Dream League Soccer 2023 Apk Hileli 8.30 (Sınırsız para)

10.010

Dream League Soccer 2023 APK, Android platformunda yayınlanan en son sürümdür. Yeni bir arayüz ve özelliklerle daha fazla eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Dream League Soccer 2023 Hileli (Sınırsız para)
Download APK
4.4/5 Votes: 2,787,328
Developer
First Touch Games Ltd.
Updated
April 8, 2021
Size
60 MB
Version
10.010
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

“Dream League Soccer 2023 APK” tamamen yeni bir arayüz ve özelliklerle bir futbol oyunu deneyimi yaşamanızı sağlayan en son sürümdür. Oyuncuların kontrol ettiği 22 takımın yanı sıra 3 farklı ligden oluşan bir sezon modu da mevcuttur. Her ligin güç seviyesi farklıdır ve ligler arasında yükseliş/düşüş de mevcuttur. Yani başarılı olup bir üst ligde oynamak isterseniz önceki ligdeki tüm takımları yenmeniz gerekir. Bu da oyunun gerçekçiliğini ve rekabet ortamını arttırmaktadır. Ayrıca oyunun yeni sürümünde daha fazla stadyum, daha fazla maç modu ve çok daha fazla eşsiz özellik sunulmaktadır. DLS 2023 apk İndir ile ilgili tüm bilgiler yazımızın detayında.

Dream League Soccer 2023
Dream League Soccer 2023

Dream League Soccer 2023 Hakkında

Dream League Soccer 2023 APK, kaliteli oyuncularla sözleşme imzalayarak, oyuncuları geliştirerek, stadyumları yükselterek ve dost canlısı dünyayı dolaşarak harika unvanlar kazanarak hayalinizdeki Takımı kurmanıza izin verilen bir futbol ve kariyer yönetimi oyunudur.

Takımınızı en iyi şekilde yöneterek, rakiplerinizi yenerek ve tüm dünyayı fethetmeye çalışacağınız Dream League Soccer 2023 APK ile mükemmel bir futbol deneyimi sunuluyor.

Kaliteli oyuncuları bulup sözleşme imzalamak, onları geliştirmek, stadyumlarınızı yükseltmek ve dost canlısı bir dünyayı dolaşarak harika unvanlar kazanmaya çalışacağınız Dream League Soccer 2023 APK ile mükemmel bir futbol deneyimi sunar.

Ücretsiz Dream League Soccer 2023, geliştirilmiş oyun, gol kutlamaları, oyuncu becerileri ve sahada bazı gerçek anlar sunar. Artık bir maç oynarken eskisi gibi kurulum yapmaya ara vermeden hızlı bir şekilde defansif, orta veya hücum taktiklerine geçebilirsiniz.

Dream League Soccer 2023 apk
Dream League Soccer 2023 apk

Oyunun bu sürümünde, birçok yeni özellik eklendi. Bazıları şunları içerir:

• Yeni oyuncu animasyonları

• Yeni saha modelleri

• Yeni taktikler

• Geliştirilmiş oyuncu kontrolü

• Ve daha fazlası!

eFootball 2023 Apk Para Hileli Mod 7.2.0 İndir (Son Sürüm) yazımız ilginizi çekebilir.

Bu yazımızda Dream League Soccer 2023 Apk ile ilgili önemli bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Dream League Soccer 2023 mod Apk dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Images

What's new

• Friend matches - play whoever you want, whenever you want! • Team data update - including winter transfers and more! • Upgraded visuals - new lighting adjustments to give the best experience yet! • Gameplay improvements - an even smoother experience than before. • Bug Fixes

Video

A comment on "Dream League Soccer 2023 Apk Hileli 8.30 (Sınırsız para)"

  1. İshak says:

    Çokiyi bir oyunnnnnnnn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *