Rise Of Kingdoms Hileli Apk

1.0.50.18

Yeni Osmanlı medeniyeti! Yüce sultanlar I. Osman ve II. Mehmet’in yardımlarıyla Marmara Denizi’ni kaplayacak kadar büyük bir irade gücüne sahip olacak ve dünyayı yerinden oynatacaksın! Dünyanın en bilinen oyunlarından biri Rise of Kingdoms. Oyun çok sayıda kişi tarafından oynanmaktadır. Bu oyun grafikleri ve oynanışı nedeniyle popülerdir. Bu oyundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için sitemiz üzerinde Rise of Kingdoms Mod APK indirme bağlantısını ekledik. Bu mod versiyonunda sınırsız para ve elmas gibi özellikler alacaksınız. Sitemizden Rise of Kingdoms Hileli apk'yı kolayca indirebilirsiniz. Bu değiştirilmiş sürümde bulunacak tüm özellikler burada açıklanmıştır. Bu oyunda herhangi bir para harcamanıza gerek kalmayacak çünkü her şeye sınırsız erişiminiz olacak. Rise of Kingdoms'da on milyon oyuncu olduğunu biliyoruz ve siz de onlardan birisiniz. Oyunu bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için oyunu ayarladık.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,658,898
Geliştirici
LilithGames
Güncellendi
28 Mayıs 2021
Boyut
102M
Sürüm
1.0.50.18
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bugün Rise of Kingdoms hileli Apk oyununun para hileli mod apk’nın son sürümünü siz değerli HileliPc.com okuyucuları olarak indirme ve kurulum adımlarını size açıklayacağız. Öncelikle para hilesi mod apk dosyasını indirmelisiniz. Daha sonra dosyayı cihazınıza kurmalısınız. Kurulumun tamamlanmasından sonra, oyunu açın ve para hilesini etkinleştirmek için uygun komutları girin. Para hilesi mod apk’nın son sürümünün kullanımı oldukça kolaydır ve etkin bir şekilde çalışır.

Rise of Kingdoms Mod Apk
Rise of Kingdoms Mod Apk

Dünyanın en bilinen oyunlarından biri Rise of Kingdoms. Oyun çok sayıda kişi tarafından oynanmaktadır. Bu oyun grafikleri ve oynanışı nedeniyle popülerdir. Bu oyundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için sitemiz üzerinde Rise of Kingdoms Mod APK indirme bağlantısını ekledik.

Bu mod versiyonunda sınırsız para ve elmas gibi özellikler alacaksınız. Sitemizden Rise of Kingdoms Hileli apk’yı kolayca indirebilirsiniz. Bu değiştirilmiş sürümde bulunacak tüm özellikler burada açıklanmıştır.

Bu oyunda herhangi bir para harcamanıza gerek kalmayacak çünkü her şeye sınırsız erişiminiz olacak. Rise of Kingdoms’da on milyon oyuncu olduğunu biliyoruz ve siz de onlardan birisiniz. Oyunu bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için oyunu ayarladık.

Rise Of Kingdoms Hieleli Apk Hakkında

Rise of Kingdoms (Rise of Civilizations), Taş Devri’nden feodal çağa kadar bir uygarlığa liderlik etmeniz, bitmeyen düşmanlarla savaşmanız ve imparatorluğunuzun sınırlarını genişletmeniz gereken bir yönetim strateji oyunudur.

Çin, İspanya, Kore, Fransa, Japonya ve Almanya dahil olmak üzere yeni bir tura başladığınızda sekiz farklı medeniyet arasından seçim yapabilirsiniz. Medeniyetinizi seçtikten sonra sadece birkaç kulübe, çiftlik ve bir kereste fabrikası ile başlıyorsunuz. Göreviniz, bu yetersiz maaşı zamanın testine dayanabilecek gelişen bir metropol haline getirmek.

İmparatorluğunuzu geliştirmek için yeni binalar inşa edin, komşu bölgeleri keşfedin ve tabii ki şehrinizi dış tehditlere karşı koruyun Rise of Kingdoms’daki üç ana göreviniz. Barbarlarla ve diğer medeniyetlerle savaşmak için hem birliklere hem de generallere ihtiyacınız olacak. Sonuç olarak, seviye atlamak ve yeni beceriler öğretmek için birkaç generali işe almanız gerekecek.

Rise of Kingdoms, Civilization serisinden bazı fikirler ödünç alan ve aynı zamanda bu türdeki çoğu Android oyunundan çok daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunan eğlenceli bir strateji oyunudur. Ayrıca çekici grafiklere ve zevk alacağınız çok çeşitli görevlere, karakterlere ve yapılara sahiptir.

Rise of Kingdoms Mod APK Özellikleri

Bu Rise of Kingdoms Hileli apk oyunu, sınırsız miktarda kaynakla birlikte gelir ve şehir binalarınızı ve diğer özellikleri kolayca yükseltmenize olanak tanır. Gerçek sürümde, gerekirse mücevher satın almalısınız.

Ancak bu sürümde sınırsız sayıda mücevhere erişiminiz var ve herhangi bir satın almanıza gerek yok. Bu mod versiyonunda diğer şehirlere saldırabilirsiniz. Bu sınırsız kaynakların yardımıyla kolayca çok fazla güç kazanabilirsiniz.

 • Elmaslar tükenmez. (Sınırsız elmas)
 • Mevcut yiyecek miktarında bir sınırlama yoktur. (sınırsız yemek)
 • Ahşap sıkıntısı yoktur. (Sınırsız ahşap)
 • Altın sınırsızdır. (Sınırsız altın)
 • Sahip olabileceğiniz mücevherlerin bir sınırı yoktur. (Sınırsız mücevher)
 • Diğer şehirlere saldırma yeteneğine sahiptir. Kendi dışındaki şehirlere saldırma yeteneğine sahiptir.
 • İttifaka katılma ve müttefikler edinme yeteneğine sahiptir.
 • Herhangi bir ralli saldırısına katılma yeteneğine sahiptir.
 • Şehrinizi krallığın herhangi bir yerine ışınlama yeteneğine sahiptir.

Rise of Kingdoms Mod APK Nasıl İndirilir?

Mod APK’yı nasıl kuracağınızdan emin değilseniz, lütfen aşağıdaki talimatlara bakın. Nasıl kurulacağını biliyor iseniz, atlayabilirsiniz. Kurulum kılavuzu burada  –

 • Öncelikle  oyunu web sitemizden indirin.
 • Şimdi cihazınızda oyunu indirdiğiniz konuma gidin.
 • İkinci olarak, uygulamaya dokunun ve yeni bir pencere görünecektir.
 • Açılır menüden “Yükle”yi seçin.
 • Artık tanımlanamayan kaynaklardan uygulama yükleyebilmelisiniz.
 • Son olarak, uygulama otomatik  olarak  yüklenmeye başlayacaktır.

Bu mod oyununu cihazınıza bu şekilde yükleyebilirsiniz. Oyunu oynamak için mobil uygulamanızın veya  oyun başlatıcınızın menüsüne gitmeniz yeterlidir.

Görüntüler

Yenilikler

1. Yeni Viking Medeniyeti Çok Yakında Oynanabilecek!
2. Yepyeni bir Oyun Modu olan Olympia Şampiyonları Çok Yakında Geliyor!
3. Diğer iyileştirmeler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir