Idle Miner Tycoon Mod Apk 3.44 Hileli

3.43.0

Bana göre Idle Miner Tycoon, modern çağda harika bir oyun. Oyun, girişimcilik yeteneğinizi gösterdiğiniz yerdir. Üstelik oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde ücretsizdir. Idle Miner Tycoon MOD APK'yı verilen bağlantılardan telefonunuza indirebilirsiniz.
Download APK
4.6/5 Votes: 3,251,714
Developer
Kolibri Games
Updated
April 23, 2021
Size
139M
Version
3.43.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kendi madencilik imparatorluğunuzu kurmak için Idle Miner Tycoon Hileli Apk indirin. Idle Miner Tycoon, Idle Miner Tycoon serisindeki yeni bir oyundur.

Idle Miner Tycoon Uygulaması

Dün gece dünyanın en büyük şirketinin başkanı olduğumu hayal ettim. Güçlü bir güç hissine sahibim ve banka hesabım nakit parayla dolu. Uyandığımda, bunun güzel bir rüya olduğunu keşfetmeye şaşırmıştım. Ertesi gün okula gidiyorum ve planlandığı gibi çalışıyorum. Fanteziyi gerçeğe dönüştürmenin bir yolu var mı? Açıkça söylemek gerekirse, Idle Miner Tycoon oynamalısınız.

Yönetim becerilerinizi geliştirin.

Idle Miner Tycoon, tembel madencilerin yönetimi hakkında bir oyundur. Çok eğlenceli görünüyor. Bu oyunda madencilik şirketi yöneticisi ve başkanı olarak oynayacaksınız. Bir simülasyon oyunu benzerdir, ancak Game Dev Tycoon bir çalışan olmanıza izin verirken, bu oyunda terfi etmişsinizdir.

Başlangıç ​​olarak, sadece birkaç madenciniz var. Mevcut tesisleriniz son derece basit. Çok az paranız ve gerekli malzemeleriniz var ve şirketinizin az sayıda çalışanı var. Sonuç olarak, çok çaba sarf etmelisiniz. Elinize bazı değerli taşlar bulduktan sonra, biraz para kazanmak için onları satabilirsiniz. Daha sonra şirketinizi genişletmeye başlayabilirsiniz.

Kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim, mevcut 15 kaynak türü arasındadır. Çok değerlidirler, bu yüzden onlardan olabildiğince yararlanabilirsiniz. Bazı değerli taşlar nispeten nadirdir, bu nedenle sömürülen taşlardan birine rastlarsanız şanslı bir adam olmalısınız. Arkadaşlarınızın sahip olmadığı fırsatlara erişmek harika.

Idle Miner Tycoon Para Hileli

İmparatorluğunuzu geliştirmek için çok paraya ihtiyacınız var. MOD sürümümüzle artık para konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm finansal sorunlarınızı çözebilir. Harcandığında nakit arttığını unutmayın!

Android için Idle Miner Tycoon MOD APK İndir

Bana göre Idle Miner Tycoon, modern çağda harika bir oyun. Oyun, girişimcilik yeteneğinizi gösterdiğiniz yerdir. Üstelik oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde ücretsizdir. Idle Miner Tycoon MOD APK‘yı verilen bağlantılardan telefonunuza indirebilirsiniz.

Images

What's new

Bana göre Idle Miner Tycoon, modern çağda harika bir oyun. Oyun, girişimcilik yeteneğinizi gösterdiğiniz yerdir. Üstelik oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde ücretsizdir. Idle Miner Tycoon MOD APK'yı verilen bağlantılardan telefonunuza indirebilirsiniz.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *