Homecraft Mod APK (Sınırsız Para) İndir

1.41.2
Homecraft MOD APK, yetenekli bir iç mimar olma hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Oyunda modern evlerden büyük binalara kadar tüm işlerin ana tasarımcısı olma fırsatına sahip olacaksınız. Başlamadan önce, bu oyun hakkında biraz bilgi edelim. Ever wanted to know what it feels like to run your own interior design studio? Now you can with TapBlaze’s newest home design game, Homecraft! Do your best to satisfy your client's design request while staying true to your interior decorator intuition. Become the master homecrafter of your neighborhood... your city... your country ... your world!
APK indir
4.0/5 Oylar: 64,319
Geliştirici
TapBlaze
Güncellendi
February 19, 2022
Boyut
158M
Sürüm
1.41.2
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Homecraft MOD APK, yetenekli bir iç mimar olma hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Oyunda modern evlerden büyük binalara kadar tüm işlerin ana tasarımcısı olma fırsatına sahip olacaksınız. Başlamadan önce, bu oyun hakkında biraz bilgi edelim.

Homecraft Hakkında

Homecraft – Tarzınıza göre harika odalar tasarlayın

İç dekorasyon, hayatın en önemli alanlarından biridir, bu nedenle bu sektörün işe alım talebi oldukça fazladır. Ancak tasarımcı olmak hiç de basit bir şey değil, tutkudan disipline, sezgiden sanatsal anlayışa kadar pek çok farklı faktörü gerektiriyor. Bu sektöre daha basit bir şekilde yaklaşmak istiyorsanız yayıncı TapBlaze’den Homecraft apk uygulamasını denemelisiniz.

Homecraft APK + MOD [Sınırsız Para] İndir
Homecraft APK + MOD [Sınırsız Para] İndir

Temel olarak, bu oyun oyunculara kendi iç tasarım şirketlerini yönetme özgürlüğü verir. Firmanızı büyütmek ve daha fazla müşteri ile güvenilirliğini artırmak için müşterilerinizin tüm iç dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamanız gerekmektedir. Bu hiç de basit bir iş değil, çünkü eski tasarımı korumak yerine deneyimi artırmak için tasarımı sürekli yenilemeniz gerekiyor. Günümüzün iç mimarlarının çalışmaları hakkında daha fazlasını keşfetmek için Homecraft’ı App Store veya Google Play üzerinden indirmeyi deneyin.

Elvenar Mod Apk yazımız ilginizi çekebilir.

İç mimar ol

Bir iç mimar rolünde, oyuncunun tek görevi, her müşterinin gereksinimlerini tercihlerine göre evler tasarlayarak karşılamaktır. İlk olarak, çok telaşlı olmadan kolaylık sağlamak için evdeki nesneleri düzenleyerek başlayacaksınız. Bu oyun birçok farklı nesne sunuyor. Tasarım çalışmaları için aksan yaratmak için uygun herhangi bir dekorasyonu seçebilirsiniz.

Elbette dekorasyon süreci üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız, ancak finansmana dikkat edin çünkü her sözleşme yalnızca sınırlı miktarda finansman sunar. Belirtilen harcamayı aşarsanız, müşterinin beklentilerini karşılayamazsınız. Ayrıca Homecraft, oyuncuların etkinliklere katılmasına, daha fazla tasarım deneyimi öğrenmek için arkadaşlarıyla değiş tokuş yapmasına da olanak tanır.

Tipik 3’lü eşleştirme oyunu

Tasarım sürecine ek olarak, Homecraft hala tipik 3’lü eşleştirme oyununa sahip bir oyundur. Bu nedenle, oyuncuların gerekli süslemelerin kilidini açmak için renkli 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözmeleri gerekiyor. Oyundaki bulmacalar artan zorluğa göre inşa edilmiştir. Yani dekorasyon ne kadar değerliyse, sahip olmanız o kadar fazla zamanınızı alacaktır. Ama inanın bana, önemli dekorasyonlara sahip olmak işinizin sadece küçük bir kısmını oynuyor. Bir iç mekan uzmanı için, yeni bir kullanım alanı yaratmak için nesneleri birbirine bağlamak en önemli şeydir. Bir sonraki tasarım için daha fazla deneyim kazanmak için mobilya ve mobilya düzenlemenin farklı yollarını deneyin.

100’den fazla mobilya ve dekoratif eşya

Oyuncular Homecraft’a katılarak yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için 100’den fazla farklı iç dekorasyonla etkileşim kurma fırsatına sahip olacaklar. Tabii ki, her şeyin kilidini açmak için paraya sahip olmanız veya 3’lü eşleştirme bulmacalarını geçmeniz gerekiyor. Başlangıçta, daha değerli mobilyalar kullanmayı düşünmeden önce paradan tasarruf etmek için yaygın dekoratif öğelerle başlamalısınız. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda mutfak, yatak odası, banyo ve daha fazlası gibi farklı işlevlere sahip birçok oda sunuyor. Müşterilere uygun bir yaşam alanı yaratmak için her oda farklı bir tasarıma ihtiyaç duyar.

Diğer tasarımcılarla sohbet edin

Bahsedildiği gibi, Homecraft, oyuncuların dünyadaki diğer iç tasarımcılarla doğrudan etkileşim kurmasını sağlar. Fikirler arasında sıkışıp kaldığınızı veya canınızın sıkıldığını hissettiğinizde, arkadaşlarınızla sohbet etmek için bir toplantı odası oluşturabilirsiniz. Tasarladıkları eserleri birlikte ziyaret etmek veya samimi önerilerde bulunmak, deneyimlerken daha ilginç hissetmenize yardımcı olacaktır. Bilginizi geliştirmek için tasarım alanı ile ilgili konuları tartışmayı unutmayın.

Güzel grafikler

Öğeleri inşa etmeye ve süslemeye odaklanan bir oyun olan Homecraft, grafikler açısından çok dikkatli bir şekilde yatırım yapıyor. Oyundaki detaylar, doğasında var olan canlılığı göstermek için bıçak veya lamba gibi en küçük detaylardan çok dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, oyundaki her şey size en iyi görüntü kalitesini sunmayı vaat eden bir 3D formatında oluşturulmuştur. Ayrıca mevcut olan yumuşak fon müziği de bu oyundan keyif alırken oyuncuları cezbeden bir etkendir.

Homecraft nasıl kurulur

Adım 1: Hilelipc.com’dan indirebileceğiniz Homecraft apk son sürümünü indirin.

Adım 2: Telefonunuzda bilinmeyen kaynakların kilidini açın.

Adım 3: Homecraft apk dosyasını açın. Yükle’yi seçin.

Adım 4: Ekranda oyun simgesi görünene kadar talimatları izleyin.

Homecraft MOD APK İndir

Piyasadaki diğer ürünlere benzer bir oynanışa sahip olmasına rağmen, Homecraft tasarım işini seven oyuncular için hala mükemmel bir seçimdir. Bu oyun, tüm farklı izleyicileri memnun etmek için birçok farklı içerik ve özellik sunar. Yeni bir oyuncu olsanız ve iç tasarım alanında herhangi bir deneyiminiz olmasa bile alışmanız çok uzun sürmeyecektir.

Özellikler MOD :

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

Thank you to all our Homecrafters! We been hard at work improving the game for you and this version includes the following: * Update now for the newest content! * Fixed dozens of bugs and improved game performance! If you have any ideas or suggestions, please send an email to homecraft@tapblaze.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir