TextNow MOD APK 21.18.0.0 Premium

3.27.3

TextNow Premium APK , Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki insanlara yönelik bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Sevdiklerinizle iletişim kurmanın basit bir yolunu arıyorsanız, bu en iyi seçimdir. TextNow'u indirin ve en iyi hizmetlerin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla hızlı ve rahat bir şekilde iletişime geçin, çok ucuza uluslararası aramalar yapın. Uygulamanın 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Bu toplulukta bir sonraki sen misin?
Download APK
4.1/5 Votes: 460,705
Developer
TextMe Inc.
Updated
May 5, 2021
Size
44M
Version
3.27.3
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TextNow MOD APK 21.18.0.0 Premium

TextNow Premium APK , Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki insanlara yönelik bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Sevdiklerinizle iletişim kurmanın basit bir yolunu arıyorsanız, bu en iyi seçimdir.

TextNow Apk Hakında

Bu yazıyı okurken her saniye yüz binlerce çağrı ve mesaj yapılıyor ve alınıyor. Geçmişte, iletişim sorunlarını çözmek zor ve maliyetliydi. Artık TextNow ücretsiz olarak bu hizmeti vermektedir. İkinci bir telefon numarası almak ve sevdiklerinizle hızlı bir şekilde iletişim kurmak için bu uygulamayı indirin.

Arkadaşlarınızı Kolayca Arayın

Whatsapp Messenger veya Truecaller gibi bu uygulama, sınırsız sesli arama yapmanızı ve kısa mesaj göndermenizi sağlar.

Sesli sohbet, resim gönderme, kısa mesaj gönderme ve harici aramalar yapma dahildir. TextNow, her kullanıcıya ABD ve Kanada alan kodlarının bulunduğu sanal bir telefon numarası (bir kimliğe benzer) sağlayacaktır. Bu uygulamayı bu alanlardaki ortaklarla iletişim kurmak için kullanırken, birçok işletme telekomünikasyon maliyetlerinden önemli miktarda tasarruf ettiklerini iddia ediyor.

Metin mesajları açısından, uygulama, kişisel duygularınızı doğru bir şekilde ifade etmenize / aktarmanıza olanak tanıyan çeşitli temalarda simgeler, çıkartmalar, simgeler ve giflerden oluşan bir kitaplık içerir.

Mükemmel Kalite

Çağrı kalitesi her zaman birçok büyük geliştiricinin henüz bir çözüm bulamadığı bir sorun olmuştur. Yavaş bir internet bağlantısı üzerinden birbirlerine bağlandıklarında, elektromanyetik dalgalar şeklindeki bilgiler düzgün bir şekilde iletilemez, bu da girişim ve veri kaybına neden olur. TextNow daha yüksek kalitede, belki de şimdiye kadar yaşadığım en iyi şey. Bağlantı zayıf olsa bile yine de çalışabilir. İnternet kararsız hale gelirse, kullanıcı bağlantısı kesilmeden önce bilgilendirilecektir.

Dahası, telekomünikasyon ağları üzerinden saniyede 0.01 $ gibi düşük bir ücret karşılığında uluslararası aramalar yapmak mümkündür.

Kullanıcı Arayüzü İyileştirildi.

TextNow’un kullanıcı arayüzü oldukça hoş ve zariftir. Bir kullanıcının ilgilendiği özelliklere odaklanır, bu nedenle kullanımı kolaydır ve öğrenmesi uzun sürmez.

Geliştirici ayrıca, kullanıcıların ana ekranlarına atayabilecekleri kısayollar da içeriyordu. Kısa mesaj göndermek veya telefon görüşmesi yapmak her zamankinden daha kolay.

Ses, metin yazı tipleri ve boyutları ve mesaj veya çağrı zil sesleri dahil olmak üzere ekran arayüzünü de özelleştirebilirsiniz.

Kişiselleştirme ve Güvenlik

Kimsenin telefonlarımızı kontrol etmesini, mesajlarımızı okumasını veya hakkında iletişim kurduğumuz kişilerle iletişim kurmasını istemiyoruz. Messenger ve diğer benzer uygulamalar, güvenlik mekanizmaları olarak şifreleri kullanmaz. Bu, üçüncü taraf hizmetlerin kullanılmasını gerektirecektir. Ancak TextNow ile entegre edildi. PassCode, izniniz olmadan birinin gizliliğinizi işgal etmesini önlemek için ayarlanabilir.

Google’ın SmartLock özelliği de mevcuttur. Her oturum açtığınızda parolaları hatırlamanız gerekmez çünkü akıllı bir parola yöneticisi ile birlikte gelir. Doğrulanmış cihazlar bu süreci kontrol etmeye yardımcı olabilir. İzleme aşamaları da kaydedilecek ve mümkün olan en sıkı kontrolü sağlamanıza izin verecektir. Hackerlar’ın kapısı da aynı şekilde kapatıldı!

Birden Çok Platform Desteklenmektedir.

TextNow’u Android, iOS (iPhone / iPad), Windows ve macOS dahil en popüler sistemlere yükleyebilirsiniz. Herhangi bir yerde deneyimleyebildiğinizde, şüpheli bir şekilde kullanışlıdır. Ofiste, bir kafede veya hatta araba kullanırken.

Bu uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri senkronizasyondur. İPhone’unuzda yapılan tüm aramalar, metinler, sesler ve görüntüler tüm oturum açmış cihazlarda yayınlanacaktır. Sonuç olarak, cihazları değiştirdiğinizde bilgiler kaybolmaz.

Premium Unlocked: TextNow MOD APK

Mod Özelliği

Premium Kilidi Açıldı: Premium sürümün tüm özelliklerinin kilidi açıldı. Ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

MOD’a nasıl giriş yapılır?

  • Orijinal TextNow’u indirin ve kurun, ardından oturum açın.
  • Titan Backup veya başka bir uygulamayı kullanarak uygulama verilerini yedekleyin.
  • Orijinali kaldırın ve MOD sürümünü yükleyin
  • Yedeklenen verileri geri yükleyin
  • Herşey hazır.

TextNow Premium APK İndir

TextNow’u indirin ve en iyi hizmetlerin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla hızlı ve rahat bir şekilde iletişime geçin, çok ucuza uluslararası aramalar yapın. Uygulamanın 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Bu toplulukta bir sonraki sen misin?

Images

What's new

Added stability and minor bug fixes.
Fixed an inconsistency with the ringtone audio for some users.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *