Townscaper Apk Mod 1.2 – Android Download

1.02
  • Ödeme
Townscaper APK, 3 boyutlu olarak sanatsal binalar inşa edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Sizi boş ama benzersiz bir tasarım ve inşaat deneyimine sürüklediği için büyük bir rahatlama sunar. Dolambaçlı sokaklardan yüzen kulelere, kanal ağına kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Aklınızdaki tüm fikirleri serbest bırakın ve Townscaper APK download ile güzel eserler yaratın.
APK indir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Raw Fury
Güncellendi
March 11, 2022
Boyut
44M
Sürüm
1.02
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Townscaper APK, 3 boyutlu olarak sanatsal binalar inşa edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Sizi boş ama benzersiz bir tasarım ve inşaat deneyimine sürüklediği için büyük bir rahatlama sunar. Dolambaçlı sokaklardan yüzen kulelere, kanal ağına kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Aklınızdaki tüm fikirleri serbest bırakın ve Townscaper APK download ile güzel eserler yaratın.

Townscaper Hakkında

Townscaper – Binaların güzelliğini inşa edin ve keyfini çıkarın

Townscaper, ilk olarak Haziran 2020’de piyasaya sürülen Raw Fury yayıncısının bir oyunudur. Bu oyun şu anda Android, iOS, Microsoft Windows, Mac OS ve Nintendo Switch gibi birçok platformda oldukça popülerdir. Ücretli bir oyun olmasına rağmen, bu oyun hala küresel oyun topluluğundan çok sayıda indirme kaydı çekiyor. Bu, benzersiz inşaat simülasyonu oyunu, boşta ama bağımlılık yapan oyun mekaniği ve güzel klasik grafik stili sayesinde.

Townscaper

Birçok insan bunun bir oyun değil, sadece rahatlamak için bir deneyim olduğunu değerlendirir. Çünkü görev sistemi, konusu ve karakteri yok. Oyundaki her şey oyuncunun hayal gücüyle yaratılır. Townscaper’ın belki de en büyük cazibesi budur. Eğer beğendiyseniz oyunu hemen Google Play üzerinden belli bir ücret karşılığında indirebilirsiniz. 

Basit yapı mekanizması

Townscaper’a gelince, önünüzde geniş bir alan var. Burada, işiniz için bir yer seçmek için ekrana tıklamanız yeterlidir. Ardından, farklı tarzlarda binalar oluşturmak, bunları birbirine bağlamak ve benzersiz bir yapı oluşturmak için daha fazlasını tıklayın. Ancak özel olan, oyunun tasarımınız için alt bileşenleri içeren bir menü sistemine sahip olmamasıdır. Oyuncu sadece ekrana tıklayarak bir şeyin göründüğünü ve mantıksal olarak bağlı olduğunu görecektir. Bunları değiştirmek için, oyuncu basitçe tekrar üzerlerine tıklar.

Hal böyle olunca oyun bir oyun gibi değil, aynı zamanda ev tasarım yazılımı gibi de değil. Oyunda herhangi bir araç olmadığı için oyuncuların araç tasarlamayı ve kullanmayı öğrenmelerine gerek yoktur. Sadece ekranın sol tarafında bir renk paleti ve ekranın sağ tarafında bir ayarlar menüsü vardır. Ancak oyuncular en çok ekrana dokunarak (mobilde oynarken) ve tıklatarak (bilgisayarda oynarken) manipüle edeceklerdir. Rengi değiştirmek istiyorsanız, sol menüden bir renge dokunun ve istediğiniz nesneye uygulayın.

Townscaper İle Her şeyi sıfırdan inşa edin

Townscaper, oyuncuların hayal gücünün ötesinde şeyler de dahil olmak üzere her şeyi yaratmalarına izin verir. Küçük bir bina oluşturan ilk dokunuşla başlayacaklar. Daha fazla bina oluşturmak için tıklamaya devam edin ve yavaş yavaş bir köy inşa edebilirsiniz. Daha anıtsal bir yapıyı tercih ederseniz, köy yolları, katedral, kanal ağı, ormanlar, dağlar, göletler, göller ve hatta havada bir şehir oluşturmak için çok zaman harcayabilirsiniz. Pek çok güzel şey yavaş yavaş oyuncuların gözleri önünde belirecek ve onları kendi yöntemleriyle özelleştirebilecekler. Yeni bir renk değiştirin, yeni binalar, köprüler, kubbeler, merdivenler ekleyin…, neden olmasın?

Townscaper İle Her şeyi sıfırdan inşa edin

Ancak Townscaper’daki özel bir özellik, klasik Avrupa mimari tarzıdır. Böylece oyuncular binaların ne kadar havalı göründüğünü ve nostaljiyi uyandırdıklarını görecekler. Melodik ses ve melodilerle birleşen huzurlu, yumuşak bir sahne, romantik bir bina partisi yaratır. Bu, her oyuncunun bu oyunda bulabileceği bir şey ve gerçekten mantıklı.

İşleri birçok açıdan gözlemleyin

Bina tamamlandıktan sonra oyuncular ekranı çevirerek çalışmalarını görebilirler. Oyun 360 dereceye kadar dönüşe izin verir, böylece oyuncular yarattıkları tüm yapıları görebilirler. Bunları soldan, sağdan, üstten veya diğer birçok açıdan görüntüleyebilirsiniz. Her bakış açısı farklı bir his uyandırır, oyuncuların özenle inşa ettiği her mimari eserde zenginlik yaratır.

3D arka planda güzel ve keskin görüntüler

Townscaper gibi tasarım oyunları, 3D grafiklere sahip olsaydı harika olurdu. Bu nedenle oyundaki her görüntü keskin ve canlı bir şekilde görüntülenir. Bu oyun, birçok benzersiz renk oyunuyla klasik bir tarza sahiptir. Ayrıca, her öğe mantıksal olarak çerçeveye yerleştirilmiş ve hiçbir hata yok gibi görünüyor. Bu nedenle mükemmelliği tercih eden oyuncuları tatmin edebilir. Ama aynı zamanda sanatı ve tuhaflığı sevenleri de kolayca etkiliyor.

Townscaper nasıl kurulur

Adım 1: Townscaper APK dosyasını indirmek uygulama mağazasına gidin.

Adım 2: Townscaper apk dosyasını açın ve kurun.

Adım 3: Lütfen yükleme işlemi sırasında rahatlayın. Ardından, ekranda görüntülenen oyun simgesini göreceksiniz.

Adım 4: Hemen açmak ve keyfini çıkarmak için oyun simgesine tıklayın.

Townscaper APK Android Oyun Club

www.hilelipc.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Apk İndir butonu ile Townscaper APK oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada beş saniye beklemeniz gerekmekte. Townscaper APK Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Android için Townscaper APK İndir

Townscaper apk, tasarımı ve sanatsal yaratıcılığı sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Oyunda belirli bir amacın peşinden koşmana gerek yok, sadece oyna ve güzelliğin tadını çıkar. Binalardan muhteşem klasik 3B binalar oluşturabilir ve bunları birçok açıdan görüntüleyebilirsiniz. Melodik ve huzurlu müzikte sürecin tadını çıkarın.

Görüntüler

Yenilikler

Fixed an issue with a black screen displayed on some devices. Fixed a crash that could occur on specific circumstances.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir