Save The Girl Apk – (Kızı Kurtar) İndir ve Oyna

1.3.7
Save The Girl APK uygulamasının en son sürüm dosyasını Android cihazlar için ücretsiz indir. Diğer adıyla Kızı Kurtar oyna oyunu, kötü adamlar tarafından kovalanan bir kıza, kızın hangi odaya gireceğini seçerek yardım etme görevini gerçekleştirdiği bir bulmaca oyunudur. Game Save The Girl mod apk, komik ama aynı derecede dramatik olan komik durumları simüle eder, oyun her yaş için uygundur.
APK indir
4.1/5 Oylar: 990,105
Geliştirici
Lion Studios
Güncellendi
April 23, 2022
Boyut
165M
Sürüm
1.3.7
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Save The Girl APK uygulamasının en son sürüm dosyasını Android cihazlar için ücretsiz indir. Diğer adıyla Kızı Kurtar oyna oyunu, kötü adamlar tarafından kovalanan bir kıza, kızın hangi odaya gireceğini seçerek yardım etme görevini gerçekleştirdiği bir bulmaca oyunudur. Save The Girl mod apk, komik ama aynı derecede dramatik olan komik durumları simüle eder, oyun her yaş için uygundur. Hileli pc üzerinden indir ve oyna.

Save The Girl Apk
Save The Girl Apk

Kızı Kurtar oyna, kurbana yardım etme durumuyla karşı karşıya kalacağınız nazik bulmaca türüne aittir, özellikle burada kötü bir adam tarafından takip edilen kız için yardım etme görevi üstleniyorsunuz. Oyunda bir seçim yapmak zorundasın, kız her odada yeni sorunlarla karşılaşacak, kararı veren sen olacaksın, sorunları çözmek ve onu kurtarmak için uygun seçenekler seçmek senin elinde.

Save The Girl apk indir ile oyuncuların her durumda doğru kararlar alabilmek için dikkatli ve akıllıca düşünmesini gerektirir. Kızların oyunda karşılaşabilecekleri bazı tehlikeler, örneğin vahşi köpeklerle karşılaşma, elektrik çarpması gibi… ama hayatları etkilemez, kızı desteklemeniz önemlidir. Oyunun zaman sınırı yok, düşünmekte ve ilginç bulmacaların tadını çıkarmakta özgürsünüz..

Save The Girl Apk Oyunun Temel Özellikleri

  • Kanmayın! Her seviye size birden fazla seçenek sunar – Oyunda ilerlemek için doğru cevapları verin. Yanlış cevaplar kız için acı verici ama komik sonuçlar doğurur!
  • Oynamak için çok fazla seviye var. Her seviye benzersizdir. Çözmeniz için pek çok farklı zorlu seviyeler içerir.
  • Ailecek Eğlenin. Herkes Kızı Kurtar oynayabilir. Eğer oyunu oynarken zorlanırsanız arkadaşlarınızdan ve ailenizden yardım isteyin! 
  • Basit ve Bağımlılık Yapan Oyun . Oyuna oynamaya başladığınızda, sonraki bulmacaları çözmeye devam etmek isteyeceksiniz.

Belki oynamak istersiniz: Geometri Dash APK

Android için Save The Girl APK + Hileli Son Sürüm İndir

Save The Girl Apk
Save The Girl Apk hile

Save The Girl Apk – (Kızı Kurtar) İndir ve Oyna ile eğlenceli bulmaca oyununu Hileli Pc üzerinden ücretsiz olarak indir. Sitemiz üzerinden paylaşılan Apk İndir bağlantısına tıklayarak oyunu indir ve oyna.

Görüntüler

Yenilikler

Bug Fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir