Merge Monsters Apk

1.5.1
Merge Monsters Apk- Bir dizi kült ürünün başarısının ardından yayıncı Fumb Games, Merge Monsters adlı en son oyunu resmi olarak piyasaya sürdü.
APK indir
4.3/5 Oylar: 10,487
Geliştirici
Fumb Games
Güncellendi
February 7, 2022
Boyut
93M
Sürüm
1.5.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merge Monsters Apk- Bir dizi kült ürünün başarısının ardından yayıncı Fumb Games, Merge Monsters adlı en son oyunu resmi olarak piyasaya sürdü. Bu, yerleşik özel özellikleri sayesinde son derece çekici ve ilginç bir oyun olmayı vaat ediyor. Oyunda göreviniz, kötü düşmanlarla savaşmak için kendi canavarlarınızı yetiştirmek ve geliştirmek. Bu oyunun görünümünü kaçırmayın.

Strange World MOD APK (Sınırsız Para) İndir yazımızı mutlaka okuyun.

Merge Monsters Hakkında

Merge Monsters – Kendi canavarlarından oluşan çeşitli bir koleksiyon topla

Fumb Games’in mobilde ünlü oyun yayıncılarından biri olduğu söylenebilir. Oyunculara sürekli olarak oynanış açısından son derece iyi yatırılmış oyunlar ve diğer birçok ilginç özellik getiriyorlar. Bu yayıncının oyunlarının çoğu, şu anda birçok oyuncunun ihtiyaçlarına yönelik nispeten basit bir oyun ile donatılmıştır. Önceki ürünlerin başarısı, bu yayıncıya sürekli olarak sonraki ürünleri piyasaya sürmesi için büyük bir motivasyon verdi.

Merge Monsters Apk
Merge Monsters Apk

Merge Monsters bunlardan biri, deneyim boyunca çeşitli seviyelerin yanı sıra son derece ilginç bir oyun stilinin tadını çıkaracaksınız. Temel olarak, bu oyunun oynanışı hala geleneksel olarak basit bir tarzda inşa edilmiştir. Bununla birlikte, size kesinlikle telefonunuzda harika rahatlatıcı anlar yaşatacak deneyim sırasında öne çıkan birkaç özel özellik var. Oyun şu anda hem App Store’da hem de Google Play’de mevcut ve oyuncuların oyunu kolayca indirmesine ve hızlı bir şekilde keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

Oyunun anlaşılması nispeten kolaydır

Diğer ürünler gibi, Merge Monsters da basit bir arayüzle birlikte nispeten anlaşılması kolay bir oyuna sahiptir. Oyunda, getirdikleri yeni formları keşfedebilmek için oyundaki aynı canavarları birleştirmeniz gerekiyor. Canavarın her şekli belirli bir ödüle karşılık gelecektir. Yani ne kadar çok birleştirirseniz puanınız o kadar yüksek olur.

Merge Monsters’ın oynanış tarzının efsanevi 2048 oyunundan esinlendiği, ardından son derece çekici bir oyun oluşturmak için gerekli bazı noktaları iyileştirdiği söylenebilir. Oyunda, makul olması için canavarları büyütmek ve yetiştirmek için birçok karenin kilidini açacaksınız. Her canavar belirli bir daireyi işgal edecek, sonraki canavarların ortaya çıkması için yer açmak için onları birleştirmeniz gerekiyor.

Çeşitli canavar sistemini keşfedin

Hatta daha önce kazandığınız paralarla yeni canavarlar satın alabiliyorsunuz. Unutmayın, ekranda ne kadar çok canavar olursa, maliyet o kadar yüksek olur, bu yüzden kazandığınız para miktarını optimize etmek için herhangi bir canavar satın almadan önce onları birleştirmelisiniz. Buna göre oyundaki canavarların kendilerine has bir şekli ve gücü olacak. Bu nedenle, diğer tüm rakipleri yenmek istiyorsanız, en güçlü canavarlardan oluşan bir mangayı hızla toplamanız gerekir.

Seviye sayısı son derece çeşitlidir

Merge Monsters’ın bir sonraki özel özelliği, oyuncuların özgürce deney yapmalarına yardımcı olmak için son derece çeşitli sayıda seviyeyi entegre etmesidir. Bu, üstesinden gelmek için zorlukların bitmesi konusunda çok fazla endişelenmenize izin vermez. Ayrıca oyun, oyuncuların eğlenirken ilgisini çekecek birçok farklı kupa da sunuyor. Canavarları yükseltmenin ve birleştirmenin hiç de kolay olmadığını unutmamalısınız. Yani bu oyunda tüm formlarını keşfetmek istiyorsanız çok zamana ihtiyacınız olacak.

Genel olarak, bu oyun fizik prensipleri üzerine inşa edilmiştir, bu yüzden canavarları yerleştirmek için en makul yeri seçebilmek için dikkatlice gözlemlemeniz gerekir. Dikkat, bu tamamen ücretsiz bir oyundur. Yani oyun deneyimi sırasında reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Her reklam göründüğünde rahatsız hissetmemek için buna alışın.

Güzel resim kalitesi

Oyundaki görüntü kalitesi, oyunculara rahatlık getirmeyi vaat eden tanıdık bir çizgi film tarzında oyulmuş ayrıntılarla birlikte nispeten güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Yayıncıdan makul bir görüntü düzeniyle birlikte oyundaki komik canavarların görüntülerini keşfedeceksiniz. Ayrıca oyundaki geçiş efekti nispeten yumuşak. Böylece düşük konfigürasyonlu cihazlarda oyunu stabil bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Merge Monsters nasıl kurulur

Adım 1: Merge Monsters apk sürümünü hilelipc.com’dan indir.

Adım 2: Oyunu cihaza kurmak için “Yükle”ye tıklayın.

Not: Kurulum başarısız olursa, lütfen oyunun başka bir sürümünün olup olmadığını kontrol edin. Eğer öyleyse, silin ve kurulumu yeniden başlatın.

Adım 3: Kurulum tamamlanana kadar bekleyin. Oyunun simgesi telefonunuzun ana ekranında belirecek ve oynamaya başlamak için üzerine tıklamanız yeterli.

Merge Monsters MOD APK İndir

Merge Monsters’ın yayıncı Fumb Games’in önceki ürünleri kadar başarılı olabileceği sonucuna varmak için henüz çok erken. Ancak, oyuncuların ilk kez eğlendikleri andan itibaren harika deneyim anları yaşamalarına yardımcı olacağına kesinlikle inanıyoruz. Bu oyun, bir dizi çekici yerleşik özelliğin yanı sıra son derece basit bir oynanışa sahiptir. Oyun piyasasının bugünkü gibi doymuş olduğu bir dönemde bu kesinlikle sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Özellikler MOD:

  • Ücretsiz yükseltme

Görüntüler

Yenilikler

1.5 - An ACTUAL fix for the pesky multiplier reset bug, apologies if this impacted you - it may have nerfed you for a few days. Really sorry if it did!
1.4.10 - Adding Cloud Saves! You can now move your progress to new devices and play on multiple devices. Finally!
1.4.8 - New and subtle quality of life improvements
Want more quality of life improvements? Find them in this update!

Enjoy!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir