Idle Blacksmith Apk İndir

0.13

Idle Blacksmith MOD APK, bir demircinin çalışmasından ilham alan basit bir oynanışa sahip boşta bir oyundur.
APK indir
3.4/5 Oylar: 49
Geliştirici
Fumb Games
Güncellendi
March 22, 2020
Boyut
25M
Sürüm
0.13
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Idle Blacksmith MOD APK, bir demircinin çalışmasından ilham alan basit bir oynanışa sahip boşta bir oyundur. Oyunda, oyuncular ekranda birçok farklı silah görecek, karı optimize etmek için bunları bir araya getirmek için tek dokunuşlu hareketler yapacaklar. İlk önce, bu oyun hakkında daha fazla bilgi edelim.

Idle Blacksmith Hakkında

Idle Blacksmith – Usta bir demirci olmak için silahları birleştirin

Demircilik, günümüzde giderek unutulmaya başlayan mesleklerden biridir. Artık demirciden çok fazla ürün kullanmıyoruz, bunun yerine güzel ve çeşitli tasarımlara sahip teknoloji ürünleri var. Ancak geçmişte nalbantlık mesleği, özellikle savaşa hizmet edecek silahların dövülmesi alanında çok popülerdi.

 

Idle Blacksmith Apk
Idle Blacksmith Apk

Bir demircinin işini daha basit bir bakış açısıyla keşfetmeye çalışmak istiyorsanız, Boşta Demirci uygun bir seçim olacaktır. Temel olarak, bu, yayıncı Fumb Games’in boşta tarzında geliştirilen bir üründür. Oyunda oyuncular, daha yeni silahlar oluşturmak için benzer silahları birleştirme görevine sahip olacaklar. Geleneksel 3’lü eşleştirme elemanına oldukça benzer. Ancak silahların değişmesi sizi daha ilginç hissettirecek. Daha yakından bakmak için oyunu Google Play veya App Store üzerinden indirin.

Basit füzyon oyunu

Piyasadaki diğer birçok boşta oyun gibi, Idle Blacksmith de nispeten basit bir oynanışa sahip. Spesifik olarak, oyuncular daha yüksek niteliklere sahip bir silah oluşturmak için silahları eşleştirmeye devam edecekler. Her silah türü, oyuncuya özelliklerine bağlı olarak ayrı bir kazanç sağlayacaktır. Bu nedenle, silahın seviyesi ne kadar yüksek olursa, kâr o kadar yüksek olacaktır. Bu yüzden silahı sürekli olarak yükseltmeye odaklanın. Ayrıca bu oyunda görünen çok fazla başka işlem olmayacak, her şeyle etkileşim kurmak için ekrana dokunmanız yeterli.

Altın para optimizasyonu

Idle Blacksmith, oyuncuların daha iyi silahlara sahip olabilmeleri için altın paralarını optimize etmelerini gerektirir. Silahların kar aralığı belirli bir süre boyunca sürekli olarak artacaktır. Yani ne kadar çok silaha sahipseniz, o kadar çok altın artacaktır.

Başlangıçta, karı en üst düzeye çıkarmak için aktif olarak yükseltmeler yapmalı veya yeni silah yuvalarının kilidini açmalısınız. Yavaş yavaş, oyuncuların yeni silahları kolayca açmalarına yardımcı olmak için pasif para artacaktır. Tabii ki, oyundaki tüm içeriğin kilidini açmak için oyunu yeterince uzun süre deneyimlemeniz gerekiyor.

Bir sürü yeni silah

Belirtildiği gibi, Idle Blacksmith, oyuncuların daha yüksek özelliklere sahip silahlar oluşturmak için silahları birleştirmesine izin verir. Bu nedenle, oyunda bulunan silahların sayısı da çok çeşitlidir ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak eklenir. Her silah türünün farklı şekilleri ve istatistikleri vardır. Böylece ihtiyaçlarınıza göre kolayca seçim yapabilirsiniz. Bu silahların sadece ekonomik kazanç sağladığını ve sizin için herhangi bir savaş değeri olmayacağını unutmayın. Elbette oyuna giriş yapmamış olsanız bile silahlardan elde edeceğiniz kazanç da sürekli olarak artacaktır.

Başarıların ve günlük ödüllerin kilidini açın

Basit oynanışın yanı sıra Idle Blacksmith, oyuncuların özgürce keşfetmesi için her gün birçok yeni görev getiriyor. Daha spesifik olarak, oyuna her giriş yaptığınızda, yeni bir görev alacaksınız ve bir ödül almak için onu tamamlamaya çalışacaksınız. Elbette görevin zorluğu ne kadar yüksekse alacağınız ödül de o kadar değerli olacaktır. Ayrıca, deneyimin eğlencesini artırmak için bu oyunda kilidini açmanız için birçok farklı başarı sizi bekliyor.

İyi grafikler, birçok ayrıntı

Piyasadaki diğer boşta oyunlara kıyasla Idle Blacksmith grafik açısından üstünlüğe sahiptir. Bu oyun, basit ayrıntılarla güzel bir görüntü kalitesine sahiptir ve doğrudan mobil ekranda sezgiseldir. Oyundaki detayların çoğu görseller, özellikle de silahlar açısından yaratıcı. Ayrıca oyundaki geçiş efekti de oyunculara günümüzde çoğu mobil cihazda hafiflik, kararlı çalışma hissi veriyor.

 Idle Blacksmith Nasıl Kurulur?

Adım 1: Cihazınızda, App Store veya Google Play’den (varsa) indirilen Idle Blacksmith sürümünün olmadığından emin olun.

Adım 2: Idle Blacksmith’i (APK veya MOD) hilelipc.com üzerinden indirin.

Adım 3: “Idle Blacksmith_MOD_hilelipc.com.apk” APK dosyasını açın. Kur’a tıklayın ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.

Adım 4: Tamamlandığında, Idle Blacksmith’i açabilir ve sunduğu tüm harika özelliklerin keyfini kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Anrodid İçin Idle Blacksmith MOD APK İndir

Mevcut görevlerle yetenekli bir silah demircisi olmak için Idle Blacksmith’e katılın. Oyunu oynarken çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok, hepsi birkaç basit tek dokunuş işlemiyle yapılıyor. Rahatlamanıza ve deneyimlemenize yardımcı olabilecek boşta bir oyun arıyorsanız, bu oyunun görünümünü kaçırmamalısınız.

Özellikler MOD :

  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz yükseltme
  • Altını Arttır
  • Reklamsız

Idle Bounty Adventures MOD APK yazımızı mutlaka okuyun.

Görüntüler

Yenilikler

Fixed a few small issues - Enjoy!

Geliştirici uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir