Jackal Squad APK [Sınırsız Para] İndir

0.0.1396
Jackal Squad APK, oyuncuların düşmanı kolayca yenmek için geniş bir harita görünümüne sahip bir atış oyunudur. Buna göre, diğer birçok askerin ortaya çıkmasıyla birlikte ikinci dünya savaşına katılacaksınız. Ülkenize zafer getirmek için çok savaşın.
APK indir
4.3/5 Oylar: 33,545
Geliştirici
OneSoft Global PTE. LTD.
Güncellendi
January 27, 2022
Boyut
107M
Sürüm
0.0.1396
Gereksinimler
4.4W and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Jackal Squad APK, oyuncuların düşmanı kolayca yenmek için geniş bir harita görünümüne sahip bir atış oyunudur. Buna göre, diğer birçok askerin ortaya çıkmasıyla birlikte ikinci dünya savaşına katılacaksınız. Ülkenize zafer getirmek için çok savaşın.

Jackal Squad Hakkında

Jackal Squad – Klasik atış unsurlarına sahip Arcade oyunu

Jackal Squad APK
Jackal Squad APK

Jackal Squad, yayıncı OneSoft Global PTE’nin en başarılı ürünlerinden biridir. LTD. Oyun, deneyim sırasında sizi heyecanlandırmayı vaat eden hızlı ve hızlı savaşlardan yararlanmaya odaklanıyor. Oyuncunun oyundaki görevi oldukça basittir. Yani haritadaki tüm düşmanları yok etmek ve kazanmak için efsanevi çakal cipini kontrol etmeniz yeterli. Çok uzun zaman önce ortaya çıkmasa da, Jackal Squad getirdiklerinden gerçekten etkilenmemizi sağladı. Google Play‘de 1 milyondan fazla yükleme ile bu oyunun cazibesini kanıtlamak için yeterli.

Oyunda oyuncu, düşmandan gelen şiddetli saldırılara direnen seçkin bir asker grubunun üyesi olacak. Görevi tamamlamak için çakal jipini doğrudan düşman üssüne kontrol etmeniz ve hepsini yok etmeniz gerekiyor. Bu basit bir meydan okuma değil, Jackal Squad’da dünyayı kurtaracak kahraman olmaya hazır mısın?

Basit tek dokunuşla oyna

Jackal Squad basit bir tarzda inşa edilmiştir, bu nedenle oyundaki operasyon çok telaşlı değildir. Oyuncular, efsanevi çakal jip ile her iki karakteri de aynı anda kontrol etmek zorunda kalacaklar. Bu aracın, haritadaki tüm düşmanları yenmenize yardımcı olacak ana silah olduğunu unutmayın. Genel olarak, cipte gezinmek için ekranın sol veya sağ tarafına dokunmanız yeterlidir. Hedefe yaklaşırken, bu araç rakibe hasar vermek için otomatik olarak bir dizi mermi ateşleyecek, önce en yakındaki hedef hedeflenecektir.

Oyun cazibe yaratır

Son derece basit bir oynanışa sahip olan Jackal Squad, oyuncuların gözlerini ekrandan ayırmasını gerçekten engelliyor. Belirtildiği gibi, savaş alanını yakmak ve tüm düşmanları yok etmek için cipi savaş alanına kontrol edeceksiniz. Araçtaki otomatik ateşleme mekanizması, düşman saldırılarından kaçarken savaşı gözlemlemek için daha fazla zamanınız olmasını sağlayacaktır.

Ek olarak, oyuncular göz açıp kapayıncaya kadar düşmanları yok etmek için cipten bir dizi farklı beceriyi etkinleştirebilirler. Bu, düşmanın büyük miktarda kan kaybetmesine neden olan bir yayılma etkisi yaratacaktır. Şu an itibariyle bu oyunda 100’den fazla seviye bulunuyor ve sizler için giderek artan zorluklarla fethedin, oyundaki tavizsiz savaş alanına girmeden önce hazırlanın.

Cipleri ve silahları yükseltin

Jackal Squad, oyuncuların cipi veya silahı kolayca yükseltebilmeleri için birçok farklı yükseltme getiriyor. Yeni karakterlerin kilidini açmak veya yardımcı ekipmanı etkinleştirmek için her maçta kazanılan altın paraları kullanabilirsiniz. Her yükseltmenin farklı bir saldırı veya savunma gücü olacaktır, getirdikleri gücü optimize etmek için her savaştan sonra dönüşümlü olarak yükseltme yapabilirsiniz.

İki heyecan verici oyun modu

Oyun aynı zamanda dünya çapındaki oyuncu sıralamalarını da entegre ederek size en iyi oyuncuların başında olmak için daha fazla motivasyon sağlayacak. Ayrıca Jackal Squad, oyuncuların Çevrimiçi oyun modu aracılığıyla çevredeki insanlarla sonsuz eğlencenin tadını çıkarmasını da sağlar. Veya sıralamada en iyi oyuncu olmak ve arkadaşlarınızın hayran olmasını sağlamak için her yerde ve her zaman Çevrimdışı deneyimi yaşayın.

Canlı retro grafikler

Jackal Squad, çok dikkatli yatırım yapılmayan ancak yine de ilk deneyimden oyuncuların kalbini kazanan kaliteli grafiklere sahiptir. Oyun, oyundaki görüntüleri oyuncular için güzel ve çekici kılan retro grafikler üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca oyundaki detayların tanıdık bir çizgi film tarzında tasarlanmış olması, oyunu her yaştan oyuncu için uygun hale getiriyor.

Bir mobil oyunun başarısı, ses unsuru olmadan olamaz. Çakal Squad da. Oyuncuların oyundan zevk alması için heyecan verici bir atmosfer getiren son derece yüksek kaliteli bir ses sistemine sahiptir. Her oyuncunun etkinliği farklı sesler yayar. Bu heyecan yaratacak ve oyunu uzun süre deneyimlerken sıkılmamanızı sağlayacaktır.

Huggy Game: I’m Coming APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Android için Jackal Squad APK İndir

Jackal Squad olağanüstü şeyler getirmese de, yaptıkları kesinlikle oyuncuları hemen bağımlı hale getirecektir. Oyun, sizin için tamamen doğru seçim olmayı vaat eden mükemmel ses efektleriyle birlikte son derece basit bir oynanışa sahiptir. Ayrıca sitemizdeki MOD versiyonu, oyundaki görevleri kolayca tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Özellikler MOD :

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

- Fixed minor bug

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir