Black Desert Mobile

4.4.80
Black Desert Mobile APK, mobil cihazlar için mevcut en iyi açık dünya dövüş oyunudur. sadece koltuğunuzda otururken tüm 3 boyutlu dünyayı keşfetme şansı sunar.
APK indir
4.0/5 Oylar: 401,784
Geliştirici
PEARL ABYSS
Güncellendi
January 4, 2022
Boyut
87M
Sürüm
4.4.80
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Açık dünya macera oyunları o kadar popülerdir ki, sadece koltuğunuzda otururken tüm 3 boyutlu dünyayı keşfetme şansı sunarlar. Açık dünya oyununu keşfederken yapabileceğiniz aksiyon, çarpıcı grafikler ve oyunu bu kadar popüler hale getirebilecek en iyi hikaye ile birlikte eşsizdir. Black Desert Mobile APK, aksiyon tarzı bir macera oyunudur.

Black Desert Mobile, PC oyununun mini ve taşınabilir versiyonudur. Yüksek talep ve büyük hayran kitlesi nedeniyle, geliştiriciler onu mobil cihazlarda başlatmaya karar verdi. Oyunda bir çok oynama seçeneği bulunmaktadır. Karakter oluşturmadan kişiselleştirmeye, 3d açık dünyadan iyi yazılmış hikayeye, farklı savaşçılardan nefes kesici dövüşlere kadar hepsi bu oyunda mümkün.

Oyun, karakterinizi oluşturmanıza ve onu çeşitli şekillerde özelleştirmenize olanak tanır. Özelleştirme seçenekleri arasında ten rengi değiştirme, saç rengi değiştirme, boy ve vücut tipi ayarlamaları, dövüş stilleri ve güçlendirmeler vb. bulunur. Tüm bu seçenekler bir şekilde oyunda kazanabileceğiniz belirli bir miktarda altın sahibi olmanızı gerektirir.

Black Desert Mobil APK oyuncuları, büyük bir hayran kitlesine sahip 150’den fazla ülkeden. Bu oyunda 5 farklı karakter türü mevcuttur. Her birinin ayrı bir rolü vardır. Çok oyunculu modu da mevcuttur.

Nasıl Oynanır?

Black Desert Mobile APK, çarpıcı grafiklere ve iyi hazırlanmış geniş bir açık dünyaya sahip açık dünya PVP ve PVE tarzı bir oyundur. NPC’ler ve çevresi de iyi tasarlanmış. Oyunun kontrolleri de öğrenmesi çok kolay ve alışmanız çok zamanınızı almıyor.

Oyunun oynanmasından bahsetmişken, birden fazla oyun modunuz var. Açık dünya oyununda ya diğer insanlara karşı savaşabilirsiniz ya da her oyuncuda farklı raid senaryolarında yer alabilirsiniz.

Karakterler 5 ana sınıfa ayrılmıştır, yani oynayabileceğiniz 5 farklı karakteriniz vardır. Karakterler Titan, Huntress, Paladin, Knight ve Hashashin’dir. Sonuncusu PC versiyonunda değildi. Bu karakterlerin hepsinin benzersiz yetenekleri ve süper güçleri var ve farklı şekilde savaşıyorlar.

Bu karakterler size göre çeşitli şekillerde özelleştirilebilir. Karakterin stilini, saç rengini, ten rengini, vücut şeklini ve boyunu değiştirebilirsiniz ve özelleştirmeniz için daha birçok şey mevcuttur.

Her oyuncu için, ekranınıza ekleyebileceğiniz ve karakterin dövüşürken kullanabileceği 8 farklı türde özel güçle doldurabileceğiniz 8 farklı güç yeteneği hücresi elde edersiniz.

Özellikleri

Black Desert Mobile apk
Black Desert Mobile

Black Desert Mobil APK’nın özellikleri aşağıda verilmiştir.

Beş farklı Karakter

Oyunun PC versiyonunda birlikte oynayabileceğiniz 4 farklı oyuncu bulunuyordu. Bu oyunla ilgili iyi haber şu ki, ilk 4 oyuncu listesine 5. bir oyuncu eklendi. Bu karakterlerin tümü birbirinden farklıdır ve zaferinizde büyük rol oynayabilir.

8 farklı güç hücresi

Her farklı karakter için 8 farklı güç hücresi elde edersiniz. Bu güç hücrelerinde onları oyun ekranınıza ekleyebilir ve karakterin 8 farklı yeteneği ile doldurabilirsiniz. Bu 8 farklı yetenek, oyuncu tarafından düşmanlarla savaşırken kullanılacaktır.

Kamp Binası

Hepimiz bunun açık dünya arenası olan bir dövüş oyunu olduğunu biliyoruz. Ama bunun dışında kendinizi çok rahatlamış ve üşütmüş hissediyorsanız ve aksiyon dövüşlerinden uzak duruyorsanız, kampınızı güvenli bir yerde yapabilir ve sakinleştirici aktiviteler yaparak rahatlayabilirsiniz.

Karakterinizi özelleştirin

King Of Avalon ve Rise of Kingdoms’da turda seçilen karakterleri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz . Estetik olarak güzelleştirin ve özelliklerini yükseltin ve ona aksesuarlar ekleyin. Bunların hepsi, oyunları kazanarak ve size verilen görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz altın gerektirir.

Süper Bino Go Oyna yazımızı okumanızı öneririm.

Sonuç Olarak

Black Desert Mobil APK, mobil cihazlar için mevcut en iyi açık dünya dövüş oyunudur. Geniş özellikleri ve nefes kesen grafikleri ile denemenizi istediğim oyunlar arasında yer alıyor.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir