Android Cihazlar İçin Minecraft Apk İndir

1.19
  • Ödeme
Minecraft 1.19.10 Apk, sandbox oyunu Minecraft'ın en son sürümüdür. Bu sürüm yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleriyle güncellendi. Oyuncular artık yeni biyomları keşfedebilir, yeni öğeler hazırlayabilir ve kendi yapılarını inşa edebilirler. Oyun ayrıca yeni bir macera modu ve bir dizi başka iyileştirme içeriyor. Bu yeni sürümle oyuncular artık Minecraft ile daha sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim yaşayabilirler.
APK indir
4.6/5 Oylar: 4,321,828
Geliştirici
Mojang
Güncellendi
14 Ekim 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
1.19
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft 1.19 Apk

Minecraft 1.19 apk indir oyuncuların yaklaşmakta olan Minecraft Pocket Edition 1.18 yamasından neler bekleyebileceğine dair makalemizi zaten okumuş olmanız ihtimali yüksektir. Henüz yapmadıysanız bu yazıyı okuyun. Gerçekten ilginç ve bir sonraki yükseltme hakkında size çok sayıda yararlı ve daha da önemlisi eğlenceli bilgiler sunacak. Şu anda çıkan Minecraft PE 1.18 güncellemesinde, diğer şeylerin yanı sıra yeni bir gezegenin yanı sıra yeni mekanikler, bloklar ve binalar keşfedeceksiniz. Minecraft PE 1.18, yepyeni bir dünyanın yanı sıra, hepsi bir dizi yeni özelliğe ek olarak yepyeni mekanikler, bloklar ve yapılar içerir.

Minecraft 1.19 Apk İndir
Minecraft 1.19 Apk İndir

Şu anda, sizinle paylaşmak için gerçekten heyecan verici bir şeyimiz var: bize gerçek, türünün tek örneği ve hepsinden önemlisi doğrulanmış bilgiler sağlayan kaynaklar, Minecraft Pocket Edition 1.19 olarak adlandırılacak olan bir sonraki güncellemeyle ilgili söylentileri resmen doğruladı. Studio Mojang’daki ekip, Minecraft Pocket Edition 1.18’in son sürümü halka sunulduğunda bu güncellemeyi mümkün olan en kısa sürede halka duyurmak için çok çalışıyor. İşte oynamadan önce bilmeniz gereken yaklaşan Minecraft PE 1.19 sürümü hakkında bazı önemli bilgiler:

Minecraft Pocket Edition 1.18’in tam sürümünün ardından Mojang stüdyosu, Minecraft PE 1.18’in tam sürümünün hemen ardından kullanıma sunulacak olan Minecraft Pocket Edition 1.19’un yeni bir sürümünü yayınlayacak. Gelecekte yeni ürünler, binalar, bloklar, mekanikler ve çok daha fazlası eklenecek.

Minecraft 1.19 Apk Özellikleri

Minecraft evreninde, Mojang’ın yaratıcılarının yılda en az bir büyük güncelleme yayınladıkları ve oyunu büyük ölçüde değiştiren ve etkileyen iyi bilinen bir gerçektir. Bu güncellemede yer alan yeni özelliklerin Minecraft evreninin çok çeşitli diğer bölümleri üzerinde etkisi olacaktır. Örneğin, mağaralar dünyası ve Nether en son güncellendiğinden ve Minecraft PE 1.18’e yeni bir dünya tanıtıldığından beri, geliştiriciler çok çeşitli oyunculara hitap edebilecek çok sayıda seçeneğe sahipti. Mağaralar dünyası ve Netherworld son kez değiştirildi ve işleri taze tutmak için Minecraft PE 1.18’e yeni bir dünya tanıtıldı.

Oyunda bazı değişiklikler, belirli görevlerle görevlendirilen Mojang geliştiricileri tarafından da yapılabilir.

Ekim ayında piyasaya sürülen Minecraft PE 1.19 sürümü ile Minecraft evrenindeki işçiliği mekanizması daha da sorunsuz hale geldi ve oyuna çok sayıda yeni yapı taşı tanıtıldı. Aşağıdaki ekran görüntülerinde birkaç örnek görülebilir:

Başka bir deyişle, gelişimin en erken aşamalarında nelerin dahil edilmesi gerektiğini bilmek, uzun vadede önümüzde ne olduğunu daha iyi kavramamızı sağlar.

Yaklaşan Minecraft 1.19 apk güncellemesi, Mojang stüdyosunun yaratıcılarının dövüş sisteminde değişiklikler ve iyileştirmeler yaptığını görecek ve oyunculara karşı oyuncuların yanı sıra rakip takımdaki haydutlarla yapılan dövüşlere izin verecek.

Ek olarak, Minecraft dünyasında, menzil ve menzil gibi oyun özellikleri dahil edilecek ve oyuncular yalnızca belirli bir süre geçtikten sonra herhangi bir öğeyi kullanabilecekler. Örneğin, yaratıkları önemli bir mesafeden vurmak için bir diken kullanılabilir, Minecraft PE 1.19’da geleneksel bir bıçakla mümkün olmayan bir şey.

Oyunda Yeni grafikler ve bloklar

Fletching tablosu, Mojang geliştiricilerinin çabaları sayesinde en son Nether güncellemesiyle geliştirildi. Bu, ülkenin kırsal alanlarında oluşturulan tam boyutlu bir bloktur. Köylerde üretilen tam boyutlu bir blok olan Smithing Tablosuyla karşılaştırırsanız, bu blok hala işçiliği açısından özellikle yararlı değildir. İşlevselliği geliştirilmeli ve daha kapsamlı hale getirilmelidir..

Mojang, hataları engellemek için Ekim ayında Minecraft 1.19‘daki görselleri geliştiriyor. Herhangi biriniz Nether güncellemesinin beta sürümünde daha önce kullandığınız veya başka bir yerde gördüğünüz bir parametreyi bulabileceğinizi fark ettiniz mi? Çok güzel grafikler mi? Sonuç olarak, oyunun yeni grafik motoru Blaze 3d’nin oyunda güncellenmiş görsellere sahip olmayı mümkün kıldığını bilmelisiniz. Bu malzemenin benzersiz ve ilgi çekici nitelikleri, sıvıları geleneksel bloklardan ve diğer malzemelerden ayırma kabiliyetini içerir.

Bunun iyi bir örneği, bu parametrelerin ayrıldığı ve kullanıldığı Aquatic güncellemesidir. Böylece Minecraft PE 1.19’da oyuncular diğer eksik blokları su ve diğer sıvılarla doldurabilecekler.

Biyomlar ve oyun geliştirmeleri

Mojang’daki geliştiricilere göre, uzun süredir güncellenmemiş olanlar bile, birçok biyomlar gelecekteki Minecraft PE 1.19 güncellemesinde değiştirilecek. Böyle bir biyom, değiştirilecek olan yüksek ovadır. Yeni yerler, binalar ve hatta yeni yaratıklar tanıtılacak ve bildiğimiz gibi Minecraft dünyası dönüştürülecek. Bu sadece gelecek olanın başlangıcıdır. Mojang’ın amacı, Minecraft evrenini çok sayıda orijinal ve eğlenceli içerikle doldurmaktır.

Minecraft 1.19.0 Apk indir

Ve elbette, Mojang’ın her yeni sürümde üzerinde çalıştığı hata düzeltmeleri var. Geliştiricilerin 1.19 sürümünün piyasaya sürülmesinden önce yüzlerce farklı sorunu çözebilmeleri ve performansı ve oynanışı geliştirebilmeleri, sonraki her sürümün oyunu oyuncu için daha kolay ve keyifli hale getirmesi nedeniyle önemlidir. Mojang, Minecraft dünyasını oynamak için daha iyi bir yer haline getirmek için sorunları mümkün olduğunca sık aramaya ve düzeltmeye devam edeceklerini söyledi.

Görüntüler

Yenilikler

minecraft 1.19.0.5 android oyun club, Minecraft 1.17 apk indir, minecraft 1.19.0.5 apk, minecraft 1.9.0.0 indir apk dayı, Minecraft indir apk 18, Minecraft 1.9 indir ücretsiz,