Idle Miner Tycoon Apk 3.45.0 (Sınırsız Para Hilesi) İndir

3.44.0

Kendi madencilik imparatorluğunuzu kurmak için Idle Miner Tycoon MOD APK (Sınırsız Para ve Hile) indirin. Mali zorluklar mı yaşıyorsunuz? MOD sürümünün bu oyundaki tüm endişelerinizi hafifletmesine izin verin. Sınırsız Para: İmparatorluğunuzu kurmak için çok paraya ihtiyacınız olacak. MOD sürümümüzle artık para konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm mali sorunlarınızı çözme yeteneğine sahiptir. Para yatırıldıkça nakitin nasıl büyüdüğüne dikkat edin!
Download APK
4.6/5 Votes: 3,268,167
Developer
Kolibri Games
Updated
April 30, 2021
Size
139M
Version
3.44.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kendi madencilik imparatorluğunuzu kurmak için Idle Miner Tycoon MOD APK (Sınırsız Para ve Hile) indirin. Mali zorluklar mı yaşıyorsunuz? MOD sürümünün bu oyundaki tüm endişelerinizi hafifletmesine izin verin.

Dün geceki rüyamda, dünyanın en büyük şirketinin başkanıydım. Çok param var ve kendimi gerçekten güçlü hissediyorum. Şaşkınlıkla uyandım, her şey sadece güzel bir rüya. Ertesi gün okula gidiyorum ve her zamanki gibi çalışıyorum. Rüyayı gerçeğe dönüştürmek mümkün mü? Basitçe söylemek gerekirse, Idle Miner Tycoon oynamalısınız.

Bir patron olarak becerilerinizi geliştirin

Oyunun adı Idle Miner Tycoon ve tembel madencileri yönetmekle ilgili. Kulağa çok eğlenceli geliyor. Ama doğru. Oyunda, bir madencilik şirketinin başkanı olan bir patron rolünü üstleneceksiniz. Bu bir simülasyon oyunu, ancak çalışan olabileceğiniz Game Dev Tycoon’un aksine, bu oyunda terfi ettiniz.

Oyunun başında sadece birkaç madenciniz var. Tesisleriniz şu anda çok basit. Çok az kaynağınız ve ekipmanınız var ve şirketin az sayıda çalışanı var. Sonuç olarak, çok çaba sarf etmelisiniz. Bazı değerli mücevherler çıkardıktan sonra, bunları para karşılığında satabilirsiniz. Oradan şirketinizi büyütmeye başlayabilirsiniz.

Kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim dahil olmak üzere seçilebilecek 15’e kadar farklı kaynak türü vardır. Son derece değerlidirler ve onlardan mümkün olduğunca yararlanmalısınız. Bazı değerli taşlar nispeten nadirdir; Birini sömürürken karşılaşırsanız, şanslı bir adam olmalısınız. Arkadaşlarınızın sahip olmadığı fırsatlara sahip olmak harika bir duygu.

İmparatorluğunuzun ve şirketinizin boyutunu artırın

Otomasyona yatırım yapılmalı çünkü daha ekonomik, daha az insan gerektiriyor ve daha güvenli. Robotlar, insanların gidemeyeceği derin yeraltı madenlerini kazmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, mevcut çalışanlara daha sıkı çalışmaları için ilham vermek için amirler de dahil olmak üzere yeni personel işe alabilirsiniz. Maaş ne kadar yüksekse, işgücünün kalitesi o kadar yüksek olur. Sonuç olarak, çalışanlarınızı görmezden gelerek uygun yatırımı yapmalısınız.

Idle Miner Tycoon‘da 20’ye kadar mayına sahip olabilirsiniz. Paranız artıda artmaya başladığında, ekonomiye yardımcı olmak için daha fazla harcamaktan korkmayın. Şirketin prestijini dünya çapında genişletin, böylece diğer oyuncular şirket hakkında bilgi edinebilir ve şirketle ortaklık kurabilir ve bu da büyük sözleşmelerle sonuçlanabilir. Elbette, paranız eninde sonunda Bill Gates’inkinden daha değerli olacak.

Etkileyici tasarım

Grafikler açısından, Idle Miner Tycoon çok etkileyici grafiklere sahip. Oyun animasyonlu mizah simülasyonuna dayanıyor. İş yerinde neşeli madencileri gözlemlemek sizi bütün gün güldürür. Makalede yer alan fotoğraflar eğlenmeniz içindir. Idle Miner Tycoon, mobil cihazlar ve tablet PC’ler için tasarlanmıştır. Oyunun kullanımı kolay yeni bir oyuncu rehber sistemi var, bu yüzden kontrol sistemi hakkında düşünmek zorunda değilsiniz.

Idle Miner Tycoon’un Mod APK Sürümü

Mod Özellikleri

Sınırsız Para: İmparatorluğunuzu kurmak için çok paraya ihtiyacınız olacak. MOD sürümümüzle artık para konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm mali sorunlarınızı çözme yeteneğine sahiptir. Para yatırıldıkça nakitin nasıl büyüdüğüne dikkat edin!

Idle Miner Tycoon MOD APK İndir

Idle Miner Tycoon, bence modern çağda harika bir oyun. Oyun, girişimcilik becerilerinizi gösterebileceğiniz yerdir. Ayrıca, oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde ücretsiz olarak mevcuttur. Sitemizdeki bağlantılar sayesinde Idle Miner Tycoon Hileli APK‘yı bilgisayarınıza indirmenizi sağlayacaktır.

Images

What's new

Idle Miner Tycoon'un Mod APK Sürümü

Mod Özellikleri

Sınırsız Para: İmparatorluğunuzu kurmak için çok paraya ihtiyacınız olacak. MOD sürümümüzle artık para konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm mali sorunlarınızı çözme yeteneğine sahiptir. Para yatırıldıkça nakitin nasıl büyüdüğüne dikkat edin!

Idle Miner Tycoon MOD APK İndir

Idle Miner Tycoon, bence modern çağda harika bir oyun. Oyun, girişimcilik becerilerinizi gösterebileceğiniz yerdir. Ayrıca, oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde ücretsiz olarak mevcuttur. Sitemizdeki bağlantılar sayesinde Idle Miner Tycoon Hileli APK'yı bilgisayarınıza indirmenizi sağlayacaktır.

• Bug fixes
• Backend system updates

Have an awesome idea? Write us an email: community@idleminertycoon.com

Video

A comment on "Idle Miner Tycoon Apk 3.45.0 (Sınırsız Para Hilesi) İndir"

  1. Brianne says:

    Great beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog web
    site? The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered
    bright clear concept

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *