Getting Over It Hileli Apk

1.9.4

  • Payment
Getting Over It, popüler 'Getting Over It with Bennet Froddy' ya da golf versiyonu olan 'Golfing Over It with Alva Majo' gibi modern klasiklerden esinlenen zorlu bir platform oyunudur.
Download APK
3.8/5 Votes: 8,587
Developer
Noodlecake Studios Inc
Updated
October 6, 2020
Size
129M
Version
1.9.4
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Getting Over It  Apk

Getting Over It, popüler ‘Getting Over It with Bennet Froddy’ ya da golf versiyonu olan ‘Golfing Over It with Alva Majo’ gibi modern klasiklerden esinlenen zorlu bir platform oyunudur.

Trump: Getting Over It’in oyun planı kolaydır ama oyuna hakim olmak zordur. Bu oyunda, sadece bir kulüp ile seviyenin sonuna ulaşmaya çalışan Donald Trump’ı oynarsınız. Oyunun mantığı kulağa basit geliyor, ancak kontrollerin ve karmaşık seviye tasarımlarının öngörülemezliği, sizi birden çok hayal kırıklığına uğratır.

Getting Over It Hileli Apk

Orijinal versiyonlarından farklı olarak Trump: Getting Over It oyununda uzun bir seviyen çok daha fazlası var. Bunun yerine, her biri sondan daha karmaşık olan 10’dan fazla farklı senaryodan geçmeniz gerekecek. Yani başarılı olmak istiyorsanız, yeni zorluklara adapte olmanız gerekir ve yanlış bir hamle yaparsanız, bedelini ödemek zorunda kalırsınız.

Orijinal versiyondan hoşlanıyorsanız ya da gerçek bir meydan okuma peşinde koşan bir oyuncuysanız, o zaman Trump: Getting Over It sizin için mükemmel bir oyun.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Oyunun kurulumu için Apk dosyasını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Images

What's new

getting over it apk,
getting over it apk indir,
dağa tırmanma oyunu apk,
mod getting over it android,

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *