Hello Neighbor Apk İndir

1.0

Hello Neighbor Apk İndir, bodrumda ne kadar korkunç sırlar sakladığını anlamak için komşunuzun evine gizlice girmeyi konu alan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz.
Hello Neighbor Apk İndir Adventure  İndir
4.2/5 Oylar: 199,010
Geliştirici
tinyBuild
Sürüm
1.0
Actualización
July 7, 2020
Gereksinimler
6.0 and up
Boyut
34M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Hello Neighbor Apk İndir, bodrumda ne kadar korkunç sırlar sakladığını anlamak için komşunuzun evine gizlice girmeyi konu alan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Arka bahçe penceresinden tırmanmaktan gerçekten zevk alıyor musun? Orada bir ayı kapanı bekleyin. Ön kapıdan gizlice mi giriyorsun? Yakında orada kameralar olacak. Kaçmaya çalışmak? Komşu bir kısayol bulacak ve sizi yakalayacak.

Sıradan bir mahalle olan Raven Brooks’ta çok fazla kuzgun yaşıyor. Şehirde sık sık Tim Burton tarzında bir kabusu andıran gizemli olaylar yaşanmakta.

Bay Peterson’ın izini süren özel bir dedektif olarak oynuyorsunuz. İpucu bulmak için terk edilmiş evine girdiğinizde sadece içeride yaşayan garip, kuşa benzer bir yaratıkla karşılaşıyorsunuz. Buradan itibaren orijinal gizlilik korku temasının köklerine sadık kalan hayatta kalma korku türünde açık dünyada Raven Brooks’u keşfedeceksiniz.

Hello Neighbor Apk İndir

Yenilikler

Minor bug fixes and performance improvement

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir