Adobe Premiere Rush

2.2.0.1888
Adobe Premiere Rush Apk arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün sizlerle %100 çalışan adobe premiere rush apk paylaşacağız. Hilelipc, kullanıcılarına her zaman çalışan Apk'ler sağlar.
APK indir
3.9/5 Oylar: 26,657
Geliştirici
Adobe
Güncellendi
December 14, 2021
Boyut
154M
Sürüm
2.2.0.1888
Gereksinimler
9 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adobe Premiere Rush Apk arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün sizlerle %100 çalışan adobe premiere rush apk paylaşacağız. Hilelipc, kullanıcılarına her zaman çalışan Apk’ler sağlar.

Adobe Premiere Rush apk, tüm mobil cihazlar için hepsi bir arada video düzenleyicidir. Hız ve filtreler, hızlı ve kolay, tüm cihazlar, Telefon, Tablet ve Masaüstü için çalışma gibi çeşitli efektlerle profesyonel görünümlü videolar oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush, bu videoları çok hızlı bir şekilde düzenleyebilmeniz için videoları doğrudan çekmenize olanak tanıyan yerleşik bir kameraya sahiptir. Videonuza müzik ve başlık ekleyebilir, otomatik eğilmeyi kullanabilir, seslendirme yapabilir ve kliplerinize video efektleri uygulayabilirsiniz, Video ekranını ihtiyacınıza göre kırpabilirsiniz.

Ayrıca, düzenlediğiniz videonuzu doğrudan uygulama üzerinden YouTube, Facebook, Instagram, Behance gibi farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush Apk’yi indirmek için aşağıda verilen basit adımları uygulamanız yeterlidir.

  • Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın
  • İndirme işlemi biraz zaman alacak
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra
  • Kurulum seçeneğine tıklayın
  • Tebrikler, uygulamayı başarıyla yüklediniz

Alternatif Video Düzenleyiciler

KineMaster Pro APK

Alight Motion Pro

Adobe Premiere Rush Özellikleri

Adobe Premiere Rush
Adobe Premiere Rush

Profesyonel Kalitede Video Düzenleyici

Bu uygulamada yerleşik bir kamera ile videoyu doğrudan bu uygulamadan çekebilir ve videonuzu filigran olmadan hemen düzenlemenize olanak tanır.

Kolay Düzenleme

Sürükleyip bırakarak ses, video, grafik, fotoğraf düzenleyebilirsiniz. Bu video düzenleyici, kırpma, kırpma, sesi ayarlama, rengi geliştirme, video efektleri, başlık, geçişler ve çok daha fazlasını eklemenize izin verir.

Multi-Track Timeline

Tonlarca yaratıcı esneklik için dört video ve üç ses parçası kullanarak videoları düzenleyin.

Başlığı Özelleştir

  • Yerleşik şablonlara erişin
  • Onları benzersiz kılmak için rengi, boyutu, yazı tipini, ağırlığı değiştirebilirsiniz. Adobe’de 100’den fazla ücretsiz hareketli grafik şablonuna göz atabilirsiniz.

Harika ses

Videolara müzik kaydedebilir, dış ses kaydı yapabilir ve ses dengeleme, gürültü azaltma ve otomatik kısma için Adobe Sensei yapay zekası tarafından desteklenen gelişmiş araçları kullanabilirsiniz.

Sosyal Platformlarda Paylaş

Videonuzu Facebook ve Instagram hikayeleri gibi farklı platformlara göre Youtube, Twitter vb. için özelleştirebilirsiniz. Dikey video formatını manzaraya dönüştürebilir ve videoyu doğrudan uygulamadan paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush çok hızlı bir şekilde ün kazanıyor. İnsanlar bu video düzenleyiciyi Instagram Hikayeleri, Facebook Hikayeleri ve Youtube kanalları için kullanıyor. Harika araçları sayesinde insanlar bu video düzenleyiciyle videoları düzenlemeyi seviyor.

Umarım bu video düzenleyiciyi seversiniz ve arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşırsınız, böylece onlar da bu video düzenleyiciyi indirebilirler ve profesyoneller gibi bir video oluşturmaya başlayabilirler.

Görüntüler

Yenilikler

Performance and Stability improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir