Süper Bino Go

1.9.1
Macera oyunları çok fazla eğlence sağlar. Macera oyunları oynayarak farklı açık dünya unsurlarını deneyimleyebilir ve sanal bir dünyada müthiş bir maceraya atılabilirsin. Macera tarzı oyunlar oynuyorsanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız Super Bino Go APK indirip oynamalısınız.
APK indir
4.0/5 Oylar: 409,305
Geliştirici
OneSoft Global PTE. LTD.
Güncellendi
January 7, 2022
Boyut
20M
Sürüm
1.9.1
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Macera oyunları çok fazla eğlence sağlar. Macera oyunları oynayarak farklı açık dünya unsurlarını deneyimleyebilir ve sanal bir dünyada müthiş bir maceraya atılabilirsin. Macera tarzı oyunlar oynuyorsanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız Super Bino Go APK indirip oynamalısınız.

Süper Bino Go
Süper Bino Go apk

Super Bino Go, Bino’nun maceralarına dayanan bir oyundur. Oyun OneSoft Global tarafından piyasaya sürüldü ve aynı zamanda oyunun geliştiricileri. Oyun, indirmeleri ile yüz binin üzerinde bir hayran kitlesi edinmeyi başardı ve sayı yakın zamanda duracak gibi görünmüyor.

Oyun, binonun heyecan verici maceralarına dayanıyor ve güzel bir atari tarzı oyunda sizi çocukluğunuza götürecek. Oyunda bino karakteri olarak oynuyorsunuz ve prensesi canavarlardan kurtarmanız gerekiyor. Yolculuğunuz başlıyor ve dünyayı dolaşıyorsunuz. Hareket ettiğinizde tüm canavarlardan kurtulmanız gerekir. Yol boyunca para ve farklı şeyler toplayabilirsiniz.

Super Bino Go APK’sı içinde oynamanız gereken 7 farklı ada bulunuyor ve oyunda ilerlemek için her adadan kaçıp geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Oynanır

Super Bino Go MOD APK, içinde seviye sistemleri bulunan bir arcade macera oyunudur. Öncelikli amacınız bino karakteri ile oynamak ve canavarlar tarafından ele geçirilen prensesinizi kurtarmak.

Bunu yapmak için 140’tan fazla seviyeye sahip 7 ila 8 farklı adanız var. Tüm seviyeler 8 adaya bölünmüştür ve yenmeniz gereken 8 farklı canavar patronunuz vardır. Başka bir seviyeye geçmek için size verilen her görevi tamamlamanız gerekiyor. Bunu başaramazsanız, bir sonraki seviyenin kilidi açılmaz ve tekrar oynamanız gerekir.

Oyunda klasik atari tarzında hareket ettiğinizde yenilmesi zor olacak canavarlarla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, yolunuza farklı güçlendirici içecekler toplayabilirsiniz. Bunlar gücünüzü artıracaktır. Karakterinizin boyutunu büyütecek bir içecek var, onu da toplayabilirsiniz.

Tüketilebilecek başka bir içecek daha var, eğer toplarsanız canavarlara bomba atabilirsiniz. Bir süreliğine size zırh sağlayacak kalkan içeceği de alabilir ve dokunulmaz olursunuz.

Oyunda 2 hamle hakkınız var. Koşmak ve zıplamak ve bu hareketlerle oynamak zorundasınız. Bu hareketler sayesinde her canavarın üstesinden gelebilir ve tüm adalardan kolayca kaçabilirsiniz.

Özellikleri

Süper Bino Go mod apk
Süper Bino Go mod apk

Super Bino Go MOD APK’nın özellikleri çok iyi tasarlanmış olup, oynarken size bolca eğlence sunacaktır.

8 farklı ada

Oyunda koşmanız ve oynamanız gereken 8 farklı ada bulunuyor. Her ada diğerinden farklıdır ve zorluk derecesi vardır. Başka bir adaya geçmek için bir adanın tüm görevlerini tamamlamanız gerekir.

140 artı seviye

8 adaya bölünmüş 140’tan fazla farklı seviye vardır. Oyunu kazanmak ve puan kazanmak için tüm bu seviyelerin tamamlanması gerekir.

7 farklı canavar

Her adada farklı türde canavarlarınız var ve sonunda her birinin patronuyla karşılaşacaksınız. Toplamda, yenmesi zor 7 farklı patronunuz var. Bu yüzden buna göre oynamalısınız.

Güç kaynağını çalıştırın

Kolaylık sağlamak için size farklı güçlendirmeler verilir. Bunlar koşarken bino tarafından toplanabilir. Güçlendirmeler binonun boyutunu arttırır veya bazı güçlendirmeler canavarlara bino bombası attırır. Bazı güçlendirmeler, binonun korunması için bir kalkan görevi görür.

Pou Apk (MOD, Sınırsız Para) yazımız ilginizi çekebilir.

Sonuç Olarak

Yeni bir şey arıyorsanız Super Bino Go APK denemeniz gereken bir oyun. Eski klasik arcade oyunu, birçok oyun seviyesi ve yeri ile geri döndü. Ve en iyi yanı, web sitemizden indirirseniz, tüm seviyelerin sınırsız jeton ve güçlendirme ile açılmış olmasıdır.

Görüntüler

Yenilikler

In this update, we will have:
- Bug fixed
- Booster
- Attractive new package, only available in this season
- Facebook login and social functions

Thanks for playing

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir