Totally Reliable Delivery Service APK İndir

1.397

Totally Reliable Delivery Service APK, düzinelerce eğlenceli entegre görev içeren bir kargo taşımacılığı simülasyon oyunudur. Ayrıca, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için oyunun anlaşılması oldukça kolay ve eğlenceli.
Download APK
3.9/5 Votes: 71,824
Developer
tinyBuild
Updated
January 14, 2022
Size
77M
Version
1.397
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Totally Reliable Delivery Service APK, düzinelerce eğlenceli entegre görev içeren bir kargo taşımacılığı simülasyon oyunudur. Ayrıca, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için oyunun anlaşılması oldukça kolay ve eğlenceli.

Totally Reliable Delivery Service
Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service Hakkında

TinyBuild, birçok komik ve eğlenceli simülasyon oyunu ile piyasada tanınmış bir bağımsız oyun yayıncısıdır. 2013 yılında kurulan bu yayıncı, artık dünya çapında mobil, PC ve konsol gibi platformlarda oyunlar yayınlıyor. Bu yazımızda, Totally Reliable Delivery Service gibi ilgi çekici oyunlarını arayarak ve oynayarak oyunlar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Nasıl Oynanır ?

Totally Reliable Delivery Service bir kargo simülasyon oyunudur. Ancak gerçekte gördüğünüzün aksine gönderici, ekran arayüzündeki kontrol sistemi aracılığıyla oyuncu tarafından kontrol edilen kuklalar olacaktır. Atanan her görevde, oyuncunun yolculuğu farklı olacaktır. Malları bir motosiklet veya kamyonla taşıyamazsınız, bunun yerine oyuncular ilginç makineler, kullanışlı aletler kullanmalı ve malları istenen yere taşımak için gerçek fiziksel mekanizmalar uygulamalıdır.

Gerçeğinden pek çok farklılık olsa da bu oyunda teslimat süreci gerçek hayat gibi simüle edilmiştir. Teslimat personeli, özenle paketlenmiş, sipariş edilen malları araçta alacak ve yola çıkacaktır. Ayrıca yol boyunca ağaçlar, yayalar, engeller gibi birçok engel olacak. Bu nedenle, çarpışmayı önlemek ve güvenli bir şekilde varmak için dikkatli sürün.

Arkadaşlarla takım ol

Oyuncular, Totally Reliable Delivery Service oyununu tek başlarına oynayabilirler, ancak arkadaşlarıyla oynayacakları bir takım oluşturmak kesinlikle çok daha eğlenceli olacaktır. Partiye katılmaları için 3 oyuncu daha davet edebilir ve her yerde nakliye işini tamamlamak için onlara katılabilirsiniz. Her yolculuk, kaçırmamanız gereken unutulmaz anlar getirecektir. Eğlenceli ve esprili bir yolculuk olabilir ama elbette birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, arkadaşlarla seyahat ederken, oyuncular oyundaki her seviyeyi fethetmek için ek yardıma ihtiyaç duyacaklar.

Oyunda oyuncular diğer oyuncularla sohbet edebilir ve etkileşim kurabilir. Bu yalnızca topluluk bağlantısını artırmakla kalmaz, aynı zamanda deneyimi her zamankinden daha keyifli hale getirir. Bir sürü komik durumla karşılaşacaksınız ve bunları doğrudan sohbet ederek insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ekip modunda sohbet özelliği, oyuncuların tüm etkinliklerde birbirlerini desteklemek için ekip arkadaşlarıyla etkileşime girmesine yardımcı olur.

Tüm görevlerin üstesinden gelmek

Bu oyunda teslimat kolay bir iş değil, ancak her görev daha önce oynadığınız en benzersiz zorlukları sunuyor. Oyuncunun etrafındaki tüm dünya gerçek hayattan farklıdır, hatta biraz kaotiktir. Oyuncular, UFO’lar da dahil olmak üzere uçak, ilginç kamyonlar gibi hiç düşünmedikleri birçok yolla mal taşıyabilirler. Kulağa garip geliyor, değil mi? Ancak, bu kesinlikle size unutulmaz deneyimler getirecektir.

Bazen oyuncunun nakliye süreci dünyayı dolaşmak gibidir. Oyuncular, oyuncaklarla ve ilginç şeylerle dolu bir ortamda serbestçe yuvarlanabilir, dalış yapabilir, dönebilir. Eşyalarınızı daha kolay taşımanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı makine ve alet sistemi vardır. Ancak, lütfen bunları doğru kullanın ve yola çıkmadan önce emniyet kemerlerinizi bağlamayı unutmayın.

Oyun Grafikleri

Totally Reliable Delivery Service’in benzersiz grafikleri, oyuncuların ilk kez eğlenmeleri için iyi bir izlenim bırakmaya da katkıda bulunur. Açıklanan ayrıntılar gerçek hayata oldukça benziyor, bağlam parlak ve geçiş efektleri de oldukça yumuşak ve çeşitli. Ancak burada garip ve eğlenceli kontrol özelliklerine sahip karakter sisteminin olduğunu belirtmekte fayda var. Güzel bir görünüme sahip animasyonlu bir tarzda tasarlanmışlardır ve bununla birlikte, temel aktiviteleri kontrol edemedikleri için tambur gibidirler. Genel olarak, oldukça komik görünüyorlar ve oyunu bu kadar benzersiz yapan da bu.

 Totally Reliable Delivery Service Yeni Güncel Sürüm

Sürüm 1.397

  • Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler, analitik değişiklikler.

Steel And Flesh 2 APK + Asker Hilesi yazımız ilginizi çekebilir.

Android Telefonlar İçin Totally Reliable Delivery Service APK İndir

Totally Reliable Delivery Service, bu yaz kaçırmamanız gereken gerçekten eğlenceli bir fizik tabanlı simülasyon oyunudur. Görev sistemi, oyuncunun kargoyu taşımasını gerektirse de, oyun, oyuncuların herhangi bir kurala uymadan istedikleri her şeyi yapmalarını sağlayan açık bir oynanışa sahiptir. Yere gerçek bir sadık nakliyeci olarak teslimat yapabilirler veya bunu arkadaşlarıyla dünya çapında bir yolculuk olarak da görebilirler. Genel olarak, oldukça rahat ve insanların boş zamanlarında eğlenceli oynamaları için uygundur.

Şu anda oyun hem Android hem de IOS mobil platformları için desteklenmektedir. Oyuncular, Google Play ve App Store’dan indirebilir veya hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurulumu tamamlamak ve oynamaya başlamak için yalnızca birkaç temel işlem gerekir. Malları göndermeye hazır mısınız?

Images

What's new

Our update for Solo Play mode is here!

We're introducing some major changes to Totally Reliable Delivery Service today. Starting from now, the whole area is free to explore for everyone, even if you don't own any edition of the full game. In Solo Play mode players can unlock activities and vehicles, area by area, using currency they acquire during deliveries.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *