Gardenscapes Sınırsız Para Hileli APK 6.8.0

5.2.0

Gardenscapes Hilesi indirin ve konağın bahçesini restore etmeye başlayın. Bahçeye yeni öğeler ekleyin, çiçekler dikin ve küçük sürprizlerle bahçeyi güzelleştirin. Oyunda, bahçenizi her zamankinden daha güzel hale getirmek için görevler tamamlamanız gerekecek. Her görev tamamlandığında, bahçeniz daha modern, estetik ve çekici hale gelecektir. Oyununuzu keyifli hale getirmek için, yaratıcı olun ve bahçenizi kendi tarzınızda şekillendirin.
APK indir
4.4/5 Oylar: 10,623,534
Geliştirici
Playrix
Güncellendi
April 12, 2021
Boyut
140M
Sürüm
5.2.0
Gereksinimler
4.2 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gardenscapes Sınırsız Para Hileli APK 6.8.0

Gardenscapes hileleriyle çeşitli mini oyunlar oynayabilir, bahçenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Tüm oyunlarda size özel fırsatlar ve bonuslar sizi bekliyor. Ayrıca, bahçenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Oyunda kullanabileceğiniz kapsamlı seçenekler de bulunmaktadır. Gardenscapes hileleri ile özgürce bahçenizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Gardenscapes Nedir?

Gardenscapes APK oyunundaki görevleri tamamlamak için, kendinizi zorlu bulmacalara ve mini oyunlara karşı göstermek zorundasınız. Evinizin bahçesini güzelleştirmek isterseniz, “Austin” isimli yardımcınızın size verdiği görevleri yapmanız gerekecek. Bahçenizi güzelleştirmeyi başarırsanız, ödüller kazanacak ve evinizin estetiğini artıracaksınız. Güzel bir bahçeye sahip olmak için, Gardenscapes APK oyununa katılın ve görevleri tamamlayın!

Gardenscapes

“Playrix” tarafından geliştirilen oyun, PEGI 3 sertifikası sayesinde her yaşta oyuncuya uygun olarak oynanabilmektedir. Oyun, çocuklara ve yetişkinlere de keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Oyunda eğlenceli grafikler ile desteklenen zengin içerikler bulunmaktadır. Oyuncular, mobil cihazlarından kolayca erişilebilen bu oyunda çeşitli görevleri yerine getirerek ödüller elde edebilmektedir.

Bahçenizi daha güzel hale getirebilmek için Gündelik Oyunlar kategorisi içerisinde bulunan mini oyunlarınızı tamamlamanız gerekiyor. Çeşitli seviyelerden geçerek, bahçenizi daha güzel hale getirmeniz için size çeşitli görevler sunulmaktadır. Sizin bahçenizi daha güzel hale getirmenize yardımcı olacak olan bu mini oyunların, zamanla kendinize çeşitli zorluklar sunmasını bekleyebilirsiniz.

Gardenscapes Hileli Apk (Sınırsız Para)

Gardenscapes Hileli 2023 ile, oyununuzu daha hızlı tamamlayabilir ve daha fazla yıldız kazanabilirsiniz. Yıldızları kullanarak farklı alanlarınızı keşfedebilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, oyunun zorluk seviyesini arttırmak için yıldızları kullanabilirsiniz. Oyunu tamamladıkça, daha fazla yıldız kazanarak oyunu daha zor hale getirebilirsiniz.

Oyunda farklı misyonlar ve görevler yerine getirmek için meydana getirilmiş çok sayıda hile bulunmaktadır. Oyunun hileli versiyonu, oyuncuların zamanını ve emeğini tasarruf etmek ve oyunun zorluk seviyesini düşürmek için kullanılabilecek birçok özellik içermektedir. Bu hilelerin kullanımı basittir ve sizin tarafınızdan kolayca kullanılabilir, böylece oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oyuna hileli olarak başlamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü bu, oyunun zorluk seviyesini düşürmek için çok sayıda kullanışlı özellik sunar.

Oyun sırasında Gardenscapes Hileli APK oyunu içerisindeki sosyal ağa katılmak için +10 oyun karakteri bulunmaktadır. Oyuncular bu ağ aracılığıyla daha fazla oyuncu ile iletişime geçebilir, yeni çıkan haberleri takip edebilir ve diğer oyuncularla etkileşime geçebilir. Oyuncular ayrıca ağ aracılığıyla çeşitli ödüller kazanabilir ve çoklu oyuncu oyunları oynayabilir.

Görüntüler

Yenilikler

NEW EVENTS
- Yoga Season starts in mid-April
- Create the Garden of the Future at the end of the month
- Help Annie renovate her café in early May
- The City Carnival starts at the end of May
- Achieve goals in the Sweet Adventure and Herbarium events to win rewards

ALSO
- Restore Calvadori's main invention to finish the area
- New element: Old Chest

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir