Google Play Store İndir ve Güncelle

32.3.14-19 [0] [PR] 473309517 (83231400)
Google tarafından sunulan dünyanın 1 numaralı Android uygulama mağazası. Play Store Google Play'de resmi ve güvenli bir şekilde Android uygulamalarını indirmenize ve yüklemenize izin verir. 
Buradan İndir
5/5 Oylar: 559,885
Geliştirici
App Store
Güncellendi
September 15, 2022
Boyut
25.9 MB
Sürüm
32.3.14-19 [0] [PR] 473309517 (83231400)
Gereksinimler
Android 4.4 (Kitkat, API 19)
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google tarafından sunulan dünyanın 1 numaralı Android uygulama mağazası. Play Store Google Play’de resmi ve güvenli bir şekilde Android uygulamalarını indirmenize ve yüklemenize izin verir. Android destekli telefonunuz veya tabletiniz için Android uygulamaları, oyunları ve diğer içerikler için Google’ın resmi mağazası ve portalıdır.

Google Play Store
Google Play Store

Google Play, Android işletim sisteminin kalbidir. Onsuz, normal bir kullanıcı Android cihazının düzgün çalışmasını sağlayamaz. Bu nedenle bu yazımızda sizlere Google Play Store En Son Güncellemeler ve çalışan en son sürüm hakkında bilgi vereceğiz.

Apple’ın App Store’u olduğu gibi , Google’ın da Google Play’i var! Çok büyük bir yer ve kullanıcılarına çok fazla içerik sunuyor. Play Store, Google Play’de indirilecek bir uygulama olarak mevcut değildir.

Play Store yalnızca android uygulamalarıyla ilgilenir. Tüm dünya, akıllı telefonlarına, android cihazlarına veya tabletlerine uygulama indirmek için kullanıyor. Kullanıcılar bu platformu kullanarak uygulamalarını arayabilir ve yükleyebilir. Appvn uygulama mağazası , uygulama indirmeleri ve güncellemeleri için benzer bir platformdur. Bazı uygulamalar ücretlidir ancak buradaki uygulamaların çoğu ücretsizdir.

Yeni özellik Play Protect, uygulamalarınızı ve cihazınızı zararlı etkinliklere karşı düzenli olarak kontrol eder. Ayrıca bazı güvenlik riskleri bulunursa bir bildirim alırsınız. Artık oyun koruma hizmetiyle, cihazımı bul uygulamasını kullanarak veya android.com’a giriş yaparak cihazınızın yerini tespit edebilirsiniz .

Play Store’unuzu en son sürüme güncelleme:

Play Store, yüklü uygulamaları yönetme ve yenilerini yüklemedeki önemi nedeniyle tüm android cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak, normalde Android işletim sisteminde yeni olan veya Play Store’un yüklü sürümlerini güncellememiş olan kullanıcılar için bu APK aracılığıyla Google Play’in en son sürümüne güncelleme yapabilirsiniz.

Google Play Store güncelle
Google Play Store güncelle

Google Play Store 2022 sürümünün en son sürümünü edinmek istiyorsanız bu sayfadan indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca Müzik, Oyunlar, Kitaplar, Videolar, Fotoğraf düzenleyiciler ve çok daha fazlası gibi her türlü uygulamayı arayabilirsiniz. Tek bir kelime araması, çeşitli benzer uygulamalara yol açar ve istediğiniz uygulamayı android telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın mevcut derecelendirmelerini görüntüler. Böylece uygulamayı görüntüleme derecelendirmesine göre değerlendirebilir ve ardından uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamalarınızı doğrudan Play Store üzerinden güncelleyin:

Android Cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamalar Play Store üzerinden yönetilecektir. Uygulama geliştiricileri tarafından yayınlanan tüm son sürümlerin size ulaşmasını sağlayacaktır. Uygulamalarınızı güncel tutarak, düzgün çalışmalarını sağlarsınız. Uygulama güncellemeleri normalde uygulama deneyiminizi çok daha iyi hale getirecek Hata düzeltmeleri ve yeni özellikler içerir.

Not: Google Play Store , cihazınıza Google Play Hizmetleri yüklenene kadar çalışmayacaktır .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir