Fort Conquer APK İndir

1.2.3
Bu çok çekici bir savunma strateji oyunudur. Burada, kuleyi savunmak ve düşmanın kalesini fethetmek için bir süper canavar ordusuna komuta edebilirsiniz. Fort Conquer apk , oyun içinde çekici dövüş hareketlerini birleştiren bir oyuncu türüdür. 
APK indir
4.3/5 Oylar: 216,028
Geliştirici
DroidHen
Güncellendi
September 22, 2017
Boyut
25M
Sürüm
1.2.3
Gereksinimler
2.3.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fort Conquer APK

Bu çok çekici bir savunma strateji oyunudur. Burada, kuleyi savunmak ve düşmanın kalesini fethetmek için bir süper canavar ordusuna komuta edebilirsiniz. Fort Conquer apk , oyun içinde çekici dövüş hareketlerini birleştiren bir oyuncu türüdür. Oyun, oyuncular ve arazinize saldıran gelişen canavarlar arasında dengeli bir savaş açar. Kaleyi fethetmek için birlik. Oyuncular, dahi askerlerin rolünü üstlenir ve hayvanlara düşman kalelerini korumak ve saldırmak için komuta eder. Rakibiniz tarafından gönderilen ilk askerle savaşmak için komutanı kullanın. Oyuncunun görevinin Fortress Android versiyonunu fethetmek, cesur ve sadık bir elit ordu kurmaktır; lider rolünü oynayacak, ordunuzu daha güçlü olmak için eğiteceksiniz.

Oyuncular ve orduları, kuleyi savunmak ve düşmanın kalesini fethetmek için yokuş yukarı bir savaşa katılmak zorunda kalacaklar.

Android için Fort Conquer, askeri komuta gösterme şansınız. Başarılı bir karşı saldırı gerçekleştirerek ve düşmanın savunmasını zayıflatarak. Bir kaleyi yıkmak gibi.

Bu heyecan verici bir saldırı ve savunma oyunudur.

Son kurtulan, en güçlü zihniyete sahip kişi olacak!

Fort Conquer

Oyuncular için heyecan verici dövüş eylemlerini birleştiren heyecan verici bir dövüş oyunu. En iyi oyunlardan biridir. Yüksek bir indirme hacmine sahip ve bu oyun hakkında çok olumlu bir incelemesi var. Bir yandan akılda tutulması gereken bir şey, oyunun üç yaşından büyük çocuklar için uygun olduğu ve üç yaşından küçük çocuklar için tavsiye edilmediğidir!

Fort Conquer APK
Fort Conquer APK

Oyundaki Görev

Game Fort Conquer, Android işletim sisteminde desteklenen mükemmel dövüş eylemiyle birleştirilmiş bir oyundur. Oyuncunun görevi, bölgelerini vahşi hayvanların saldırısına karşı korumak ve aynı anda rakibin kalesine saldırmak için hayvanlarını ve evcil hayvanlarını kullanmak ve kontrol etmektir. Bu oyunda, oyuncu cesur sadakate sahip güçlü, seçkin evcil hayvanlardan oluşan güçlü bir ordu kuracak, kuracak ve geliştirecek olsa da, oyuncuların giderek daha güçlü bir orduya liderlik etmesi ve inşa etmesi gerekecek. Ordunuzdaki hayvanların olağanüstü ve farklı güçleri var ve bu nedenle oyuncular, rakibin canavarlarıyla savaşmak için hangi canavarın hayati olduğunu düşünmeli ve seçmelidir. Ve elbette, rakibin evcil hayvanları ve evcil hayvanları da güçlü ve eşit derecede olağanüstü yeteneklere sahipler, bu yüzden oyuncular duruma uygun dövüş için hangi hayvanı düşünmeli ve seçmeli!

Görüntü ve Ses 

 Oyunun görüntüsü, yüksek görüntü kalitesine ve enfes görüntüye sahip bir çizgi filmdir. Tüm hayvanlar çok keskin, şiddetli ve güçlü bir şekle sahiptir. Bütün hayvanlar savaşmaya heveslidir. Canlı ve büyüleyici ses efektleri, oyuncuların deneyimlemesi için çok tatmin edici ve dramatik bir şiddetli savaş alanı yaratır.

Android Cihazlar İçin Fort Conquer 1.2.3 Apk (Sınırsız Para) Özellikleri

 • Benzer Evrim.  Daha güçlü kuvvetler ve inanılmaz yeni yaratıklar mevcut.
 •  Zengin evrimsel türler.  Hayal gücünüze meydan okuyun ve yeni türler yaratın.
 •  Çok sıralı kule savunması.  Savaşı kazanmak için akıllı bir strateji benimseyin.
 • Yüksek kaliteli grafikler ve harika ses efektleri.
 • BOSS seviyesine meydan okuyun!
 •  Bu oyun son derece zarif grafiklere ve güçlü dövüş becerilerine sahiptir. 
 •  Birçok canavara meydan okuyan çeşitli canavarlar, BOSS üstün gücü, sınırsız işlevler, örneğin: 
 •  Aynı tür evrim: daha önemli güç ve inanılmaz yeni yaratıklar mevcut. 
 •  Zengin Türlerin Evrimi – Hayal gücünüze meydan okuyun ve yeni türler yaratın. 
 •  Çoklu kule savunması – savaşı kazanmak için akıllı stratejiler benimseyin. 
 •  Çarpıcı grafikler, yüksek kaliteli görüntüler ve önemli ses efektleri 

İlgili Uygulamalar

Play Store’a her zaman ulaşamıyoruz ve tüm bu uygulamaları burada topladık.
Bu nedenle, herhangi bir ücretsiz Apk indirmek istiyorsanız, hemen hemen tüm ücretsiz Apk’lerin bulunduğu web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Görüntüler

Yenilikler

Bug Fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir