Slap Kings APK (Sınırsız Para/Reklamsız) İndir

1.3.2
Slap Kings APK : Ellerinizi açın ve hazırlanın, Slap Kings'te size hazır olmanızı söylüyoruz elbette. Oyuncuların oynamak isteyeceği ve rakibini tokatlamak isteyeceği harika ve önemli oyun. Ama canım, rakip de öfkesini senden çıkarmak isteyecek, her oyuncuyu kesinlikle eğlendirecek çarpıcı ve harika bir deneyim.
APK indir
4.1/5 Oylar: 824,302
Geliştirici
Lion Studios
Güncellendi
February 9, 2021
Boyut
98M
Sürüm
1.3.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Slap Kings APK : Ellerinizi açın ve hazırlanın, Slap Kings’te size hazır olmanızı söylüyoruz elbette. Oyuncuların oynamak isteyeceği ve rakibini tokatlamak isteyeceği harika ve önemli oyun. Ama canım, rakip de öfkesini senden çıkarmak isteyecek, her oyuncuyu kesinlikle eğlendirecek çarpıcı ve harika bir deneyim.

Bu oyun kesinlikle her oyuncuya tokat atma şansı verecek. Rakiplerini sayısız zorluk ve güçle yenmek bir oyuncunun tek amacıdır.

Yani bu oyun tamamen boş zamanlarında ve boş zamanlarında oynanabilir ve tabii ki bu oyunla çeşitli eğlenceler yapabileceksiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinin ve hemen oyuna başlayın.

Slap Kings APK
Slap Kings APK

Tokat ile rekabet

Slap Kings, oyuncuların eğlenceli aktivitelere katıldığını görecekleri heyecan verici bir oyundur. Oyuncuların güçlerini gösterme fırsatı bulacağı klasik ve harika bir oyun deneyimi ile.

Tokat sahası ve etrafındaki seyirciler, rakiplerin ring dışına atılmasına sebep olacak her tokatı mutlaka takdir edeceklerdir. Slap Kings APK’da oyuncular rekabet etmek için sayısız fırsata sahip olacaklar.

Tokatlarda rekabet etmek zorunda oldukları yer. Her oyuncu ve rakip mutlaka gücünü kullanmak isteyecektir ancak bir sonraki aşamada tokatı kuvvetli olanlar onlar olacaktır.

Bu komedi oyununda mizah duygusu diye bir şey yoktur. Kral olmak için tüm gücünüzü kullanmalısınız. Rakip ile her seviye zordur, ancak yenmeniz gerekir. Slap Kings APK, her zaman sadece tokat atma etkinlikleriyle meşgul olacağınız, heyecanlanacak birçok zorluğa sahiptir.

Oyun, her iki tarafın da kesinlikle daha iyi ve daha güçlü bir tokat deneyeceği 1vs1 yarışmasından oluşuyor. Önemli puanlar alabilmeniz için her zaman rekabet etmeniz ve rakiplerinizi her zaman alt etmeniz gerekiyor.

Güç kullanımı, rakiplerinizi zekice ve güçlü bir şekilde yenmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Böyle tokatlar, sesler seyirciye ulaşmalı. Elbette tokatların kralı olmak, oyuna kendinizi kaptırmak ve harika oyunun tadını çıkarmak istersiniz.

Oyuncular nasıl tokat kralı olabilir?

Doğru tokat hızı seçimi

Oyuncular oyunun tadını çıkarmak için en iyi fırsata sahip olacaklar. Kendinizi sahaya attığınızda kesinlikle oyunun büyük bir kısmına erişebileceksiniz. Önce karakterinizi hazırlamanız gerekiyor, ardından yarışmaya hazırlanacaksınız. Slap kings APK Mod’da harika parçalar keşfedin ve gücünüzü artırın.

Tokatlama hızıyla ilgili olmalılar. Güçlü bir tokat sizi kral yapabilir, ancak çok fazla güç gerektirir. Oyunda, her seviyede rakibe vuracağınız bir açı seçmelisiniz. Yani her durumda hız sürecini anlamalı ve tokatlamalısınız.

Hilelerinizi doğru kullanın

Geliştirici, hem rakiplerin hem de izleyicilerin gerçeklik sahnesini sunduğu çok güzel bir şekilde karakteri tanıttı.

Oyunun eğlence dolu olduğuna şüphe yok. Rakiplerinizi şaşırtmak için bir dahi olmalısınız. Hareketlerinizi daima dikkatli kullanın ve öndeki kişinin kalkmaması için yanakların arasına vurun.

Enerjiyi artırın

Slap Kings Mod APK’da, oyuncular için çok sayıda seviye vardır. Bu her yönden zor ve aynı zamanda harika. Kesinlikle eğlencenizi artıracak ve size oyuna daha fazla katılma fırsatı verecek tüm seviyeleri tamamlamanız gerekiyor.

Rakibi küçümsemeyin; bazen tüm enerjilerini sana verirler, bu yüzden oyunda pozitif kalmak için faydalı bir strateji yap. Öfkenizi, hakkınızmış gibi rakiplerinize dökün.

Tüm gücünle ringe gir

Oyunda ayrıca rakip sahaya daha fazla güçle girdiği için bir harita da bulunuyor. Kesinlikle oyununuz hakkında sizi daha fazla meraklandıran deneyimlerden geçmek zorunda kalacaksınız. Haritadan bir seviye seçtiğinizde kesinlikle oyunda daha fazla eğlenme fırsatına sahip olacaksınız.

Ancak böyle bir yarışma için sınırsız güçle sahaya girmelisiniz, aksi takdirde önünüzdeki kişi hemen size üstün gelir ve mağlup olursunuz.

Karakteri ekstra güçle yükseltin

Oyuncuların oyuna daldıklarında zaman zaman karakterlerini ve güçlerini yükseltmeleri gerekir. Gücünüzü artırmak için oyunun bu bölümünden yararlanın. tüm dinleyicilere ulaşmalı ve kendini kralın duygularından uzak tutmalıdır.

Gecikmeyin ve karakterinizle oyuna girin ve gerçek deneyimin tadını çıkarın. Ayrıca, sağlığınızı kesinlikle iyileştirebileceksiniz, bu da rakiplerinizin sizi yenmesini zorlaştıracaktır.

Büyük yarışmalar düzenleyin

Oyuncular çevrimdışı mod ile oyundaki yeteneklerini test edebilirler. Bu kesinlikle size rekabet etmenize yardımcı olacak güçlü bir nokta bulma şansı verecektir. Bu yüzden büyük yarışmalara katılmadan önce küçük yarışmalara katılın ve oyunun tüm sürecini anlamayı kolaylaştırın.

Oyunu hızlı oynayın ve her an rakiplerinize tokat atın. Benzer şekilde oyuna başladığınızda, çevrimiçi modun keyfini çıkarmak için arkadaşlarınızla rekabet etmeniz gerekecek.

Grafik ve tasarım

Bu oyun hakkında oyuncuları gerçekten büyüleyen şeylerden biri de oyunun grafikleri ve sesi. Animasyonlu karakterler ve sesler, oyunculara oyun boyunca en iyi deneyimi sağlar.

Oyuncular bu bağımlılık yapıcı oyunun tadını çıkarmak için sayısız fırsata sahip olacaklar. Çünkü rakibinize tokat attığınızda etkisi yüzünde görülecektir. Oyunda bir rakibe meydan okuduğunuzda, gücünüzün gücüyle onu devirmek için doğru fırsata sahipsiniz.

Harika ve eğlenceli aktivitelerle oyunun tadını çıkarın ve boş zamanınızı eğlenceli hale getirin. Ayrıca, her zaman gerçek bir izleyicinin sesleri sizi kesinlikle güçlü yönlerinizi test etmeye zorlayacaktır. Android ve iOS için Slap Kings Mod APK’sını indirin ve sınırsız Coin, para kazanın ve reklamsız oyunun tadını çıkarın.

NVIDIA GeForce NOW APK İndir yazımızı mutlaka okuyunuz.

Sonuç

Oyuncuların oynamayı seveceği güçlü ve rahat bir şekilde güçlü yönlerinizi sergileyen bir oyun. Pek çok zorluk ve bolca eğlence, elbette oyuncular eğlencenin tadını harika bir şekilde çıkarabilecekler.

Slap Kings, popülerlik açısından kesinlikle popüler çünkü bu oyun, oyuncuların sadece güçlerini göstermek istediği eğlencelerle dolu. Güçlü yönlerinizi gösterin ve sayısız faydalı deneyimin yanı sıra harika ödüller kazanın.

 

 

Görüntüler

Yenilikler

Minor bug fixes and improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir