Brawlhalla APK İndir

5.07

Blue Mammoth Games'in Brawlhalla'sı iki boyutlu çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Aslında oyun ilk olarak 2015 yılında Steam, Xbox One, macOS, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'te piyasaya sürüldü. Oyun, birden fazla platformda benzersiz oynanışı sayesinde dünya çapında 40 milyondan fazla oyuncuyu hızla çekti. Oyunun resmi yayıncısı olan Ubisoft, daha sonra Blue Mammoth Games'i satın aldı. Oyunun bir BETA sürümü şu anda Android için mevcut. 6 Ağustos 2020'de iOS ve Android sürümlerinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunu indirmeden ve yoğun çevrimiçi savaşlara girmeden önce, oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.
Download APK
4.2/5 Votes: 170,612
Developer
Ubisoft Entertainment
Updated
11 Mayıs 2021
Size
86M
Version
5.07
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Birçok platformda amansız bir savaşa girmeye hazır mısınız? Brawlhalla APK’sını Android cihazınıza indirerek hemen başlayın.

Brawlhalla APK

Blue Mammoth Games’in Brawlhalla’sı iki boyutlu çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Aslında oyun ilk olarak 2015 yılında Steam, Xbox One, macOS, PlayStation 4 ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü. Oyun, birden fazla platformda benzersiz oynanışı sayesinde dünya çapında 40 milyondan fazla oyuncuyu hızla çekti. Oyunun resmi yayıncısı olan Ubisoft, daha sonra Blue Mammoth Games’i satın aldı.

Oyunun bir BETA sürümü şu anda Android için mevcut. 6 Ağustos 2020’de iOS ve Android sürümlerinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunu indirmeden ve yoğun çevrimiçi savaşlara girmeden önce, oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.

Brawlhalla Nasıl Oynanır?

Bir Brawlhalla maçında dört oyuncu yarışır. Kurallar MOBA oyunlarında bulunanlara çok benzer. Bir maça başlamadan önce bir karakter (Efsane olarak adlandırılır), görünümler ve beceriler seçmelisiniz. Savaşta göreviniz rakibinizi sahneden indirmektir. Rakip ekranın altına düşerse hasar görür.

Bir karakterin avatarındaki renk, ne kadar sağlığı kaldığını gösterir. Bir kişinin ten rengi kırmızıya ne kadar yakınsa, karakter o kadar itilir. Oyunun sonunda en çok puana veya en az bir cana sahip olan karakter kazanır.

Arenaya rastgele silahlar yağdı. Onları kullanmak için geçirirken, Pick-Up düğmesine (alın) basın. Bir kılıcın varlığına rağmen, hangi silahı alacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok. Gauntlets, Blasters, Magic Orbs, Greatswords, Scythes, Sword, Cannons, Rocket Lances, Hammer, Bows, Katars, Axes ve Spears, oyunda şu anda mevcut olan 13 silah arasındadır. Bazı karakterler kendilerine özel silahlar kullanacak.

Brawlhalla’nın oynanışında adaletten bahsetmek önemlidir. Yeteneğiniz ve stratejiniz başarınızı belirleyecektir. Diğer oyuncuların çok fazla avantaj elde etmemesi için her harita için farklı bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Ayrıca her karakterin yeteneklerinin ve zayıflıklarının farkında olmalısınız. Rakibinizin avantajlarını ve dezavantajlarını tanıyarak savaşın yarısını zaten kazandınız.

Bu oyunda aşırı güçlü karakterler yok ve kazan-kazan diye bir şey yok. Küresel sıralamada yükselmek istiyorsanız, uygulamaya ve öğrenmeye önemli miktarda zaman ayırmanız gerekir.

Çapraz oynama özelliği

Herhangi bir platformda oynarken diğer platformlardaki oyuncularla da oynayabilirsiniz. Bu özellik maçlara çeşitlilik katar ve farklı platformları kullanan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Modlar

Çevrimiçi veya çevrimdışı oynarken bile Brawlhalla çeşitli modlar sunar. Çevrimiçi olduğunuzda, tüm oyuncuların son kurtulanı bulmak için kaos içinde savaştığı bir mod olan 1v1, 2v2 veya Free-For-All gibi çeşitli kurallarla çevrimiçi maçlar veya sıralama maçları oynayabilirsiniz. Kazanmak size daha fazla Elo puanı verir ve bu da sıralamada yükselmenize yardımcı olur. Brawlhalla, Silver, Gold, Platinum ve Diamond sıralamalarıyla MOBA oyunlarına benzer bir sıralama sistemine sahiptir.

Couch Party, Training ve Tournament, mevcut çevrimdışı modlardan sadece birkaçıdır. Kanepe Partisi, odalar oluşturmanıza ve orada arkadaşlarınızla oynamanıza izin verir. Turnuva modunda, yeteneklerinizi yapay zekaya karşı test edebilirsiniz. Antrenman yapmak ve karakterleri tanımak istiyorsanız, tüm karakterlerin ve kostümlerin kilidini açan Eğitim moduna gidin.

Efsaneler

Brawlhalla şu anda çeşitli oyunlardan gelen 50 karaktere (Efsaneler) sahiptir. Karakteri savaşta kullanmak istiyorsanız, önce onun kilidini açmalısınız. Oyun, oyunculara her hafta altı ücretsiz karakter veriyor. İstediğiniz karakterlerin kilidini açmak için her maçtan sonra kazandığınız paraları kullanın. Ancak bazı karakterlerin kilidini açmak için ödeme yapılması gerekir. Mağazanın Tüm Karakterlerin Kilidini Aç paketini satın almayı düşünebilirsiniz.

Menü çubuğunun Efsanelerle Tanış bölümünde her karakter hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Her karakterin benzersiz bir hikayesi, arka planı ve bir dizi avantaj ve dezavantajı vardır. Beceri, Güç, Savunma ve Hız, dikkate alınması gereken dört göstergedir. Bu istatistiklerin karakterin genel gücü üzerinde doğrudan bir etkisi vardır, bu nedenle kilidi açmaya karar vermeden önce bunları karakterin gücünü değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, skinler son derece çeşitlidir. Bir karakterin görünümünü değiştirmek için önce o karakterin görünümlerini açmalısınız. Ayrıca etkinliklere katılarak veya görevleri tamamlayarak ücretsiz görünümler elde edebilirsiniz. Bazı görünümler, Lara Croft (Diana’nın kostümü), The Rock (Sentinal’in kostümü) ve en önemlisi, Ubisoft’un franchise’ı başladığından beri ortaya çıkan Rayman gibi tanınmış karakterlere dayanmaktadır.

Brawlhalla Oyunu Grafikleri

Brawlhalla, keskin 2D grafiklere ve çeşitli harika efektlere sahiptir. Karmaşık bir şekilde tasarlanmış karakterlerle çarpıcı bir ortama dalmışsınız. Kontroller de çok yumuşak ve gecikmesizdir, bu da küresel sıralamanın zirvesine giden yolda birçok engeli manipüle etmeyi ve bunlardan kaçınmayı kolaylaştırır.

Ayrıca oyun, orta sınıf telefonlar da dahil olmak üzere tüm Android cihazlar için optimize edilmiştir.

Brawlhalla APK + OBB Nasıl Kurulur

  1. Brawlhalla APK ve OBB dosyalarını HileliPc.com üzerindeki linkten indirin.
  2. “air.com.ubisoft.brawl.halla.platform.fighting.action.pvp.zip” dosyasını açın.
  3. “air.com.ubisoft.brawl.halla.platform.fighting.action.pvp” klasörünü “Android/obb” klasörüne kopyalayın.
  4. APK dosyasını yükleyin.

Android için Brawlhalla APK İndir

Brawlhalla, saf eğlence arayanların yanı sıra meydan okuma arayanlar da dahil olmak üzere tüm oyuncular için uygundur. Android’in en heyecan verici online arenasına katılmaya ve kendinizi en iyi 50 oyuncu arasına yerleştirmeye hazır mısınız?

Images

What's new

5.07:
- New Mallhalla items!
- Cyber Oni Orion and Wenqing Lin Fei Skins
- Nian Shou Sidekick
- Card Shuffling Emote
- Heatwave 2021 Event begins on June 2nd.
- Balance Pass
- For more information, go to brawlhalla.com/patch.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *