AB Evolution MOD APK [Sınırsız Para] İndir

2.9.6
Efsanevi Angry Birds, AB Evolution 2022 MOD APK'da geri döndü. Onları ekibinize toplayın ve yeşil domuzları Bird Island'dan atmak için sıra tabanlı eğlenceli savaşlara katılın.
APK indir
4.2/5 Oylar: 473,954
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Güncellendi
January 26, 2022
Boyut
Varies with device
Sürüm
2.9.6
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Efsanevi Angry Birds, AB Evolution 2024 MOD APK geri döndü. Onları ekibinize toplayın ve yeşil domuzları Bird Island’dan atmak için sıra tabanlı eğlenceli savaşlara katılın.

AB Evolution 2024 Hakkında

AB Evolution 2023 – Yüzlerce komik Angry Birds geri döndü

AB Evolution 2024, yayıncı Rovio’nun hit oyunudur. Oldukça uzun bir süre önce piyasaya sürüldü ve sürekli güncelleniyor. Şu an itibariyle, 2024’ün en son sürümüdür ve artık Google Play‘de ücretsiz olarak indirilip oynanabilir. Bu oyun muhtemelen efsanevi kızgın kuşları seven oyunculara yabancı değil. Kuşlar ve yumurta çalma konusunda uzmanlaşmış yeşil domuzlar arasındaki bitmeyen savaşı yeniden yaratmaya devam ediyor. Ancak birçok sürpriz ve eğlence vaat eden tamamen yeni bir oyun olacak.

Angry Birds Evolution
Angry Birds Evolution

Eğlenceli çizgi film grafik stili, Rovio’nun oyunlarının en önemli özelliği olmaya devam ediyor. Ve birçok yeni karakter görüntüsü ve yeni düşmanlarla bu oyunda tekrar göreceksiniz. Bu yüzden hepsini yeni savaşlarda karşılamaya hazır olun. Başkalarıyla rekabet etmek için gündelik veya PvP oynayın, ödüller kazanın ve kuş ekibiniz için tüm benzersiz karakter kartlarının kilidini açın.

Eğlenceli oyun

Her zaman olduğu gibi, çirkin yeşil domuzları güzel kuşlar diyarından kovmak için tavizsiz bir savaşa gireceksiniz. Ancak bu sefer mermi olarak tatar yayı ve kuş yok. Bunun yerine, kuşların adil oynamak için gerçek savaşçılar haline geldiği sıra tabanlı savaşlar var. Senin görevin karakter kartlarının kilidini açmak ve onları kadroya koymak. Ardından, düşmanlara ateş etmek ve mümkün olduğunca fazla hasar vermeye çalışmak için kuş kahramanlarınızın her birini kontrol edin.

AB Evolution 2024’ün oynanışı bir bilardo oyunu gibi görünüyor. Oyuncu, ileri atlaması için kuşu geriye doğru sürükler, ardından diğer birçok yöne sıçrar ve momentumu bittiğinde durur. Yol boyunca, kuşlar düşmanlara zarar verecek ve HP’lerini azaltacaktır. Ne kadar çok çarpışma olursa, hasar o kadar büyük olur. Bu nedenle oyunun mekaniği ağırlıklı olarak gözlem becerileri ve atış açısı seçimi gerektiriyor. Savaş sıra tabanlı olacak ve sizin veya düşmanınızın HP’si 0’a ulaştığında sona erecek.

Tanıdık karakterler

Tanıdık kızgın kuşlar, AB Evolution 2024’ün ayrılmaz bir parçası olacak. Oyuncular kartların kilidini açarak onları keşfedebilir. Her kart bir kuşa karşılık gelir, bu nedenle kart düzenlemesi kuşları dizilişte düzenlemektir. Bu nedenle, oyuncuların karakter kartlarını seçme biçimlerine yansıyan taktik faktör de çok önemlidir. Ancak süper benzersiz bir karakter koleksiyonuyla oyuncular, kilidini özgürce açabilir ve seçebilir. Her karakterin farklı bir görünümü var ve oyunculara yeni ilhamlar getiriyor.

Ayrıca, her kuş her seviyede yükseltilebilir. Seviye ne kadar yüksek olursa, güç o kadar iyi olur. Ve daha spesifik olarak, her kuş, yükseltildiğinde sıradan bir kuştan süper havalı bir savaşçıya kadar farklı bir görünüme sahip olacak. AB Evolution 2024, önceki oyunlardaki tanıdık kuşlara ek olarak 100’den fazla yeni karaktere sahip. Dev gövdeli bir Boss da dahil olmak üzere yeşil domuzlar da eklendi.

Heyecan verici PvP savaşları

Kuş yöneticileri büyük mücadeleyi üstlenmekte tereddüt etmezler, değil mi? Ardından diğer çevrimiçi oyunculara meydan okumak için PvP savaşlarına katılın. Sıralama puanlarınızı yükseltmek ve bonuslar almak için düşmanları fethedebilirsiniz. Bonuslar, yaygından nadire kadar birçok kartın kilidini açmak için kullanılan araçlardır. Ne kadar çok kart olursa, takımı çeşitlendirmek ve rakibi şaşırtmak o kadar kolay olur.

Haftalık etkinlikler

AB Evolution 2024’deki benzersiz etkinlikleri kaçırmayın. Büyük turnuvaları keşfetmek ve en nadir kuş kartlarını toplama şansı yakalamak için burası sizin yeriniz. Ek olarak, oyuncular ayrıca çevrimiçi oynamak ve arkadaşlarıyla etkileşim kurmak için klanlar oluşturabilirler. Her klanın kendi konumu olacaktır. Klanınız için çabalayabilir, onu küresel liderlik tablosundaki en büyük klan olmak için inşa edebilirsiniz.

Komik resimler ve canlı sesler

Kızgın kuşlar hala komik görünümlerini ve benzersiz becerilerini koruyorlar. Savaş alanı çöller, mağaralar, derin ormanlar, buz ve kar ve çok daha fazlasından süper çeşitlidir. Arka plan her zaman parlak, renkli ve canlıdır. Dövüş efektleri canlıdır ve her bir kuşun çok dikkat çekici olmasını sağlar.

Android için AB Evolution 2024 MOD APK İndir

AB Evolution 2024, her zaman oynamak ve eğlendirmek için eğlenceli bir oyundur. Birçok benzersiz yükseltilmiş görünüm ve birçok yeni karakterle efsanevi Angry Birds karakterlerini keşfedebilirsiniz. Bu 3B oyunda gerçek savaşçılar onlar ve size zafer getirebilirler. Hepsini bir araya toplayın ve kadroya alın ve onları kuşların yumurta hırsızlarını cezalandıracağı adalet savaş alanına getirin. Hadi gidelim.

Özellikler MOD :

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

Evolution keeps evolving one update at a time!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir