Minecraft Apk İndir Son Sürüm

1.16.40.02

  • Ödeme
Minecraft Apk Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik. Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.
Minecraft Apk İndir Son Sürüm Arcade  İndir
4.6/5 Oylar: 3,674,759
Geliştirici
Mojang
Sürüm
1.16.40.02
Actualización
3 Eylül 2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Minecraft Apk Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik. Mojang stüdyosu tarafından yapılan Androidte en çok sevilen oyunlarından birisi olan minecraft apk ile sizde oyun mecerasına dahil olabilirsiniz. Oyunun amacı, oyun içerisinde bizim tarafımızdan kontrol edilen küpten adam ile içerisinde ile bulunduğunuz garip dünyada kendi yaşam alanımızı kurmak, düşmanlarımıza karşı mücadele vererek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Minecraft apk v1.16.100.59 BETA sürümü olarak sunulmuştur, çok sayıda hata için düzenltme mevcut. Son sürüm ile birlikte Bloklar, komutlar ve bir çok alanda yenilikler mevcut.

Minecraft Pocket Edition Google Play Store üzerinden 6,99 dolar karşılığında indirilebilmektedir. Uygulamanın play store de 3.650.000’den fazla indirmesi vardır. aynı zamanda minecraft apk oyunun TÜRKÇE dil desteği de vardır.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Pazar Yeri – Pazardaki en son topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Deneyiminizi ücretsiz Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri odaklı davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar çapraz platformda oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

Yenilikler

1.16.40 sürümündeki yenilikler:
Çeşitli hata düzeltmeleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir