Geometry Dash APK (Kilitsiz)

2.111

RobTop Games, Geometry Dash'i 2013 yılında tek düğmeli bir oyun olarak piyasaya sürdü. Oyun, eğlencenin yanı sıra oyun, görseller ve müzikten keyif almanızı sağlar. MOD sürümü, oyunun tüm özelliklerinin kilidini açmıştır. Bu makalenin içindeki bağlantılardan Geometri Dash apk dosyasını indirebilirsiniz. Jump and fly your way through danger in this rhythm-based action platformer!
APK indir
4.6/5 Oylar: 785,204
Geliştirici
RobTop Games
Güncellendi
November 15, 2017
Boyut
85M
Sürüm
2.111
Gereksinimler
4.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Tanım

Geometri Dash

RobTop Games, Geometry Dash‘i 2013 yılında tek düğmeli bir oyun olarak piyasaya sürdü. Oyun, eğlencenin yanı sıra oyun, görseller ve müzikten keyif almanızı sağlar.

Geometry Dash Nasıl Oynanır

Oyunun kuralları çok basit. Oyuncular, oyundaki engelleri aşmak için kareyi aptal bir yüzle kontrol etmelidir. Ekrana dokunarak küpün yüksek zıplamasına ve önündeki engellerden kaçınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Geometri Dash
Geometry Dash

Birçok kişi başlangıçta Geometry Dash oynanması basit bir oyun olduğuna inanacaktır. Ancak, birçok oyuncu için engellemelerinin üstesinden gelmenin ne kadar basit olduğunun farkında değiller. İlk bölümlerle başlayan baş döndürücü ve zorlu oyun hızı nedeniyle Geometry Dash son derece zordur. Ayrıca, engeller birbirine yakın yerleştirilir ve bu da oyunu daha çekici hale getirir. Ancak Geometry Dash’in zorluğu, oyunda herhangi bir kontrol noktası olmamasından kaynaklanıyor. Öldüğünüzde Mario’nun aksine başa döneceksiniz.

Geometry Dash APK

Geometry Dash apk ile engelleri son derece çeşitlidir ve zamanla sayıları artar. Aynı zamanda sık sık sahne değişiklikleri meydana gelir, oyuncuları yeni boyutlara taşır ve onlara daha önce hiç karşılaşmadıkları engeller sunar. Karakter, örneğin derin deniz manzarasına girdiğinde, suda yüzen bir dalış gemisinde oturacaktır. Dev sütunlar veya yeraltı volkanları gibi yeni engeller, araziye ve yeteneklerinize uyması için birdenbire ortaya çıkıyor.

Sadece bu da değil, Geometry Dash’teki zorluklar çok özel ve “amaçlı”. Oyuncunun psikolojisinden bir parça ile ritmi yakalayan yayıncı bazen aklınıza gelmeyen yerde sürpriz engellerle karşılaşıyor. Bu, oyundan gelen sert saldırılardan kaçınmak için refleksleri ve alanı iyi yönetme yeteneği olan oyuncular gerektirir.

Geometry Dash apk
Geometry Dash apk

Birçok engeller olmasına rağmen, insanların bu oyunu oynamak istemelerinin nedeni budur. Ne kadar çok oynarsanız, kendinizi o kadar çok oyuna kaptırırsınız, ta ki özgür kalabilene kadar. Bu oyun, Geometry Dash ile aynı zamanlarda çıkan Flappy Birds‘e çok benziyor. Bu oyunu deneyen herkes boruların ve aptal kuşun verdiği rahatsızlığı hatırlayacaktır.

Oyun Modları

Standart sollama moduna ek olarak, Geometry Dash oyunun monotonlaşmasını önlemek için çeşitli başka modlara sahiptir.

Eğitim odası, oyunu tamamlayan ancak becerilerini geliştirmeye devam etmek isteyenler içindir. Bu modda, oyuncu her meydan okumayı geçtikten sonra kontrol noktasıyla aynı etkiye sahip bir elmas bırakır. Bir oyuncu her öldüğünde, o kontrol noktasında canlandırılır, ancak sadece seviyeyi normal bir şekilde tamamlarsa.

Geometry Dash’in bir başka ilgi çekici özelliği de kendi haritalarınızı ve zorluklarınızı yaratma yeteneğidir. Diğer oyuncularla paylaşmak için bir harita bile yapabilirsiniz.

Grafikler ve Ses

Geometry Dash, yalnızca çekici oynanışı nedeniyle değil, aynı zamanda sesi ve rengi nedeniyle de eğlencelidir. Oyunun müzikleri iyi, eğlenceli ve ilgi çekici. Ayrıca, ses, Geometry Dash’in oynanışında yalnızca küçük bir rol oynar. Bunun nedeni nedir? Cevap, oyun tarzınız için bir ritim yaratan bas vuruşlu müzik. RobTop’un engelleri bas melodisine göre nasıl düzenleyeceğini anlaması, oyuncuların “duygusuz” hissetmelerini, yanlış zamanda tıklamalarını ve acı meyveleri toplamalarını önlemesi de çok önemlidir.

Geometry Dash indir
Geometry Dash

Oyun görüntüleri basit, çok seçici değil. Renk tonları engelleri göremeyecek kadar parlak değil. Ancak, oyun hızı sürekli olarak daha fazla engel eklemek için artırıldığında, oyuncuların uzağa gitmek istiyorlarsa buna uyum sağlamalarını gerektiren sonraki aşamalarda bu zor olacaktır.

Geometri Dash MOD Apk

Mod Özelliği

MOD sürümü, oyunun tüm özelliklerinin kilidini açmıştır. Bu makalenin içindeki bağlantılardan Geometri Dash apk dosyasını indirebilirsiniz.

Android için Geometry Dash MOD APK İndir (En son sürüm)

7 yıl önce piyasaya sürülen ve altın çağını geride bırakan Geometry Dash, klasik oyunları seven herkes için hala bağımlılık yapabilir. Tüm dünyanın Coronavirus ile savaştığı bir zamanda, evde oturup Geometry Dash’in tadını çıkarmak kötü bir fikir değil bence.

Yenilikler

Update 2.11 is here!

This update will function as a smaller "pre-update" before Update 2.2. Lots of fun stuff planned :)

- New icons and effects!
- New community shop!
- Weekly Demon challenge!
- Folders and level sorting!
- New demon chests!
- Level leaderboards!
- Lots of bugfixes and tweaks.

- Some rewards were duplicated because of a bug. This has been fixed and duplicated rewards have been removed. If you have lost any orbs/diamonds/shards after loading 2.11, thats why :)

/RubRub

Video

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir