Lightroom Mod Apk 7.3.0 APK (Premium Kilit Açık)

7.2.1
Lightroom APK Mod İndir Ve Fotoğraflarında Düzenlemeler Yap! Adobe Lightroom APK Full İndir Ve Mobil Cihazından Güncel Sürümü Yeni Özelliklerle Birlikte Kullanmaya Başla! Adobe Lightroom MOD APK, yayıncılar Adobe'nin modern teknolojilerini tamamen entegre eden bir Fotoğraf Düzenleyici ve Pro Kamera uygulamasıdır. Benzersiz özelliklerle kullanıcılar, Adobe Lightroom aracılığıyla tercihlerine uygun fotoğrafları özgürce oluşturabilir. Bu uygulamanın, kullanıcılara ilk deneyimden itibaren tamamen memnuniyet getirebileceğine inanıyoruz. 
APK indir
4.0/5 Oylar: 1,229,035
Geliştirici
Adobe
Güncellendi
April 12, 2022
Boyut
216M
Sürüm
7.2.1
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lightroom APK Mod İndir Ve Fotoğraflarında Düzenlemeler Yap! Adobe Lightroom APK Full İndir Ve Mobil Cihazından Güncel Sürümü Yeni Özelliklerle Birlikte Kullanmaya Başla!

Adobe Lightroom MOD APK, yayıncılar Adobe’nin modern teknolojilerini tamamen entegre eden bir Fotoğraf Düzenleyici ve Pro Kamera uygulamasıdır. Benzersiz özelliklerle kullanıcılar, Adobe Lightroom aracılığıyla tercihlerine uygun fotoğrafları özgürce oluşturabilir. Bu uygulamanın, kullanıcılara ilk deneyimden itibaren tamamen memnuniyet getirebileceğine inanıyoruz. 

Adobe Lightroom: Photo Editor Nedir?

Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera

PC’de Adobe Lightroom söz konusu olduğunda, birçok insan muhtemelen güzel bir görüntü oluşturmak için farklı özelleştirmelerle karmaşık manipülasyonları düşünecektir. Ancak, kullanım için daha optimize edildiğinde mobil platformda her şey tamamen değişir. PC’deki görüntü düzenleme araçları, mobil cihazlarda aynı ara yüz tasarımı olarak kalacaktır. Özellikle, kullanıcılar doğrudan mobil cihazlarında özgürce fotoğraf çekebilir ve düzenleyebilir.

Lightroom APK Mod İndir

Fotoğraf düzenlemeyi destekleyen birçok aracın yanı sıra benzersiz özellikleriyle lightroom premium apk 2022, kullanıcıların son derece basit birkaç adımda güzel fotoğraflar oluşturmasına olanak tanır. Temel olarak, bu uygulamadaki resim düzenleme araçları, bugün piyasada bulunan olağan resim düzenleme uygulamalarından çok farklı olmayacaktır.

Adobe Lightroom apk, fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma dahil olmak üzere kullanıcılar için entegre 3 ana özelliğe sahiptir. Genel olarak, kaydırıcılar ve filtreler gibi kullanımı kolay fotoğraf düzenleme araçlarıyla. Adobe Lightroom, kullanıcıların istedikleri zaman istedikleri şekilde fotoğraflar oluşturabilmeleri için bu görevi basitleştirir.

Ayrıca, kullanıcılara en iyi fotoğraf düzenleme uygulamasını sunmak için Adobe Lightroom’a yeni RAW HDR özelliği eklendi. Toplayarak, işleyerek, kontrol ederek ve düzenlemeyi esnek bir şekilde en üst düzeye çıkararak, mükemmel görüntü kalitesini kolayca üreteceksiniz.

Diğer bazı olağanüstü özellikler

Deneyimin başlangıcında Adobe Lightroom apk, kullanıcılara kitaplığın tamamına maksimum çözünürlükte erişmelerini sağlamak için 1 TB bulut depolama alanı sağlar. Böylece fotoğraflara istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan internet bağlantısı ile de kolayca ulaşabilirsiniz.

Adobe Lightroom ayrıca yayıncının en son yeni özelliğini Adobe Sensei adıyla entegre eder. Çalışma şekli nispeten karmaşıktır, çünkü büyük ölçüde bir görüntüdeki insanları ve diğer içeriği tanımlamak için makine öğrenimi teknolojisini kullanır. Ardından, kullanıcının arama sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için ilgili anahtar kelimelere kendiniz uygulayın.

Lightroom APK premium sürümü

Adobe Lightroom tamamen ücretsiz bir uygulamadır, uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Ardından, kullanmak için oturum açın (bir Adobe hesabı, Facebook veya Google ile). Ancak normal sürümde pek çok iyi filtre ve araç sağlanmayacaktır. Bu nedenle, Premium sürümdeki profesyonel düzenleme araçlarını kullanmak istiyorsanız, ayda 10 ABD doları ödemeniz gerekir.

Lightroom Premium sürümün premium özelliklerinin özeti:

  • Kopyalama Ayarları: Bu özellik, kullanıcıların düzenleme sürecini en iyi şekilde optimize etmesine yardımcı olur.
  • Ton Eğrisi: Bu özellik, bir görüntüye daha canlı ve daha belirgin eklemenize yardımcı olur.
  • Düzeltme Fırçası: Görüntüdeki bir nesneyi doğru, kolay ve hızlı bir şekilde silin.
  • Otomatik etiketleme: Bu özellik, aramaları daha hızlı kategorize etmenize yardımcı olur.
  • Geometri, Upright ve Guided Upright gibi araçlar, perspektifte kolayca gezinmenize yardımcı olur.
Lightroom Apk Premium İndir
Lightroom Apk Premium İndir

Android için Lightroom Apk Premium İndir (2022)

Piyasada görünen oldukça fazla fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bu nedenle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir uygulama bulması zordur. Umarım, bu makaleyi okuduktan sonra, günümüzde harika fotoğraf düzenleme uygulamaları bulmak için en doğru yanıtları alırsınız. Lightroom Apk Premium, temel bilgileri öğrenebilmeniz veya en yeni özelliklerde hemen ustalaşabilmeniz için adım adım eğitimler sağlar. Adobe Lightroom APK 2022 İndir…

Özellikler MOD:

  • Premium Kilidi Açıldı

Görüntüler

Yenilikler

- Better Library Performance: Now your library is quicker to load & interact with
- Keyboard support improvements
- [Premium] Support for the latest cameras and lenses found in the Adobe Camera Raw 14.2 release: https://www.adobe.com/go/supported_cameras
- Bug fixes and stability improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir