Secret Neighbor

Secret Neighbor, arkadaşlarınızdan komşularınızın bodrum katından kaçmanız gereken bir hayalet oyunudur. Ancak kendinizi komşudan koruyun, aksi takdirde komşu tarafından da tuzağa düşürülürsünüz. Android için Secret Neighbor Apk uygulamasını indirin.
Download
4.0/5 Votes: 401,792
Developer
Oyunlar
Updated
28 Kasım 2021
Size
Cihazlara Göre Değişir
Requirements
4.0 ve Üstü
Report this app

Description

Secret Neighbor, arkadaşlarınızdan komşularınızın bodrum katından kaçmanız gereken bir hayalet oyunudur. Ancak kendinizi komşudan koruyun, aksi takdirde komşu tarafından da tuzağa düşürülürsünüz. Android için Secret Neighbor Apk uygulamasını indirin.

Komşu hayalet olma ve kendini ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir. bazı süper güçleri var ve bu süper güçlere karşı savaşmanız gerekiyor.

Secret Neighbor Mobile, Rus geliştiriciler tarafından inşa edildi ve bu oyunun amacı, bodrumunda ve evinde hangi sırları tuttuğunu kontrol etmek için komşunuzun bodrumunu ve evini kazmaktı.

Bu oyun tamamen, karakterin bu evleri ve bu evlerdeki gizli sırları kontrol etmek için bir evden başka bir eve taşınması gereken AI’ya dayanmaktadır. Karakter, bodrum katını kolayca açmak için gereken öğeleri elde etmek için bir dizi bulmacayı çözmek zorundadır.

Secret Neighbor
Secret Neighbor

Koş

Komşu tarafından gözlemlenirse karakter daha hızlı koşabilir. Komşu tuzağından kaçmak için, kaçmak için bir komşuya farklı şeyler yapabilirsiniz. Komşunuz tarafından tuzağa düştüğünüzde, onun ağından kurtulmanız oldukça zordur.

Profesyonel bir oyuncu değilseniz ve komşunuzun size karşı daha agresif olmasını istemiyorsanız. Daha sonra oyun ayarlarından bazı ayarları yapabilirsiniz ki komşunuz çok agresif olmasın ve oyunu uzun süre ve çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz .

Kaçış

Komşunuz tarafından tuzağa düşürüldüyseniz ve kendinizi hapishanenin arkasında bulduysanız. Artık hücreden kaçabilirsiniz ama bunun için farklı teknikler kullanmanız gerekiyor. Bu teknikler, hücrenin anahtarlarını bulmayı içerir veya hücreden kaçmak için hapishaneyi kırmak için bazı ağır aletler veya malzemeler kullanabilirsiniz.

Android ve IOS için Secret Neighbor

Hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın, Secret Neighbor Apk herhangi bir cihazda oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan apk dosyasını hilelipc.com‘dan indirip cihazınıza kurmak. Android veya IOS her ikisi de bu apk ile uyumludur.

Karakterler

Secret Neighbor Karakterleri
Secret Neighbor Karakterleri

Bu oyunda mevcut olan farklı karakterler var. Ayrıca görünümlerini de özelleştirebilirsiniz. Her şey karakteri nasıl özelleştireceğinize bağlı. Secret Neighbor oyununda alacağınız karakterlerin listesi burada.

  • Bagger.
  • Brave.
  • The Neighbor.
  •  Inventor.
  •  Detective.
  •  Clown.
  •  Leader.
  • Scout.

Black Desert Mobile yazımızı okumadan geçmeyin.

Secret Neighbor İndir

Aksiyon ve korku oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz. Bu oyunu seveceğinizi umuyoruz ve güzel oynanışı ve özellikleri ile bu oyunun bağımlısı olacaksınız ve grafikleri sizi tekrar tekrar oynamaya zorlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *