Township Hileli Mod APK 8.7.0 (Sınırsız Para ve Nakit)

8.6.1
APK indir
4.2/5 Oylar: 8,561,319
Geliştirici
Playrix
Güncellendi
29 Ekim 2021
Boyut
143M
Sürüm
8.6.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Township Hileli Mod APK dosyasını indir – en son sürüm – Sınırsız nakit ve para için Android için Mod apk , ayrıca mobildeki en iyi şehir kurma oyunlarından oyna.

Township, Android mağazasındaki en yüksek puanlı oyunlardan biridir. Şehir kurma, strateji ve çiftçiliğin tek bir yerde eşsiz bir karışımında bir oyun. Oyunun amacı? Mükemmel şehri inşa edin, mahsullerinizi hasat edin, malzemeleri işleyin ve hepsini kâra dönüştürün. Sonra bu kârı kasabaya haracayın. Çok sayıda benzersiz oyun mekaniği ile hiç bitmeyen bir bağımlılık yapıcı oyun döngüsüne hazır mısın?

Kasabanız, Township’te size ait bir kasaba. Restoranlardan sinemalara kadar kurulacak pek çok farklı işletme var. İstediğiniz kişiyle ticaret yapabilir, şehrinizin vatandaşlarını yeni medya, kültür ve yiyeceklerle tanıştırabilirsiniz. Bağımlılık yapan bir eklenti olarak, malzeme ve eski değerli eserler için derin madenleri de keşfedebilirsiniz.

Township’in En İyi Özellikleri

Township, strateji, şehir kurma ve AFK çiftçiliğini tek bir pakette birleştirir. Farmville veya Stardew Valley dünyasını hayal edin ve ardından bu özellikleri mikro dönüşümler ve mobil oyun da içeren bir oyuna sıkıştırın. Grafikler parlak değil, ancak mekanikler kapsamlı ve oyun düzenli olarak yayınlanan yeni güncellemelerle geliştiriciler tarafından yoğun bir şekilde destekleniyor. İşte Township’in en eğlenceli özelliklerinin bir özeti.

Mükemmel Kasabayı Süsleyin ve İnşa Edin

Township, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı benzersiz binaya sahiptir. Oyunda ilerledikçe, doğal olarak sokaklarınız için yeni eklemelerin kilidini açıyorsunuz ve seçim başlangıçta sınırlı görünse de, seviyelerinize zaman ayırdığınızda oyun gerçekten açılıyor. Bazı binalar tamamen dekorasyon amaçlı olsa da, çoğu binanın bir amacı vardır. Bir restoran varsa, tesisten para kazanabilirsiniz ve çiftlik binaları ekinlerinizin verimliliğini artıracaktır.

Kasabanızda İnsanlar Var

Animal Crossing veya Stardew Valley gibi bir oyuna çok benzeyen Township, hikaye boyunca size yardımcı olacak çok sayıda eğlenceli, ilginç ve benzersiz karakterlerle dolu. Bu kasaba halkının, ister çiftlik işinde olsun, ister kasabanın etrafındaki bazı bakımlarda olsun, yerine getirmeniz için farklı emirleri olacaktır. Kasaba yönetimi becerileriniz hakkında görüşlerini dile getirmekten çekinmiyorlar.

Kendi Hayvanat Bahçenizi Kurun

Güzel bir kasaba inşa etmenin yanı sıra kendi hayvanat bahçenizi de açıp yönetebilirsiniz. Önce birkaç yerel hayvanla kapıları açarsınız ve ardından küresel bir ağ üzerinden genişlersiniz. Yeni türler tanıtın ve düzinelerce farklı hayvana bakıcılık yapın. Hayvanat bahçenizin mali durumunu yönetmeniz ve müşterilerin kapıdan içeri girmesini sağlamanız gerekecek. O zaman hayvanat bahçesini şehrinizin en büyük turistik cazibe merkezine dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Her Şey Sosyal Olmakla İlgili

Township dünyası çok büyük. Mağazada 1.000.000’den fazla indirme ile oyun içinde iletişim kuracak, stratejilerini paylaşacak ve bir araya gelecek çok sayıda insan var. Township’in diğer insanların kasabalarını ziyaret etmek ve diğer belediye başkanlarına yardım etmek için hediyeler göndermek gibi birçok sosyal yönü vardır. Facebook arkadaşlarınızla veya Google’dan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Township’te büyük bir avantaj elde etmenin en iyi yolu bu!

Township Mod APK 2021 İndir

Township’te hayallerinizdeki kasabayı mı inşa etmek istiyorsunuz? Kasabanızın itibarını artırmak için sınırsız para ve nakit almak için Android için Mod APK dosyasını indirin !

Görüntüler

Yenilikler

ÜRKÜNÇ CADILAR BAYRAMI
* Şehir ve etkinliklerdeki görevlerle ödül kazanın!
* Altın Bilet ile seçkin ödüllerin kilidini açın.
DRUCULA'NIN ŞATOSU
* Vampir şatosunda parti verin!
* 2'li eşleştirme seviyelerinde bilet kazanın.
ETKİNLİKLER VE TURNUVALAR
* Sevdiğiniz etkinlikler Cadılar Bayramı konseptinde!
* Ulaştırma Patronu ve Madencilik Vakti.
* Uzay Yarışı sezonunda dalgaları yakalayın.
AYRICA
* Kaynak için özel teklifler.
* Yeni 2'li eşleştirme elementleri.
* 2 yeni şehir genişletmesi.

Township apk son Sürüm,
Township APK DAYi,
Township hile,
Township apk hile,
Township apk hile 2021,
Township APK -- PARA ve elmas hilesi,