OGYouTube

Cihaza göre değişir

OGYouTube, YouTube'dan herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızın hafızasına indirmenize izin veren türünün tek örneği bir YouTube istemcisidir. Hepsinden iyisi, bunu mevcut çözünürlüklerden herhangi birinde ve doğrudan MP3 formatında yapabilirsiniz.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 99,607,834
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
5 Mayıs 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

OGYouTube, YouTube’dan herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızın hafızasına indirmenize izin veren türünün tek örneği bir YouTube istemcisidir. Hepsinden iyisi, bunu mevcut çözünürlüklerden herhangi birinde ve doğrudan MP3 formatında yapabilirsiniz.

Genel olarak OGYouTube, resmi YouTube istemcisiyle aynı şekilde çalışır. Aslında, küçük bir farkla resmi istemcinin eski bir sürümü: her videonun altında bir indirme düğmesi. Bu düğmeye basarak, cihazınızın belleğine indirilecek videonun formatını ve kalitesini seçebilirsiniz.

Telefonun arka planında video oynatmak gibi resmi YouTube istemcisi ile yapamayacağınız şeyleri OGYouTube ile yapabilirsiniz. Bununla birlikte, OGYouTube HESABINIZA GİRİŞ YAPMAMANIZ ÇOK ÖNEMLİDİR. Bunu yaparsanız, artık video indiremezsiniz. Sonuç olarak, giriş yapmamak çok önemlidir.

OGYouTube muhtemelen Android için en iyi YouTube indirme istemcisidir, ancak mükemmel olan başkaları da vardır. Kullanım kolaylığı ve arayüzü (YouTube’a benzer) onu video indirmek için en iyi alternatif yapar.

Yenilikler

Yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olmak için ürünle ilgili eğitim materyallerine ve bildirimlere göz atın. Bu öğelerde, özelliğin kullanımı hakkında bilgi paylaşılır.

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.