Darts of Fury APK (Sınırsız Para) İndir

3.6.0.2960
Oyun kesinlikle oyuncuları daha iyi pozisyonlar ve daha iyi atışlar kullanmaya teşvik ediyor. Eğlenceye başlamak için her zaman orta panonun yanına dart atmanız gerekir. Darts of Fury APK indir: Dart atma konusunda uzman mısınız ve rekabetçi olduğu kadar harika bir spor mu arıyorsunuz? O zaman elbette Darts of Fury her şekilde eğleneceğiniz en iyi seçimdir, oyuncuların her zaman doğru hedefi aradığı ve oyunlarını ilerlettiği harika bir oyun.
APK indir
4.6/5 Oylar: 258,181
Geliştirici
Yakuto
Güncellendi
January 24, 2022
Boyut
160M
Sürüm
3.6.0.2960
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Darts of Fury APK indir: Dart atma konusunda uzman mısınız ve rekabetçi olduğu kadar harika bir spor mu arıyorsunuz? O zaman elbette Darts of Fury her şekilde eğleneceğiniz en iyi seçimdir, oyuncuların her zaman doğru hedefi aradığı ve oyunlarını ilerlettiği harika bir oyun.

Google Play Store‘da milyonlarca oyuncu tarafından indirilen oyun, hem popüler hem de müthiş. Henüz bu oyunu oynamadıysanız Darts of Fury APK hemen indirin ve sınırsız para ve mücevherlerle oyunun keyfini çıkarın.

Oyun kesinlikle oyuncuları daha iyi pozisyonlar ve daha iyi atışlar kullanmaya teşvik ediyor. Eğlenceye başlamak için her zaman orta panonun yanına dart atmanız gerekir. Hedefe ne kadar yaklaşırsanız, oyun size o kadar fazla şans verecektir. Oyuncular, yalnızca istenen hedefe ulaşmayı hedefleyebilecek herhangi bir pozisyonu seçme şansına sahiptir. Oyun kesinlikle her oyuncuya bir hedefin doğru olması gereken üç şans verir.

Her şeyden önce, konumunuzu iyileştirmeniz gerekir, çünkü bunu yapmamak her fırsatı mahvedebilir. Bundan sonra, hızınızı doğru tutmalısınız. Bu, oyunun önemli bir gereksinimidir. Bunu başarırsanız, puanınız kesinlikle artacaktır. Dart of Fury mermilerden oluşur. Ne kadar çok tur başarıyla tamamlarsanız oyun o kadar iyi olur.

Armed Heist Apk yazımızı mutlaka okuyun.

sayısız zorluk

Darts of Fury Mod APK, oyuncuları fantastik ve şaşırtıcı zorluklara katılmaya davet ediyor, ancak bunun için her zaman puanlarınızı artırmanız gerekiyor. Oyuncular, skor tablolarındaki konumlarını korumak için her zaman her adımı kullanırlar, ancak olumlu performans sizi kesinlikle bu konuma getirebilir.

Her maçın önemini değerlendirin ve daima hızlı hareketleri takip edin. Oyundaki kimliğinizi geliştirmede kesinlikle önemli bir rol oynar. Oyun size oyununuzu ilginç kılmak için seçebileceğiniz çeşitli seçenekler sunar. Her zaman diğer oyuncularla maçlar düzenlediğiniz ve kazanmak için puan kazandığınız lig özelliği gibi.

Eğlence seviyesini artırmak için dartları da özelleştirebilirsiniz. Renkli renkler seçin ve oyuna dalın. Elbette aralarından seçim yapabileceğiniz çekici tasarımlar var.

modlar

Dünyanın dört bir yanından oyuncularla sayısız maça katılarak zekanızı geliştirebileceğiniz oyunu daha ilginç hale getirmek için farklı maçlarda yer almak her zaman daha iyidir. Oyun, farklı görünen farklı modlara kolay erişim sağlar.

Oyuncular Savaş Modunu seçerek jetonlar için rekabet edebilirler. Benzer şekilde, Arkadaş Modu her zaman, her oyuncunun bireysel zekasını göstermek istediği farklı yarışmaları arkadaşlarla birleştirmeyi teklif eder. Çok oyunculu mod, ruhlarınızın her zaman dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncularla oyuna katılmasını sağlar. Oyuna yeni başladıysanız ve oyunu anlamak istiyorsanız eğitim modu ile başlayabilirsiniz.

grafik

Geliştirici, oyunculara gerçekten harika ve gerçek bir eğlence gösterdiği için oyunun grafikleri çok takdir edilmelidir. Grafikler, her şeyi gerçekten çekici hale getirmede önemli bir rol oynar.

Mobil cihazlarda renkli panolar ve etraftaki büyüleyici şeyler size her zaman rahatlık sağlayacaktır. Aynı şekilde, oyunun her güncellemesi, oyunculara oyunu daha da geliştirme fırsatı veren yeni özellikler ve renkler içerir.

Değerli ve harika ödüller

Oyunun en iyi yanı, her yarışmada farklı ödüller almanızdır. Kesinlikle her eğlence sizi daha fazla deneyime götürecektir çünkü değerli ödüller sizi her zaman daha iyi bir oyuncu yapacaktır. Oyunun her bölümü kesinlikle oyuncuların oyunun önemli bölümlerini bilmesini kolaylaştırıyor. Bu şekilde, kendinizi ödül savaşına soktuğunuzda, oyunun bir sonraki bölümüne geçmeniz kesinlikle daha kolay olacaktır.

Oyuncular her maç için her zaman hedeflerinin doğru bir tahminini almak isterler. Bu nedenle, ödülleri almak için her zaman çok çalışmanız gerekir. Bu kesinlikle sizi bir sonraki seviyelere taşımanın anahtarıdır. Darts of Fury APK oynayın ve oyunun keyfini dilediğiniz kadar çıkarın.

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes and improvements. Thanks for playing!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir