Homescapes Hileli APK 5.9.3 (Sınırsız yıldız ve madeni para)

5.0.6
Welcome to Homescapes, the most heartwarming game from Playrix's Scapes™ series! Solve match-3 puzzles to restore a wonderful mansion on a verdant street. Exciting adventures start at the doorstep!
APK indir
4.3/5 Oylar: 10,851,038
Geliştirici
Playrix
Güncellendi
December 23, 2021
Boyut
147M
Sürüm
5.0.6
Gereksinimler
4.2 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Homescapes Hileli APK : Günümüz oyun dünyasında sıklıkla farklı oyunlar görüyoruz. İster en sevdiğiniz oyun ister başka bir oyun türü olsun, her insan bir oyunun ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ferahlık için daha iyi bir deneyim olmadığını hissediyoruz. Bunlar, herhangi bir spora hemen çekilmemizin ana nedenleridir. Bugün sahip olduğumuz oyun deneyimi bize küçük görünüyor.

Çünkü artık o kadar çok alanımız var ki bir oyun açıp hemen onunla birlikte başka bir oyun kullanmaya başlıyoruz. Harika oyun kesinlikle en önemli önceliklerimizden biri, bu oyunun kaçırmak istemediğimiz kadar eğlenceli olmasının ana nedeni. Öyle dersek, oyuncuların çok fazla oyun seçeneği var ama yine de her zaman belirli bir oyunu oynayan tüm insanlar her zaman bir sonraki bölümü bekliyor.

Home scapes APK

Elbette, birinin özel oyununu bırakıp diğerine katılmanın kolay olmadığını söylemek doğru olur. Bu yüzden diğer oyunlar ne kadar popüler olursa olsun; bize eğlenme fırsatı veren oyunları oynamayı severiz. Tüm oyuncuların yakından tanıdığı ve oyunun arka tarafı çok ünlü olan isimlerden biri. Harika bir hikayeye dayanan Gardenscapes olarak bildiğimiz bu oyun, oyuncuları kısa sürede cezbetti.

Bu nedenle geliştirici devam oyununu piyasaya sürdüğünde giderek daha popüler hale geldi ve bugün bile oyuncular onu oynamanın gerekli olduğunu düşünüyor ve buna Homescapes deniyor. Bugün size tüm arsaya ve onu özgür bir düşünceye dönüştüren tüm parçalara genel bir bakış sunacağız.

Homescapes’te Hedef Tamamlama

Homescapes, size rahatlatıcı ve eğlenceli bir hikayenin keyfini çıkarma şansı verecek olan 3’lü eşleştirme oyun tarzı bir oyundur. Oyun sizi bir zamanlar istediğiniz hedefin bir parçası olacağınız gerilim dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Kendinizi daha çok eğleneceğiniz bir ortamın içinde bulacaksınız. Oyunun ana karakteri, memleketine bir yolculuğa çıkan ve kendisi için çok önemli bir hedefi gerçekleştirmeye hazırlanan Austin Butler’dır.

Eski evini yenilemesine ve onu daha çok tatmin edecek tesislerle restore etmesine yardımcı olacaksınız ama bu yolculukta aşacağınız birçok engel var.

Yaşadığı yer Butler’ın çocukluk eviydi, ancak ciddi koşullar onu taşınmaya zorladı. Rüyasında kendini evini koruma sorumluluğunu üstlendiği bir yolculuğun içinde bulur.

Bu hayali gerçeğe dönüştürmeye ve eski anılarına dönmeye karar verdi. Uzun bir süre sonra geldiğinde kendini şaşkınlık içinde buldu. Nedeni evin tamamı ve hassas durumuydu.

Bunun nedeni uzun süredir kullanılmamasıdır. Eski ve kötü durumda olan her şeyle birlikte ebeveynlerinin bulunmadığını fark etti. Tozla dolu bir halı gibi tüm gerekli şeyler güzelliğini kaybetmişti.

Sandalye kırıldı ve merdivenler kötü durumdaydı. İşte macera burada başlıyor. Austin, evi orijinal durumuna döndürmeye karar verdi.

Homescapes’te Değerli Aktiviteler

Homescapes APK’da değerli etkinliklere katılmanız ve Austin House’u restore etmeniz gerekiyor. Evin orijinal durumunu gerekli öğelerle yeniden oluşturabileceğiniz deneyleri belirleyin.

Oyun size seçim özgürlüğü verecek. Her dekorasyonu sağlamak için farklı faktörler kullanın. İç avludan ön kapıya kadar, konukların gelmesi için harika bir yer olabilecek düşünceyi kullanın. Oyunda keşfetmeniz gereken sırlar var ve bunları kullanarak kesinlikle daha iyi olacaksınız.

Faaliyetlerinize zamanında başlayın ve etkili bir şekilde ilerleyelim. Hedefinizi ferah ve temiz bir eve dönüştürebileceğiniz düzenlemelere bir göz atın. Gerekli dekoratif öğelere erişebileceksiniz. Ekipmanınızı özelleştirebilirsiniz.

En önemlisi, amacınız için gerekli olan aktivitelerde bazı korkutucu unsurların varlığını da fark edeceksiniz, bu yüzden onlarla başa çıkmak için bazı değerli kısımlar seçin. Oyundan en iyi şekilde yararlanmak için tüm deneyimleri gözden geçirin ve keyfini çıkarmanın farklı bir yolunu bulun.

Homescapes Hakkında İlginç Şeyler

Özel elemanlar

Oyunun başında oyuncular kendilerini her şeyin alt üst olduğu bir fikir denizinde bulacaklar. Kendinizi bu evin eşiğinde bulduğunuzda oyun deneyimine dalın. Austin’in işini yapmasına yardım et.

İşte oyuncuların eğlenmesi için bazı özel öğeler, ancak bunlar sizin görüşünüzden gizlenmiş durumda. Tüm ihtiyaçlar ışığında ev dekorasyonu konusunda size kolaylıkla yardımcı olabilecek sırları keşfedin. Oyun özellikleri, daha fazla etkinliğe katılmanıza izin verecek, bu yüzden tereddüt etmeyin ve hedefe ulaşmak için ısrar etmeyin.

Gerekli düzenlemeler

Oyun size kendi yaratıcılığınızı yaratma fırsatı verecek, bu nedenle sürecinizi evi tasarlama konusundaki tüm ilginizle tamamlayın. Burada evinizin nasıl görünmesi gerektiğine veya gerekli düzenlemeleri nasıl yapacağınıza kendiniz karar vermelisiniz. Güvenli olan şeyler kullanılmalı, önce onları düzeltin.

Oyunun tam kontrolü, oyunculara iyi bir deneyim yaşatacak. Ek olarak, kullanabileceğiniz bazı temel öğeler vardır. Ayrıca diğer öğelerin kilidini de açabilirsiniz. Oynamaya başlayın ve harika bir ev inşa etmede üzerinize düşeni yapın.

Görevlere ve zorluklara katılın

Oyundaki amacınız kesinlikle size oyunun yeni bölümlerine katılma fırsatı verecektir. Sizin için kolaylaştırmak için görevlere ve zorluklara katılmalısınız. Kendinizi kesinlikle oyuna daha fazla odaklanma şansı verecek bir stilin tadını çıkarırken bulacaksınız.

Evinizi dekore etmenin unsurlarından birini sadeleştirirken, diğeri sizi daha çok düşündürecektir. Her görevde mutlaka bulacağınız eşyalar, mobilyalar ve diğer dekoratif parçalar.

Gizli sırları keşfedin

Ev, herkesin inandığı herhangi bir üyenin bulunamaması nedeniyle harap olsa da, eğer öyle düşünmüyorsanız, bunların ardındaki sırları mutlaka bileceksiniz. Bu yüzden kendinizi daha ciddi bir çözümle yüzleşmeye hazırlayın.

Anlamak için tüm nedenleri bulmanızı kolaylaştıracak gizli sırları keşfedin. Oyunda kendinizi ısıtın ve her bölümden keyif almayı düşünün.

Varlığında daha fazla rol

Homescapes APK’da Austin komşularını tanıma fırsatı bulacaksınız. Her karakterle etkileşime geçebilecek ve bu evle ilgili anılarınızı tazeleyebileceksiniz.

Oyunda karakterin her bir parçası sizin için mutlaka daha eğlenceli birer kaynak olacaktır. İşleri daha benzersiz kılmak için her biri hakkında geri bildirim alın. Daha iyi bir bireysel yaşam düşünün ve her deneyimin tadını çıkarın.

Evinizi korumak için bir evcil hayvan seçmek

Oyuncuların oyuna olan ilgisini artırmak için hayvanlar da tanıtılacak. Bu hayvanlarla arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca evinizin çevresinde bazı kedi veya köpekler bulacaksınız. Bu hayvanlardan bazılarına da yardımcı olabilirsiniz.

Bunun yerine, evinizi korumak için yanınıza birkaç hayvan alın ve onlara evinizden bir pay verin. Bu hayvanlardan bir kısmını evinize ayırın ve muhteşem manzaranın tadını çıkarın.

Dünyanın her yerinden oyuncuları davet edin

Oyunun öne çıkan özelliği, çok oyunculu modun varlığıdır. Dünyanın her yerinden oyuncular ve arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve çevrimiçi oyunlar oynayın. Alışkanlıklarınızı ve düzenlemelerinizi takip edin ve gerekli bilgileri arkadaşlarınızla paylaşın.

Oyunun bir bölümünde takılıp kalabilirsiniz, bu yüzden bir arkadaşınızdan yardım alın ve yardımınızı arkadaşınıza önerin. Elbette sınırsız jeton ve sınırsız yıldızı da destekleyebilirsiniz.

Homescapes-Mod-APK
Homescapes-Mod-APK

Homescapes APK’nın Özellikleri

  • Oyun ayrıca bazı özel hedefler ve unsurlar içerir. Oyunu benzersiz bir şekilde tamamlayarak özel hale getirebilirsiniz. Bu, özel ödüllü bir yarış yapmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, ödüllerin önemini anlayarak, evin hayatta kalması için bu tür yarışmalara katılın.
  • Homescapes Mod APK’da bir şeyler almanız ve diğer etkinliklere katılmanız gerekir. Size fayda sağlayacaktır. Birincisi, mümkün olduğunca çok sayıda etkinlikten ödüller kazanacaksınız ve ikincisi, oyun her zaman benzersiz bir şekilde karşınızda olacak.
  • Güzel bir hikayeye sahip hoş 3D grafikler de size özel bir eğlence duygusu verecektir. Tüm oyun aksesuarları oyuncular için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli grafikler, evinizin güzelliğini arttırmada kesinlikle önemli bir rol oynayacaktır.
  • Oyunu deneyimleyin ve görsel efektlerle oyunda daha fazla eğlence yaratın. Oyunda kesinlikle çok fazla katılım var, bu yüzden oyuna başlayın ve herkesin bilmesini sağlayın.
  • Sınırsız görev ve meydan okuma, kesinlikle size oyunun özelliklerinden yararlanma fırsatı verecektir.
  • Görevi tamamlayın ve para kazanın ve Austin’in gerekli ev eşyalarını almasına yardım edin.
  • Bulmacaları çözün ve Austin’in ebeveynini geri getirmede rol oynayın.
  • Geliştirici, her türdeki oyuncuların ihtiyaçlarına göre oyuna bazı temel bileşenler ekledi, bunların varlığı sizi kesinlikle bu oyunda düşüncenizi kullanmaya ikna edecek.
  • Tüm aktivitelerdeki çarpıcı sesler sizi gerçekle tanıştıracak. Özellikle tüm oyuncular tarafından sevilen oyunun sesi kesinlikle önemli bir parçası.

Homescapes’teki yenilikler neler?

Değiştirilmiş sürümü cihazlarınıza yüklediğinizde sınırsız yıldız ve sınırsız para alacaksınız. Bu, evi daha da dekore etmek için gerekli eşyaları satın almanıza yardımcı olacaktır.

O halde şimdi oyunu indirin ve ev dekorasyon fikirlerinizi başkalarıyla paylaşın. Oyunun ayrıntılarının çoğunun kilidinin açıldığını göreceksiniz. Boş zamanlarınızda sizi kesinlikle harika bir dünyayla tanıştıracak.

This War of Mine APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Son sözler

Oyunun hikayesi sizi birçok yönden tanıştırdıktan sonra maceranızı mutlaka daha ilginç hale getirecektir. Oyunun o kadar basit olmadığı ama harika bir stratejinin sizi harika bir Austin evine dönüştüreceği söyleniyor.

En önemli faydaları ile evin güzelliği için gerekli olan her şeyi yapabileceksiniz. Kararınızı parlak bir düşünceye dönüştürün ve evin daha iyi olması için her şeyi yapın. Homescapes APK’da eğlencenizin sınırı yok. Tüm eğlenceyi geliştirin ve kendinizi oyuna bırakın.

Görüntüler

Yenilikler

What's new:
- Bug fixes and improvements
Please update the game to the latest version.

MAKEOVER
• Help a young college student express her individuality!
• Change the character's style!
• Decorate the room for a party!

SEASON'S GREETINGS
• Uncover the secrets of William's story and get ready for the Holiday Season!
• Get a Christmas tree!

ROYAL TEAROOM
• Renovate the palace for a tea party.
• Get a unique profile picture!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir