Score Hero Apk Para Hileli (Sınısız Para)

2.75
Score Hero, bütün bir takım yerine sadece bir kişiyi kontrol edebileceğiniz bir futbol oyunudur. Ek olarak, tüm maçı oynamak yerine, her maçta sadece birkaç ana oyunda yer alırsınız.
APK indir
4.2/5 Oylar: 6,794,699
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Güncellendi
April 6, 2021
Boyut
95M
Sürüm
2.75
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Score Hero Hakkında

Score Hero, bütün bir takım yerine sadece bir kişiyi kontrol edebileceğiniz bir futbol oyunudur. Ek olarak, tüm maçı oynamak yerine, her maçta sadece birkaç ana oyunda yer alırsınız. Dünyanın en iyi oyuncularının güzel gollerini izlemekten hoşlanıyorsanız, Score Hero MOD APK (Sınırsız Para ve Hile) sahip olunması gereken bir oyundur.

Bazı oyunlarda, birkaç gol geride olabilirsiniz ve yakalamaya çalışmanız gerekirken, diğerlerinde oyunun galibiyet golünü son dakikada atmanız gerekir. Buradaki öncül, oyunun önemli anlarına, gol atma veya yardım etme gibi hala dahil olmanızdır.

Nasıl Oynanır?

Yapımcılığını first touch games üstlendiği Score Hero’da büyüleyici bir detay var! Oyunun her biri bir sezona bölünmüş birkaç aşamaya bölünmesidir. Her seviyede bir ila üç yıldız kazanabilirsiniz. Belirli durumlarda üç yıldız almak için yirmi metre uzaklıktan gol atmalısınız, diğerlerinde ise kalenin köşesinden gol atmalısınız.

Oyun, tür için makul ölçüde standarttır: Parmağınızı ekranın üzerinde kaydırarak topun yönünü takip edin. Bu yöntemi topa efekt uygulamak, başlıklar ve diğer hareketler yapmak için kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak Score Hero, mükemmel 3d grafiklere sahip harika bir futbol oyunudur. Diğer futbol sporlarına göre benzersiz bir oyun ortamı sağlar. Ek olarak, oyunda karakteriniz için çok sayıda özelleştirme fırsatı vardır.

 Para Hileli Apk

Score Hero Apk Mod

Para hile score hero mod apk yani sınırsız para dosyasını indirmek için hilelipc üzerinde bulunan Apk İndir bağlantısına blup tıklayın. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Görüntüler

Yenilikler

Version 2.75
• Bug Fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir