Angry Neighbor Apk Hileli İndir

3.2

Angry Neighbor Apk Hileli İndir 3.2
Download APK
4.0/5 Votes: 78,548
Developer
Invictus Studio
Updated
2023
Size
124M
Version
3.2
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Angry Neighbor Apk Ücretsiz MOD 3.2 İndir

Angry Neighbor Apk, komşunuzu kontrol altında tutmanın harika bir yoludur. Komşunuzun faaliyetlerini izlemenizi ve şüpheli davranışları bildirmenizi sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulama ile mahallenizde olabilecek gürültü şikayetleri ve diğer konularda güncel kalabilirsiniz. Angry Neighbor Apk ile güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Uygulamayı hemen indirin ve mahallenizi güvende tutun!

Angry Neighbor, Invictus Studio tarafından geliştirilen ve sunulan oyun, tek oyuncu oyunları için mükemmel seçenekler sunmaktadır. Oyun, Google Play üzerinden satın alınabilir ve Android İşletim Sistemi üzerinde çalışan cihazlar için kurulabilir. Oyunu satın almak ve kurmak için çok düşük bir ücret ödemeniz gerekmektedir (1,49$). Oyun, tek oyuncu modunda kendinize karşı oynayabileceğiniz zorlu bir oyundur. Oyunun amacı, komşunuzu öfkelendirmek ve kendinizi korumaktır. Oyunda kendinizi korumak için farklı silahlar, tuzaklar ve sihirsel yetenekler kullanabilirsiniz. Oyun keyifli bir şekilde oynanır, çünkü komşunuzun öfkesi ilerledikçe çeşitli görevleri tamamlamanız ve birçok eğlenceli olayları keşfetmeniz gerekecek.

Angry Neighbor, 3D grafikleri çok yüksek kalitede. Karakterlerin hareketleri, ayakta durmaktan, oturmaktan hareket etmeye kadar çok çeşitli bir şekilde tasarlanmış. Her şey, gerçek dünyadaki gibi görünüyor ve atmosferi daha gerçekçi kılıyor. Yayıncı, grafikleri mobil cihazlar için optimize etmiş. Böylece cihazınızdaki grafiklerin kalitesi endişelenmenize gerek kalmadan en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, harika efektler de oyunu daha gerçekçi kılıyor.

Angry Neighbor
Angry Neighbor

Angry Neighbor Apk Ücretsiz Olarak İndir

Angry Neighbor Apk ücretsiz olarak indirmek için çok kolay. Tüm Android cihazlar için kullanılabilir ve çok kullanışlı bir oyun. Oyunculardan birinin diğerlerinden kaçmasını sağlar. Ne kadar çabuk kaçarsanız o kadar çabuk bir şekilde kazanırsınız. Ayrıca, oyunu diğer oyuncularla oynamanızı sağlar. Bu, arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızın arkadaşlarıyla oynamaya yardımcı olur. Oyunda çeşitli zorluk seviyeleri bulunur ve her zorluk seviyesi biraz daha zorlaşır. Kısacası, Angry Neighbor Apk ücretsiz olarak indirmek için çok kolay ve eğlenceli bir oyundur.

Angry neighbor apk mod menu

Angry neighbor mod menüsü, oyunlarını kendi beğenilerine göre özelleştirmek için gereken tüm özellikleri içerir. Grafikleri özelleştirmekten kontrol şemalarını değiştirmeye kadar, mod menüsü tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlar. Mod menüsü ile oyuncu kendi seviyelerini bile oluşturabilir ve onlara oyunu oynamanın tamamen yeni bir yolunu sunar. Mod menüsü ayrıca yüzlerce farklı moda erişim sağlayarak oyuncunun oyunu beğenisine göre değiştirmesine olanak tanır.

Sitemizde bulunan Hello Neighbor Apk Hileli İndir yazımız da sizin ilginizi çekebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *