OGYouTube

Cihaza göre değişir

OGYouTube, YouTube'dan herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızın hafızasına indirmenize izin veren türünün tek örneği bir YouTube istemcisidir. Hepsinden iyisi, bunu mevcut çözünürlüklerden herhangi birinde ve doğrudan MP3 formatında yapabilirsiniz.
APK indir
4.1/5 Oylar: 99,607,834
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
5 Mayıs 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Tanım

OGYouTube, YouTube’dan herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızın hafızasına indirmenize izin veren türünün tek örneği bir YouTube istemcisidir. Hepsinden iyisi, bunu mevcut çözünürlüklerden herhangi birinde ve doğrudan MP3 formatında yapabilirsiniz.

Genel olarak OGYouTube, resmi YouTube istemcisiyle aynı şekilde çalışır. Aslında, küçük bir farkla resmi istemcinin eski bir sürümü: her videonun altında bir indirme düğmesi. Bu düğmeye basarak, cihazınızın belleğine indirilecek videonun formatını ve kalitesini seçebilirsiniz.

Telefonun arka planında video oynatmak gibi resmi YouTube istemcisi ile yapamayacağınız şeyleri OGYouTube ile yapabilirsiniz. Bununla birlikte, OGYouTube HESABINIZA GİRİŞ YAPMAMANIZ ÇOK ÖNEMLİDİR. Bunu yaparsanız, artık video indiremezsiniz. Sonuç olarak, giriş yapmamak çok önemlidir.

OGYouTube muhtemelen Android için en iyi YouTube indirme istemcisidir, ancak mükemmel olan başkaları da vardır. Kullanım kolaylığı ve arayüzü (YouTube’a benzer) onu video indirmek için en iyi alternatif yapar.

Yenilikler

Yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olmak için ürünle ilgili eğitim materyallerine ve bildirimlere göz atın. Bu öğelerde, özelliğin kullanımı hakkında bilgi paylaşılır.

HileliPc Üzerinden İndirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Dosya İndirme Yardım  (Öğrenmeden İndirme)!

Sevgili dostlar Hilelipc.com a tekrar hoş geldiniz. Sitemizi kullanan kullanıcılar sitenizden dosyaları nasıl indiririz gibi mesajlar atıyorlar. Evet sitemizde reklam gösterimi yaptığımız için dosya indirme konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılarımız oluyor. Aşağıdaki linke tıklayarak Hilelipc üzerinden dosya indirme işlemi nasıl yapılır hemen öğrenelim.

Dosya İndirme Yardım !

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mod Özellikleri

  • Unlimited Money
  • Free
  • Premium
  • Android Game
  • Hileli Mod
  • Mod Apk