Dream League Soccer 2022 APK

9.02
Dream League Soccer 2022, hayran oldukları birçok oyuncuyla tanışma fırsatı buldukları için futbol tutkunlarına otantik bir futbol deneyimi sunuyor. Lisanslı oyuncu sayısı, yüksek sıralamalar elde etmek ve tabanlarını büyütmek için turnuvalara katılmak için motive edilecek.
APK indir
4.0/5 Oylar: 5,001,739
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Güncellendi
December 21, 2021
Boyut
490M
Sürüm
9.02
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dream League Soccer 2022, hayran oldukları birçok oyuncuyla tanışma fırsatı buldukları için futbol tutkunlarına otantik bir futbol deneyimi sunuyor. Lisanslı oyuncu sayısı, yüksek sıralamalar elde etmek ve tabanlarını büyütmek için turnuvalara katılmak için motive edilecek.

DLS 2022
DLS 2022

Dream League Soccer 2022’nin oyunculara getirdiği deneyim, etkileyici ve gerçekçi maçlara katılabildiklerinde tamamen emilir. Aynı zamanda çeşitli kontroller ile oyuncular kontrol becerilerini gösterebilecekler. Ek olarak, temel gelişiminize ve sporcu eğitiminize dikkat etmeniz gerekecek.

Oyunda Neler Yeni

DLS 9.00 yayınlandı, Dream League Soccer 2022’deki yenilikler neler? yazımızda ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

 • Gelecek sezon (21/22) için lisanslı oyuncular da dahil olmak üzere mevcut takım verilerinin yanı sıra yeni günlük mücadelelerin tümü yeniden tasarlanan deneyimin bir parçasıdır.
 • Yeni tesis – İzci ve Temsilci indirimleri almak için işe alım merkezinizi iyileştirin.
 • Gelişmiş oyun yapay zekası sayesinde takımlar dinamik olarak pozisyon değiştirebilir ve tüm dizilişlerde koşabilir.
 • Daha özgün bir stadyum hissi yaratmaya yardımcı olmak için daha fazla seyirci, görevli, işçi, pankart ve bayrak eklendi.

ETKİLEYİCİ FUTBOL MAÇLARINA KATILIN

Dream League Soccer 2022’nin yeni versiyonunda oyuncular, görmezden gelemeyecekleri heyecan verici yeni güncellemeler bulacaklar. Spesifik olarak, sahibi olduğunuz bir dizi binada yeni bir tesis bulacaksınız ve ihtiyaçlarınıza göre yükseltilebilir. Ayrıca, diğer tesislerin tam ayrıntılarını okurken yükseltme etkisini de görürsünüz. Aynı zamanda, takımlarla ilgili bilgiler tamamen güncellendiğinde deneyiminiz daha etkileyici hale gelecektir.

Oyuncular, takımlarını zafere taşırken tamamen etkileyici maçlar yaşayacaklar. Yorumcular sürekli olarak sahada olup bitenleri aktardığında gergin bir ortama gireceksiniz. Aynı zamanda, seyirciler veya bayraklar gibi diğer çevresel faktörler de yeni sürümde iyileştirildi, böylece oyuncular otantik bir his bulabilir ve neler olup bittiğini gözlerini alamazlar.

DLS 2022

Dream League Soccer 2022’de ilk karşılaşacağınız deneyim, takımınızla birlikte farklı maçlara çıkıp kazanmaya çalışacağınızdır. Takım arkadaşlarınızın otomatik olarak topa vurduğunu görmeyeceksiniz, ancak aktivitelerini detaylı olarak kontrol edeceksiniz. Başka bir deyişle, mümkün olduğunca çok puan almak için doğru pas ve puanlama eylemleri gerçekleştireceksiniz. Her zaferden sonra, görmezden gelemeyeceğiniz ödüller olacak.

Karakteri kontrol edecek ve tamamen kapsamlı bir bakış açısıyla hareket etmelerini izleyeceksiniz ve sahadaki diğer takım arkadaşlarını görmenizi kolaylaştıracaksınız. Aynı zamanda topu kimin tuttuğu ve hareket yönü de kolayca görebilmeniz için işaretlenecektir. Keyifli bir oyundur, ancak bir maçta oldukça fazla kontrol edebildikleri karakter sayısı nedeniyle zamanla keskinleşmeleri gerekeceğinden, oyuncunun her zaman beceri kazanması gerekir.

Becerilere ve doğru takıma sahip olduğunuzda, kesinlikle çarpıcı turnuvalara giden yolda olacaksınız. Özellikle katılabileceğiniz ve bu destansı etkinliklerde yükselmeye çalışabileceğiniz birçok lig, kupa ve sezon var. Ayrıca daha zorlu maçlar için becerilerinizi geliştirmek için oyundaki diğer birçok oyuncuyla yüzleşebilirsiniz. Elbette bu oyunda yer almaya yetkili sporcularla tanışmayı ihmal etmeyeceksiniz.

EKİBİNİZİ VE TESİSLERİNİZİ BÜYÜTÜN

Dream League Soccer 2022’de ilginç bir nokta da yarışmaya katılıp takımın ve tesisin yöneticisi olmanız. Eğitim yoluyla karakterinizin istatistiklerini iyileştirmeye yardımcı olacak eğitmenler kiralamak için bir kaynak kullanıcısı olacaksınız. Aynı zamanda, eğitmen seviyesine bağlı olarak, karakterlerin aldığı istatistik sayısı da farklılık gösterecektir. Ayrıca, ev sahibi olduğunuzda büyük para getiren stadyum başta olmak üzere, yükseltildiğinde hepsinin özel etkileri olduğu için tesislerinize de özen gösterirsiniz.

DLS 2022 ÖZELLİKLERİ

 • Getirdikleri gerçek duyguları bulacağınız ve hissedeceğiniz birçok çevresel unsurla farklı bir alan tasarımı getiriyor.
 • Tamamen güncellenmiş ve lisanslı sporcu sayısı birçok futbol severin ilgisini çekmektedir.
 • Diğer oyuncularla yapılan turnuvalar ve maçlar, nihayetinde oyuncuları kazanan olmak için katılmaya zorlar ve motive eder.
 • Devralabileceğiniz birçok tesis var ve her birinin yükseltme yaptığınızda elde ettiğiniz belirli faydaları var.
 • Çevresel faktör iyileştiğinde deneyiminiz daha çeşitli hale gelir ve sizi görmezden gelmenizi imkansız kılacak yeni bir bina ortaya çıkar.
 • Efsanevi statüye ulaşmak için sekiz kategoride yükselin ve ondan fazla kupa etkinliğine katılın.
 • Bir stadyum, tıbbi, ticari ve eğitim tesisleriyle tamamlanan kendi futbol imparatorluğunuzu yaratın.
 • Transfer piyasasındaki seçkin oyuncuları belirlemeye yardımcı olması için temsilciler ve izciler kiralayın.
 • Sürükleyici ve heyecan verici maç yorumları sizi aksiyonun içine çekiyor.
 • Sporcularınızın teknik ve fiziksel yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için antrenörler kullanın.
 • Takımınızın formasını ve logosunu kişiselleştirin veya kendinizinkini içe aktarın.
 • İnanılmaz ödüller kazanmak için normal sezonlara ve etkinliklere katılın.
 • Dream League Live ile dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.
 • Özel film müziğinde Vukovi, Dead Pony, Kit ve daha fazlasını içeriyor!

Dream League Soccer 2022 İndir

Artık Dream League Soccer 2022’yi  ücretsiz indirmeye hazırsınız.

Görüntüler

Yenilikler

• Bug Fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir