Hello Neighbor Apk Hileli İndir

1.0
Hello Neighbor Apk İndir, bodrumda ne kadar korkunç sırlar sakladığını anlamak için komşunuzun evine gizlice girmeyi konu alan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz.
APK indir
4.2/5 Oylar: 199,022
Geliştirici
tinyBuild
Güncellendi
July 7, 2020
Boyut
34M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bodrumda ne kadar korkunç sırlar sakladığını anlamak için, Hello Neighbor Apk İndir ile komşunuzun evine gizlice girmeyi konu alan gizli bir korku oyunu oynayacağınızı biliyor musunuz? Her hareketinizi takip eden ve öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayacaksınız. Oyununuz yolunda gitmesi için düşmanlarınızı her an etkili bir şekilde engellemelisiniz.

Hello Neighbor Apk
Hello Neighbor Apk

Hello Neighbor Hakkında

Hello Neighbor, Nicky Roth’un merak uyandıran aktivitesine giriş yaparken, tamamen korkutucu bir gerçeklik etrafında maceranın derinliklerine dalabileceksiniz. Oyun, etkileyici bir çizgi film tarzı dünya aracılığıyla, akıl almaz bir şekilde gelişiyor. Oyuncular, arka planlar hakkında gizemli bilgiler edinirken, karakterleri keşfederken ve hikayeyi yavaşça öğrenirken, çok daha büyük kötülükleri ortaya çıkaracaklar.

Hello Neighbor’ta, dünya ile etkileşim kurmak çok kolay. Sol kısımda, dünyayı dolaşmak için kontrol çubuğunu göreceksiniz. Sağ tarafta ise aksiyon butonlarını bulacaksınız; bu butonlar sayesinde, zıplayabilir, farklı nesnelerle etkileşime girebilir, her türlü aleti tutabilir ve benzeri eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Oyununuz sırasında, dünyayı keşfetmeyi unutmayın ve neredeyse her şeye ulaşmaya çalışın!

Macera kahramanımız çok şüpheli hareketler yapan komşumuzun evine doğru yürümeye başladı. Gözleri kısık ve yüzündeki hafif tebessümü gözlerinin arasından süzülüyordu. Yavaşça komşumuzun evine girmeye başladım, kapıyı çaldım. Anahtarla kapıyı açtı ve içeri girdim. İçeride çok şüpheli şeyler gördüm. İçerideki odaları dikkatle inceledim. Önümde büyük bir sır varmış gibi görünüyordu. İçerideki tüm odaları inceledim, komşumuzun evinde bir şey aradım. Sonunda, aradığımı bulmuştum: bir zarfla birlikte komşumuzun önemli bir sırrını öğren.

Hello Neighbor, Size Gerçekten Yoğun ve Dehşet Verici Bir Oyun Tecrübesi Sunan Süper Eğlenceli Bir Terör ve Hırsızlık Oyunudur. Oyunda karakterleriniz için çeşitli silahlar elde etmeniz gerekecek. Oyun sizi çok farklı türde düşmanlarla karşı karşıya bırakacak. Grafikler ve prodüksiyon oldukça detaylıdır ve sizi gerçek bir eylem deneyimine çıkarır. Oyununuzu keyifle oynayacaksınız.

Korku ve Gerilim Oyunu

Merhaba Hello Neighbor Apk’sındaki her şey, herhangi bir oyuncuyu anonim etkinliklere katılmaya ikna edecek kadar heyecan verici. Kimsenin bilmediği gizemli şeyleri keşfedin.

Barışçıl bir insanın böyle bir sırrı nasıl saklayabileceğini öğrenin. Yakalanma, kesinlikle herkesin gözünden gizlenen bir şey var.

En faydalı parçalara erişmek için kaynak toplamanız gerekecek. Bu kesinlikle sizi yeni bir yol bulmaya zorlayacaktır, ancak sizin durumunuz için çok önemli olan bu sırrı bilmelisiniz.

Korkunç durumlarla yüzleşin ve zorlu zorluklarla yüzleşmeye hazır olun. Oyuncular kesinlikle oyunun her bölümünü benzersiz bir şekilde deneyimleyecekler. İhtiyacınız olan faydalı kaynakların farkında olmayabilirsiniz ama her çözümde ipuçlarını bulmanız gerekiyor.

Sırrı öğrenmek için etrafınızdaki her şeye bir göz atın. Bu bodrumdaki sırlar hakkında bilgi edinin. Maceranızı daha keyifli hale getiren her şeyden yararlanın.

Oyunu olabildiğince ilginç hale getirmek için sanal alan haritasını keşfedin.

Hello Neighbor APK Özellikleri

Yoğun korkuyla yüzleşin

Oyun size korkutucu bir hikaye sunduğu için dikkatli olmanız ve gizlice merakınızı uyandıracak bir şey aramanız gerekiyor. Oyunun her bölümünde sizi korkutabilecek daha korkutucu şeyler var. Onları ciddiye alın ve korkularınızın sizi bunaltmasına izin vermeyin.

Oyun sizi bulmaya çalıştığınız ipuçlarına götürecektir. İlerledikçe işler zorlaşıyor. Maceranızı belirli bir seviyeye taşımak için kendinize olumlu bir şekilde rehberlik edin. Bir oyuncu olarak karakterler üzerinde tam kontrole sahip olun ve gizli sırları ortaya çıkarın.

Korkunç faktörlerin belirlenmesi

Oyun, korkunç durumun tüm şiddet içeren yönlerine kolayca erişilebilmesi için deney yapmanıza izin verecek. Oyuncular oyunun bir parçası olduklarında oyunun bazı bölümlerine daha olumlu bir şekilde erişebilecekler.

Bu korkunç faktörleri belirtmekte özgürsünüz. Ayrıca, bu sır hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacak çevrenizdeki şeylerle iletişim kurabilecek veya hissedebileceksiniz. Oyun kesinlikle seçeneklerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için her fırsatı verecektir.

Korumalı alan haritasının varlığı

Oyuncuların oyuna olan ilgisini artırmak için özel noktalardan bahsedilmiştir. Birincisi, çevrenizi tanımanız için size eksiksiz bir rehber verecek bir sanal alan haritasıdır.

Bu, temel olarak oyun ortamına erişmenize yardımcı olacaktır. Temel olarak oyun ortamının gerekli unsurlarını toplamanıza yardımcı olacaktır.

Önemli eşyalara erişmek için kullanabilir ve bu eşyaları alabilirsiniz. Bu kesinlikle oyununuzu daha eğlenceli hale getirecektir. Kullanın ve Hello Neighbor APK’sında bulmacaları bulun ve çözün.

Farklı bulmacalar ve etkileri

Oyunda tabi ki sağlam bir bilgiye dayalı olarak sürecinize başlamanız gerekiyor. Ayrıca eğlence için fırsatlar bulabilirsiniz. Daha fazla ilgi için tamamlayabileceğiniz ilgiyi artırmak için bulmacalar da vardır.

Çevrenizdeki şeyleri kontrol etmek için kullanabileceğiniz fikrine dayanmaktadır. Sorular sizi daha fazla zorlukla tanıştıracak. Keşfinizin bazı kısımlarını daha parlak hale getirebileceksiniz ve zihninizi olumlu yönde hareket ettirmeniz daha kolay olacaktır.

Kendinizi koruma adımları

Korku ortamında oyuncular korkuyla başa çıkmak için bazı değerli adımlar atabilecekler. Oyunda güvenliğinizi sağlamak için zıplayabilirsiniz. Elbette bu korku hali içinde kapana kısılmış hissedeceğiniz bir süreç olacaktır.

Komşunuza keşfedilmesi gereken sırrı söylemeden gelin. Kendinizi bir korku sembolünde saklayabilirsiniz. Hello Neighbor  APK kesinlikle size maceranızı geliştirmek için her fırsatı verecektir.

Hareketlerinizi akıllıca kontrol edin

Bu oyunu oynarken oyuncular korkuyla boğulacak. Oyun, yeni adımda sizi çok korkutucu bir öğeye yönlendirecek. Oyunun bölümlerini sürekli olarak tamamlamanız gerekiyor.

Bir seviyeyi ne kadar erken tamamlarsanız, bir sonraki bölüm o kadar korkutucu olur. Evin arka camı gibi sizin için file olan yerlere asla gitmeyin.

AI ile oyunun bir sonraki aşamasına kolay erişim, bu size temel güvenlik konularında mükemmel bir kılavuz sağlayacaktır. Her zaman yanlış adım atmamaya dikkat edin çünkü bazı durumlarda kamera sizi yakalayabilir.

Hello Neighbor’un ilginç özellikleri sizleri bekliyor

 • Hello Neighbor APK’da göreceğiniz kaynaklar, sizi kazanç yoluna yaklaştıracak sırrın önemini anlamanıza kesinlikle yardımcı olacaktır. Her geçen adımda merakınız yeni bir boyut kazanacak.
 • Tüm evi inceleyin ve kilitli kapıları anahtarlarla açın ve orada gömülü olacak gizemli sırları ortaya çıkarın.
 • Yararlı şeyler, özellikle tehlike zamanlarında size yardımcı olabilecek şeyler toplayın. Durum daha ciddi olacak, ancak etkili bir zihniyetle hedefinize net bir şekilde ulaşacaksınız.
 • Komşunuzun davranışlarınızı fark etmesine izin vermeyin. Sessiz kalabileceğiniz yerler bulun. Onun huzurunda kanınızı serin tutun ve o gittiğinde hemen bir şeyler yapmaya başlayın.
 • Komşunuzun varlığınızın farkında olduğu bir zaman gelebilir. Hemen zekanızı kullanın ve gerekli tüm sırlar ve şeylerle kaçın. Emeklerinizin boşa gitmesine izin vermeyin ve komşunuzun bilmediği bir yol arayın.
 • Dışarı çıktığınızda, komşunuzun göremediği adımları önünüzden atın çünkü yakalandığınızda mutlaka aradığınız sırlara gömülürsünüz.
 • Oyun başlangıçta PC için teklif edilmişti ancak kullanıcıların isteği üzerine cep telefonlarında tanıtıldı. Oyunun grafikleri sizi bir korku filmi kadrosunun parçası gibi içine çekecek. Tüm karakterler ve ortamlar görsel yaratımla var olur. Müthiş hikaye kesinlikle bu oyunla daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak. Yüksek kaliteli grafikler, mobil cihazlarınızda her stilin keyfini çıkarma fırsatı verecektir.
 • Hello Neighbor APK’nin özel özelliği sesidir çünkü korkutucu durumlarda ve gecenin karanlığında sesleri size korku maceralarının keyfini çıkarmanız için daha fazla fırsat verir. Hafif bir ses bile tökezlemenize neden olabilir, bu nedenle ayaklarınızı serin bir havada hareket ettirin.

Hello Neighbor APK’da durum kontrolden çıkınca kontrolün özünü anlamanız gerekiyor. Her geçen gün şüphelenen bir komşunuz için hala normal görünen sırlar arıyorsunuz.

Hareketlerini görmek için evine girmelisin ama aynı zamanda kendini ve etrafındakileri kontrol etmeyi de öğrenmelisin. Aşırı davranışı kesinlikle sizi sırra çok yaklaştıracaktır.

En önemli şey, karakterinizi kontrol etmek için bazı önemli unsurları anlamanız gerektiğidir. Ekranın sağ tarafında bulunan butonu kullanarak zıplayacaksınız.

Soldaki buton kaçmanızı kolaylaştıracaktır. Ek olarak, oyunun önemli bir parçası olan diğer şeylerle etkileşime girebileceksiniz.

 Hello Neighbor APk OBB

 • APK dosyasını indirin.
 • Ardından oyunun keyfini çıkarmak için OBB dosyasını indirmeniz gerekiyor.
 • Sağlanan düğmeyi tıklayın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 • OBB dosyasını çıkarın.
 • Kurulum sürecinde adım adım ilerleyin.
 • Sonunda oyun yüklendi, şimdi eğlenme zamanı.
Sonuç Olarak

 Hello Neighbor apk tam bir endişeye neden olur; merakınızı giderecek her süreçten geçmeniz gerekiyor. Herhangi bir zorluk çekmeden her yönüyle ilgiyle oynamak istiyorsanız, burada sunduğumuz değiştirilmiş versiyonu görebilirsiniz.

Yani para derdi olmadan hemen oyunu indirin ve oyunun tüm bölümlerinin kilidini açın. Şimdi oyuna atlayın ve harika gerçekliği bulun. Kendinizi kesinlikle sonsuza kadar korku dolu bir dünyada bulacaksınız.

Görüntüler

Yenilikler

Minor bug fixes and performance improvement

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir