download, additional content will be downloaded and this may lead to further data transfer charges according to your mobile phone service plan. You can avoid data charges by playing over WIFI.

Important Message for Parents

This game may include:
– Direct links to social networking websites that are intended for an audience over the age of 13.
– Direct links to the internet that can take players away from the game with the potential to browse any web page.
– Advertising of Rovio products and also products from select partners.
– The option to make in-app purchases. The bill payer should always be consulted beforehand.

*Angry Birds Go! Telepods sold separately and are compatible with select mobile devices.

Görüntüler

Yenilikler

We've fixed a few small issues in the game to make everything even faster, smoother and better!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir