Armed Heist Apk Ölümsüz Mod İndir

2.4.20
Armed Heist Apk ile gerçek bir suçlu olma yeteneğinizi gösterin. Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerini test et. Havadaki kurşunlardan kaçarken bankaları soymak ve zırhlı araçlar hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.
APK indir
4.3/5 Oylar: 252,412
Geliştirici
Sozap
Güncellendi
February 9, 2022
Boyut
80M
Sürüm
2.4.20
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Armed Heist Apk ile gerçek bir suçlu olma yeteneğinizi gösterin. Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerini test et. Havadaki kurşunlardan kaçarken bankaları soymak ve zırhlı araçlar hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Armed Heist Hakkında

Armed Heist – Kötü adam olun ve şok edici soygunlar gerçekleştirin

Tarihsel olarak, suçlular ve polis arasındaki çatışma her zaman konuşulacak çok şey sağlamıştır. Bu savaş, bir tür silahlı mücadele olarak sürdü ve dünya çapında birçok ülkeye birçok kayba neden oldu. Aynı zamanda oyun yayıncılarının sürekli olarak sömürdüğü ve nispeten kaliteli ürünler ürettiği bir konudur. Böylece, oyuncuların son derece canlı deneyim anları elde etmelerine yardımcı olur.

Armed Heist Apk
Armed Heist Apk

Armed Heist Apk oyunu bunlardan biri. Oyun, yayıncı Sozap tarafından geliştirilmiştir ve şu anda hem App Store’da hem de Google Play’de mevcuttur ve oyuncuların hızlı bir şekilde keyfini çıkarmasını sağlar. Oyunda oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki bankalardan kaos yaratma ve para çalma görevi ile haydut olacaklar. Elbette polisin varlığı bölgede güvenliği sağlayacak, polisin kuşatmasından nasıl kurtulacaksınız?

Uzlaşmaz çatışmalar

Suçlular ve polis arasındaki çatışmayı medya aracılığıyla biliyorsunuz veya dünyanın her yerindeki okullarda öğreniyorsunuz. Acılarını daha iyi anlamak için bu savaşlardan keyif alacağınızı ve katılacağınızı hiç düşündünüz mü? Silahlı Soygun, bunu kolayca yapmanıza yardımcı olacaktır.

Oyun, oyuncuları polisten kaçma görevi ile çetede bir haydut rolünü oynayacağınız farklı yerlere götürecek. Takım arkadaşlarınızın başarılı soygunlar yapmasına ve güvenli bir şekilde kaçmasına yardımcı olacak kadar yetenekli misiniz? Bu oyuna katıldığınız anda cevap cevaplanacaktır.

Gerçek bir suçlu ol

Armed Heist, haydutlar başarılı bir banka soygunu gerçekleştirdikten hemen sonra oyuncuları savaşa getirecek. Bu savaşta dinlenmek için fazla zamanınız olmayacak. Dikkatli olmazsanız, düşman tarafından bir anda yok edilebilirsiniz. Haritadaki her yere çok dikkat edin çünkü rakipler her an karşınıza çıkabilir ve sizi yenebilir.

Bu amansız savaşta elbette yalnız olmayacaksınız. Takım arkadaşlarınız kritik durumlarda ortaya çıkacak ve sizi destekleyecek veya birlikte iyi çalışarak rakibi tamamen yok edecek. Ayrıca, bu oyun size gerçekten özel bir deneyim yaşatacak birçok özel konumla 70’den fazla farklı seviye sunuyor. Şimdi oyun aracılığıyla dünya çapında tanınmak için efsanevi suçlu olun.

Çeşitli Silahlar

Silah sisteminin savaştaki herhangi bir nesne için her zaman etkili bir yardımcı olarak kabul edildiği görülebilir. Silahlı Soygun aynıdır, bu oyunda oyuncuların özgürce seçebileceği birçok özelleştirme ile 30’dan fazla farklı silah bulunur. Susturucular, cephane kutuları, dürbünler, kulplar vb. aksesuarlar da savaşlarda zafer oranınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, karakterin daha güçlü ve yok edilmesi daha zor hale gelmesine yardımcı olmak için bir şapka ve bir gömlek giymeyi unutmayın.

Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Tehlikeli bir soyguncu her zaman kendine özgü bir görünüme sahiptir, böylece polis farklı durumlarda kimliğini tespit edemez. Bunu anlayan Armed Heist, oyuncuların mevcut birçok özelleştirme yoluyla karakterleri için özgürce benzersiz bir görüntü oluşturmalarına olanak tanır. Oyunu her oynadığınızda heyecanı hissetmek için her farklı görevde karakterinizin görünümünü sürekli değiştirmelisiniz. Ayrıca, birçok oyuncuya çeşitlilik getirmek için karakter kostümleri düzenli olarak güncellenecektir.

Grafikler oldukça benzersiz

Armed Heist, dünya savaşlarını başarıyla tasvir ediyor. Tanıdık 3D grafik formatı ile oyuncular, oyunun getirdiği son derece şiddetli savaş alanının yanı sıra klasik silahlı savaşların keyfini çıkarabilirler. Bomba ve mermi efektleri gerçekçi ve canlı bir şekilde getirilirken oyundaki detaylar oldukça net bir şekilde anlatılıyor. Ayrıca, grafik parametrelerini cihazınıza daha iyi uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, oyun sırasında gecikmeyi önlemeye yardımcı olacaktır.

Videoleap Pro Apk İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Android için Armed Heist Apk İndir

Armed Heist apk, sonsuz yüzleşmelerle birleştirilmiş gerçekten klasik bir rol yapma oyunudur. Oyun pazarında bu tarza sahip oldukça fazla oyun var. Ancak bu oyun Google Play‘de 10 milyondan fazla yüklemeye ulaştı ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan büyük ilgi gördü. Bu parametrelerin, heyecanı ilk yaşadığınız andan itibaren size hissettirmek için yeterli olduğuna inanıyoruz.

Özellikler MOD:

  • Ölümsüz

Görüntüler

Yenilikler

FIXES - Fixed the “infinite diamonds” bug in daily deals. - Fixed a bug where if you close an offer it would not appear in the shop.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir