Photoshop Camera Photo Filters

1.4.2
Adobe Photoshop Camera, fotoğraflarınızı çekmeden önce fotoğraflarınız için en iyi filtreleri ve efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleyici kamera uygulamasıdır. En sevdiğiniz sanatçılardan ve etkileyici kişilerden ilham alan 100'ün üzerinde estetik, Insta-layık lens efekti ve filtreyle benzersiz tarzınızı sergileyin. Ve hiçbir resim düzenleme veya Photoshop becerisi gerektirmeden, dünyanızı - kendi yolunuz - paylaşmak kolaydır.
APK indir
4.3/5 Oylar: 16,362
Geliştirici
Adobe
Güncellendi
9 Şub 2022
Boyut
100M
Sürüm
1.4.2
Gereksinimler
9
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adobe Photoshop Camera, fotoğraflarınızı çekmeden önce fotoğraflarınız için en iyi filtreleri ve efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleyici kamera uygulamasıdır. En sevdiğiniz sanatçılardan ve etkileyici kişilerden ilham alan 100'ün üzerinde estetik, Insta-layık lens efekti ve filtreyle benzersiz tarzınızı sergileyin. Ve hiçbir resim düzenleme veya Photoshop becerisi gerektirmeden, dünyanızı – kendi yolunuz – paylaşmak kolaydır.

Photoshop Kamera, doğru lensi seçmenize ve muhteşem özçekimler, yemek ve manzara çekimleri, mükemmel portre ve daha fazlasını çekmenize yardımcı olan eğlenceli ve şaşırtıcı AI destekli özelliklerle doludur. Hızlı otomatik ton düzeltmeleri ve portre kontrolleri, basit bir dokunuşla veya parmağınızı kaydırarak yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturmak için resimlerinize bulanık arka plan ve eğlenceli filtreler gibi benzersiz fotoğraf efektleri uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

• KAMERA FİLTRELERİYLE EĞLENCE: Tek bir dokunuşla Photoshop kamera filtrelerini ve efektlerini uygulayın. Resimler için düzinelerce özel filtreyle, bunları değiştirmek ve tekrar tekrar kullanmak üzere favorilerinizi kaydetmek kolaydır. Resim kitaplığı filtreleri şunları içerir: Portre, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Yemek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Night Shift, Dreamcatcher, Supersize, Double Expo, Prism, Mixed Media, Blue Skies, Artful ve daha fazlası. Ayrıca, çeşitli harika fotoğraf efektleri oluşturmanıza yardımcı olacak Studio Light, Comic Skies, Interstellar, Celestial, Cosmos, Grit, Dappled, Vibrant, Neon Pulse ve Color Echo gibi çok popüler lensler bulacaksınız.
• GERÇEK ZAMANLI PHOTOSHOP ETKİLERİ: Photoshop'un büyüsü ve AI destekli resim düzenleme ile daha iyi bir resim çekin.
• OTOMATİK TON FOTOĞRAF ETKİLERİ: Photoshop Kamera, gelişmiş resim düzenleme için parlaklık ve gölge alanları arasında artık aşırı farklılıklar olmadan “gerçek hayata” kavuşur.
• İÇERİĞE FARKLI ÖNERİLER: Çekiminizi seçin, gerisini Photoshop Camera halletsin. En iyi sonucu elde etmek için hangi fotoğraf efektlerinin uygulanacağını bilir, bu nedenle doğru aydınlatma ve odak söz konusu olduğunda daha fazla sorun olmaz.
• PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Yüz Mesafesi, Yüz Işığı, Yüz Yeniden Aydınlatma): Photoshop Camera'daki Yüz Işığı özelliği, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırarak ve mükemmel portreyi yaratarak aydınlatmayı optimize eder (okuyun: göz altı torbaları yok). Grup özçekimleri için Photoshop Kamera, her nesnenin nerede olduğunu algılar, böylece daha fazla bozulma olmaz. Bokeh (arka planı bulanıklaştırma) özelliği, bulanıklaştırma efektlerini hızla uygulamayı ve portre kalitesini artırmayı kolaylaştırır.
• INFLUENCER'DAN İLHAM ALAN LENS SEÇENEKLERİ: Estetik, özel tasarlanmış kamera lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. 100'den fazla lens efekti vardır ve her zaman yeni, mevsimsel seçenekler eklenir, bu nedenle her zaman keşfedilecek eğlenceli bir şeyler vardır.
• SOSYAL İÇİN YAPILMIŞTIR: Eğlenceli, yüksek kaliteli fotoğrafları kolayca yakalayın ve en sevdiğiniz sosyal ağda paylaşın.

Photoshop Kamera fotoğraf düzenleyicisi, Photoshop ailesinin yaratıcıları Adobe tarafından size sunulur.
Şartlar ve koşullar:
Bu uygulamayı kullanımınız, http://www.adobe.com/go/terms_en Adobe Genel Kullanım Koşullarına ve http://www.adobe.com/go/privacy_policy_tr Adobe Gizlilik Politikasına tabidir.

Kişisel Bilgilerimi Satmayın: www.adobe.com/go/ca-rights

Adobe Photoshop Camera, benzersiz tarzınızı yaratıcı fotoğraf sanatıyla ifade etmenizi sağlayan eğlenceli, ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bulanık arka plan gibi harika efektler ve Dreamy, Monochrome, Vintage ve Ambient Skies dahil 100'den fazla farklı lens seçeneği ve ayrıca çok sayıda eğlenceli filtre kullanın ve sosyal medyada güzel kamera çalışmanızla göz kamaştırın.

Görüntüler

Yenilikler

• Performance improvements and bug fixes.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir