Angry Birds Classic Apk

1.1.1451
Angry Birds Classic - Rovio classics angry birds apk - Açgözlü domuzların savunmasını yok etmek için Angry Birds'ün benzersiz güçlerini kullanmalısın!


APK indir
4.7/5 Oylar: 18,473
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Güncellendi
May 3, 2022
Sürüm
1.1.1451
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rovio classics angry birds apk – Açgözlü domuzların savunmasını yok etmek için Angry Birds’ün benzersiz güçlerini kullanmalısın!Angry Birds Classic, zorlu fizik tabanlı bir oyun. Her seviyeyi çözmek için mantık, beceri ve zeka gerektirir.Oyunda ilerlemek için Mighty Eagle’ı satın alabilirsiniz! Mighty Eagle, Angry Birds’te sınırsız kullanım sağlayan bir kerelik uygulama içi satın almadır. Bu olağanüstü yaratık ortalığı dağıtmak ve sinir bozucu domuzları öldürmek için göklerde uçacak. 

Mighty Eagle’a ek olarak, Angry Birds artık güçlendirmelere sahip! Gizlenmiş içeriklerin kilidini açmak için kuşlarınızın yeteneklerini ve üç yıldızlı seviyelerini artırın! Angry Birds şimdi şu harika güçlendirmelere sahip: Lazer hedefleme için Sling Scope, maksimum fırlatma gücü için King Sling, kuşlarınızı büyütmek için Super Seeds ve domuzların savunmasını yere sermek için Birdquake!Bu uygulama internet bağlantısı gerektirir.

Ebeveynler için Önemli Mesaj

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar. – Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli olan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilecek internete doğrudan bağlantılar.
– Rovio ürünlerinin ve ayrıca belirli ortakların ürünlerinin reklamı.
– Uygulama içi satın alma seçeneği. 

Angry Birds Classic İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

S1. Birden Fazla Cihazda Oynayabilir miyim?

Kesinlikle evet. Oyununuzu Facebook hesabınıza bağlayın ve kuşları istediğiniz kadar cihaza fırlatmanın keyfini çıkarın. Facebook’a bağlanmak size arkadaşlarınıza karşı rekabet etme imkanı da verir!

S2. Oyunu Güncelledim ve İlerlememi Kaybettim!

İlerlemeniz kaybolduysa ve oyununuzu en son güncellemeden önce zaten Facebook’a bağladıysanız, ilerlemenizi geri yükleyebiliriz. Bunu yapmak için lütfen sorgunuzu Facebook hesabınız için kullanılan e-posta adresinizle gönderin.

S3. Oyunumu Facebook’a Bağlayamıyorum!

Oyunu Facebook hesabınıza bağlamak için cihazınızda Facebook hesabınıza giriş yapmış olmanız ve oyunun hesabınıza erişmesine izin vermeniz gerekir. Bunu yapmak için cihazınızda Ayarlar’ı açın, “Facebook”a dokunun ve bu menü altında Facebook hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. Ayrıca, Angry Birds Go‘nun yanındaki anahtarın da olduğundan emin olun! “Bu uygulamaların hesabınızı kullanmasına izin ver”in altında “açık” konumda olmalıdır.

Angry Birds Go yazımız ilginizi çekebilir.

Angry Birds dünyasında hayatta kalmanıza yardımcı olacak İpuçları:

  1.  Zaman ayırın
  2.  Kuşlarınızı iyi tanıyın
  3.  Farklı açıları deneyin – kelimenin tam anlamıyla
  4.  Çevreyi gözlemleyin ve not alın
  5.  Kutunun dışında düşünün
  6.  -Başkalarından yardım iste
  7.  Parmaklarınızı çaprazlayın ve iyi şanslar

Görüntüler

Yenilikler

Added extra polish to your slingshots and gave your birds better singing lessons!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir