Kawaii Hime Apk v- Decor & Fashion Game

0.8.4
Kawaii Hime Apk -Adından da anlaşılacağı gibi Kawaii Hime, kullanıcıların kendi güzel ve sevimli kar yağışlarını tasarlamalarını sağlayan bir simülasyon oyunudur. Saç, kıyafet, göz ve daha pek çok seçenek var. Depremden sonra karakteriniz Ichi no Takara-Mura köyünde uyanıyor. Yeniden inşa etmek ve geliştirmek için odun gibi kaynakları toplayarak köyü korumalısınız. Mükemmel Kawai Kar Tanenizi şimdi yapın! Oyunun özellikleri şu şekildedir: - Saç rengi, göz rengi, ten rengi, kıyafet rengi ve daha birçok kişiselleştirme seçeneği mevcuttur. Crafting, düşmanlara karşı kendinizi savunmak için silahlar ve zırhlar oluşturmak için şehrin her yerinden kaynakları topladığınız bir sistemdir. Malzemeler de dahildir. Love home design & makeover? Let's start your business with a showroom full of kawaii furniture. In this free decorating girl games, you will choose the furniture and rearrange them accordingly to your clients' request but still had your style. Play the DIY home design games today and let your creativity shine!
APK indir
4.5/5 Oylar: 135,417
Geliştirici
OneSoft Global PTE. LTD.
Güncellendi
6 Eylül 2021
Boyut
133M
Sürüm
0.8.4
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kawaii Hime Apk -Adından da anlaşılacağı gibi Kawaii Hime, kullanıcıların kendi güzel ve sevimli kar yağışlarını tasarlamalarını sağlayan bir simülasyon oyunudur. Saç, kıyafet, göz ve daha pek çok seçenek var. Depremden sonra karakteriniz Ichi no Takara-Mura köyünde uyanıyor.

Yeniden inşa etmek ve geliştirmek için odun gibi kaynakları toplayarak köyü korumalısınız. Mükemmel Kawai Kar Tanenizi şimdi yapın! Oyunun özellikleri şu şekildedir: – Saç rengi, göz rengi, ten rengi, kıyafet rengi ve daha birçok kişiselleştirme seçeneği mevcuttur. Crafting, düşmanlara karşı kendinizi savunmak için silahlar ve zırhlar oluşturmak için şehrin her yerinden kaynakları topladığınız bir sistemdir.

Kawaii Hime APK, 1990’lardaki oyunları anımsatan alıntı tasarım öğelerine sahip bir piksel sanatı oyunudur. Engellerin üzerinden atladığınız ve telefonunuzdaki düğmelere basarak para topladığınız basit bir atari oyunudur.

Puanınız ne kadar yüksek olursa, her seviyenin sonunda o kadar çok jetonunuz olur! Yani, indirmek için hoş bir oyun arıyorsanız, bu olabilir. Şimdi ücretsiz olarak indirin.

Bu uygulama stüdyonuzu, yatak odanızı, mutfağınızı veya banyonuzu dekore etmek için idealdir. Mobilya ve duvar kağıdı gibi birçok özelliğin kilidi, uygulama içi para birimi olan Hira kullanılarak açılabilir. Büyüleyici karakterleri ve nesneleri ile herhangi bir odayı büyüleyici bir odaya dönüştürmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kawaii Hime APK, giyim ve iç tasarım gibi diğer ev dekorasyonu uygulamalarını yapan aynı şirket tarafından yapılmıştır. Evinizi kişiselleştirmenin basit bir yolunu arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

Kawaii Hime APK Hakkında

Kendi odanızı tasarlamak için Kawaii Hime Apk uygulamasını kullanabilirsiniz. Herhangi bir odada mükemmel bir görünüm yaratmak için çeşitli mobilya ve dekorasyonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Benzersiz bir dokunuş için farklı renkler, düzenler ve stiller deneyerek en güzel dekoru oluşturun.

Hayallerimin yatak odasını tasarlap çok kolay çünkü Kawaii Hime APK her şeyi o kadar erişilebilir kılıyor ki, nesneleri yerleştirmek veya sürekli hareket eden parçalar hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü uymuyorsa bunları sitede özgürce hareket ettirebilirsiniz.

Kawaii Hime Apk’nin yaratıcı tasarımı ve bağımlılık yapıcı oyunu etkilemeye devam ediyor. Bu bağımlılık yapıcı oyunda karakteriniz olarak kişisel bir tarzı korurken eviniz veya iş alanınız için mobilyaları yeniden düzenleyerek özel istekleri takip edin.

Bu 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunu, oyuncuların oda dekorlarıyla istediklerini yapmalarını sağlayan parasız bir sistem gibi yeni özellikler içerir. Ice Makeover Style Oda Dekorasyon Yarışması arıyorsanız Kawaii Design Game’i unutmayın.

Dairenizin bir peri masalından fırlamış gibi görünmesini ister misiniz? Bu sizin için uygulama: Kawaii Hime APK! Bu uygulama, en sevilen bireyleri bile şaşırtacak çarpıcı tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu uygulamanın en iyi özelliği, hem ücretsiz hem de kullanımının basit olmasıdır.

Müşteriniz için bir alan tasarladığınızda, üretime geçmeden önce maliyeti onaylamaları gerekir. Tasarım daha sonra çevrimiçi olarak yüklenir, burada diğerleri en iyisine oy verebilir ve herkes seçim üzerinde hemfikir oluncaya kadar öneri veya yorum yapabilir.

Özellikleri:

 • Güzel bir karakterin yardımıyla heyecan verici bir oyun.
 • Yüzlerce farklı renk, mükemmel tasarımınızı oluşturmayı kolaylaştırır.
 • Basit kontroller sayesinde oynarken garip karakterlerle karşılaşmanız daha az olasıdır.
 • iOS için kullanılabilir.
 • En sevdiğiniz anime karakterini yaratın.
 • Harika oyun grafikleri.
 • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun.
 • Gününüzü daha parlak hale getirecek bir oyun.
 • Sevimli bir karakter seti ile en güzel mobil oyun.
 • Design Studio’dan modaya uygun Chibi karakteri.
 • Sizi geri almak için yeterince zor olan bir oyun bağımlılığı.
 • Evinizi kişiselleştirmek için ücretsiz bir uygulama.
 • Kullanımı kolay ve sizi yaratıcı kılmak için ücretsiz olan çeşitli tasarımlarla birlikte gelir.
 • Çeşitli renklerde mevcuttur – herhangi bir oda dekorasyon zevkine mükemmel bir katkı.
 • Yeni inşa ettiğiniz güzel daireyi ziyaret ederek arkadaşlarınızı kolayca etkilemek için bu uygulamayı kullanın.

Oyunda Yenilikler

 • Yeni fenomen köpek aşığı.
 • Yeni Lovely Doggie temalı kıyafetler0
 • Boutique ve Fortune Kitty’de Yeni Giysiler.
 • Ev sahnesine bir park yeri eklendi.
 • Farklı temalar için yeni öğeler eklendi.
 • Daha iyi bir sipariş türü.
 • Kokulu zanaat malzemeleri.
 • Dönüştürülmüş teslimat kamyonu.
 • Birkaç hata daha düzeltildi.

Android İçin Kawaii Hime APK nasıl indirilir ve kurulur?

1. Apk İndir

Uygulamayı indirmek için HileliPc.com üzerinden verilen Apk İndir butona tıklayarak  İndirme işlemi  başlatılmalıdır. Bir sonraki adıma geçmeden önce indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

2. Bilinmeyen kaynaklara izin verin

Uygulamayı indirdikten sonra, cihazınızın Ayarlarını açın ve Güvenlik veya Uygulamalar’ı seçin (cihazınıza bağlı olarak). ‘Bilinmeyen kaynaklar’ı seçin ve Tamam diyerek ile etkinleştirin.

3. Uygulamayı Yükleyin

İndirmeyi bildirimlerinizde arayın veya İndirilenler klsörünü açın Kawaii Hime APK dosyasına dokunun Yükle’yi seçin.

4. Kullanmaya başlayın!

Güvenlik ayarlarınızı tercih ettiğiniz moda sıfırlamayı unutmayın, Kawaii Hime APK’sını açın.

Kawaii Hime Apk v0.8.4

Love home design & makeover? Let’s start your business with a showroom full of kawaii furniture. In this free decorating girl games, you will choose the furniture and rearrange them accordingly to your clients’ request but still had your style. Play the DIY home design games today and let your creativity shine!

★ DIFFERENT STYLES TO MAKE YOUR DESIGNS STAND OUT

A bedroom, a kitchen or a restaurant design – there’s nothing you can’t furnish an adorable home perfectly! Design home, decorate and organize interiors, make it unique, show your style and be a famous Home Stylist.

★ FAIR & SUPPORTIVE COMMUNITY VOTING POLLS

Root for other talented Home Stylists by picking home designs in Public Polls.

★ DIY – CRAFTING YOUR OWN FURNISHINGS

Manufacture your most favorite furnishings. Freely style and arrange your own Home Decor Showroom to make it more appealing.

★ BE FASHIONABLE

Be recognized not only as a successful Home Stylist in this decoration game, but also as an awesome Fashionista with various Boutique outfits.

★ INTERESTING STORYLINE

Your family runs a Home Decor Showroom. Unfortunately, it’s at the edge of going bankrupt. Can you help your family business raise in the house decoration market again?

★ PLAYING WITH YOUR FRIENDS

Visit other Showrooms and help fellow home designers in need. Invite your Facebook friends to play and make new friends from various in-game activities. Remember this is not just girl games, you can play with your male-friend, boyfriend or husband.

== What to enjoy in Kawaii Home Design? ==
▾ Relax and express your creativity in DIY homescapes style designed for your customer
▾ Design home, decorate homescapes & makeover houses with kawaii decorations in different and adorable design styles
▾ Vote for your favorite designs from other talented Home Stylists
▾ Unlock rewards as you polish your amazing abilities as a Home Stylist
▾ Show your fascinating interior blueprint with your Facebook friends
▾ Be fashionable with many kinds of cute outfits in the Boutique
▾ You can design and decorate a dream room, a house, garden or even a huge restaurant.
▾ Remember Kawaii Home Design is an adorable girl games but boys can enjoy it as well.

Görüntüler

Yenilikler

- New Community map : Moonlight Festival
- New fortune kitty: Traditional Hanok
- Mooncake Collecting Event : Mid-Autumn Festival (Sep 06)
- Reopen Showroom Package: 'Mid-Autumn reunion' and 'Mid-autumn night' (Sep 06)
- Open 'Traditional Hanok' decor theme
- Sale Season Offer
- Event Fortune (in 20 days) : Chang'e and Houyi (Sep 18)
- Fashionista contests : Enjoy the Mid-autumn Festival (Sep 20)
- Bugs fixed