Puffin Web Browser Pro Apk

9.6.0.51126
Tarayıcı, akıllı telefonunuzda yüklemeniz gereken en önemli uygulamalardan biridir. Tarayıcı sahibi olarak, internet üzerinden birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Puffin is free to download from the Google Play Store but requires a paid subscription to work. Puffin also offers a free evaluation for users to try out before subscribing to its service. This free evaluation is ad-sponsored and limited to one hour of usage per day. Only during the free evaluation period will ads be served and quotas enforced.
APK indir
3.0/5 Oylar: 843,104
Geliştirici
CloudMosa Inc
Güncellendi
January 18, 2022
Boyut
Varies with device
Sürüm
9.6.0.51126
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Puffin Web Browser Pro Apk, Android akıllı telefonlar ve tabletler için bir web tarayıcısıdır. Bu, doğrudan tarayıcınızdan herhangi bir videoyu izleyebileceğiniz veya herhangi bir flash oyunu sorunsuz oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ücretsiz bir Tarayıcıdır, iyi bir sekme sistemine ve açılır pencereleri otomatik olarak engelleme seçeneğine sahip çok hızlı bir tarayıcıdır. Ayrıca bir klavye, fare ve sanal oyun pedi içerirler, böylece flash oyunları oynamanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu en hızlı mobil tarayıcıdır.

Tek dezavantajı, söz konusu web sitesine bağlı olarak cihazın biraz yavaşlayabilmesidir. Tarayıcı, akıllı telefonunuzda yüklemeniz gereken en önemli uygulamalardan biridir. Tarayıcı sahibi olarak, internet üzerinden birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Hepimiz ücretsiz olarak indirilebilecek çok sayıda farklı tarayıcı türü olduğunu biliyoruz.

Puffin Web Browser
Puffin Web Browser

Ancak, kullanmak için en iyi tarayıcıya sahip olmak istiyorsunuz ve bu tarayıcılar Puffin Tarayıcılardır. Bu uygulama Cloud Mesa, Inc. tarafından geliştirildi ve android’deki en popüler tarayıcılardan biri haline geldi. Bu tarayıcının özel yanı, mobil internet işkence gibi olduğunda çözüm olarak güçlü tarayıcıyı sağlayacak olmasıdır.

Puffin Browser Mod APK’nın Özellikleri

 • Yüksek Hızlar
 • Garantili Koruma
 • En Son Flash’ı Destekler
 • Bant Genişliği Korumanızı kaydedin
 • İnanılmaz sayfa yükleme ve oluşturma hızı
 • Araç çubuğu ve kenar çubuğu için renk teması
 • Buluta indirin (dosya başına 1G’ye kadar)
 • Android 4.4 ve sonraki sürümlerin tümü Adobe Flash desteğiyle uyumludur.
 • Puffin Browser ayrıca sanal bir izleme paneli ve sanal oyun paneli ile birlikte gelir.
 • Sırasıyla hem Flash videoları hem de oyunları izlemek ve oynatmak için Sinema Moduna girin
 • Tam web deneyimi
 • Herhangi birinin tarayıcısından gelen reklamları engelleme yeteneği, pastanın üzerindeki kremadır. ve daha fazlası,,,

Tüm bunlarla birlikte, Puffin tarayıcısı, herhangi bir kullanıcının web’de gezinmesi için en iyi yollardan birini yapar.

Homecraft Mod APK (Sınırsız Para) İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Hız anahtar faktördür

Puffin Web Tarayıcı, kullanıcıların cihazlarının web’de gezinme performansını geliştirmelerine olanak tanıyan bulut bilişim teknolojisine sahiptir. Daha spesifik olarak, bu uygulama özel bir bölünmüş yapı kullanır. Bazı işlemler, sayfa yüklemeyi hızlandırmak için verileri şifrelemek için bir bulut sunucusunda olacaktır. Yüksek hız ve düşük kaynak tüketimi ile bu uygulama, orta ve düşük konfigürasyonlu mobil cihazlar için uygundur. Ayrıca bu uygulama Chrome’un alıştığı kadar RAM tüketmeyecek. Bunun yerine, birçok farklı görevi kullanırken neredeyse hiçbir zaman gecikme yaşamayacaksınız.

Android için Puffin Web Browser MOD APK İndir

Mobil cihazlarda kararlı bir web tarayıcısı arayan kullanıcılar için Puffin Web Browser en uygun seçim olacaktır. Harika özelliklere sahip olmasına rağmen, kullanıcılar için en kararlı ve güçlü olanı oluşturmak için sürekli olarak geliştirilmekte ve yükseltilmektedir. Ancak, bu ücretli bir uygulamadır ve düzenli olarak kullanmak için belirli bir miktar ödemeniz gerekecektir.

Görüntüler

Yenilikler

Thanks for using Puffin. In this release (9.6.0.51126), we fixed several reported issues.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir