Ghost Recon Wildlands APK İndir 2022

1.1.5 Android
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
1.1.5 Android
Gereksinimler
Android 5.0+
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands’i devasa, tehlikeli ve hızlı tepki veren bir açık dünya nişancı oyununda en fazla üç arkadaşınızla oynayın. 4v4 sınıf tabanlı bir taktik savaş modu olan Ghost War, PVP için de mevcuttur. Bolivya, nefret ve şiddet yayan acımasız bir uyuşturucu karteli olan Santa Blanca’nın eline düştü. Amaçları dünyanın en büyük narkotik devletini kurmaktır. Tobii Eye Tracking ile Santa Blanca Karteli’ni ortadan kaldırmak daha da sürükleyici. Genişletilmiş Görünüm, Bakışta Hedefleme ve İletişim Çarkı gibi özelliklerle doğal göz hareketinizi kullanarak çevreyle etkileşime girebilirsiniz – tümü geleneksel kontrollerinizi değiştirmeden.

Ghost Recon Wildlands APK İndir
Ghost Recon Wildlands APK İndir

Ghost Recon Wildlands APK Nasıl İndirilir

En son sürümü indirmek istiyorsanız, bu yazının içerisinde verilen indirme bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza ve tabletinize yüklediğinizden emin olun.

  • Öncelikle, telefonunuzun veya hedef cihazınızın ayarlarına girmelisiniz.
  • Ardından güvenlik seçeneğindeki bilinmeyen kaynaklar seçeneğine gidin.
  • Bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz, ancak bu oyunu indirmek ücretsiz olduğundan uyarı mesajı konusunda endişelenmeyin.
  • Burning Ghost Recon Wildlands Apk indirmek için hilelipc.com’a gidin ve arama çubuğunda arayın.
  • Arama sonuçlarını kullanarak ilgili bağlantıya tıklayın ve uygulamayı indirin.
  • Öncelikle eski oyununuzun kaldırılmış olduğundan emin olun. İndirdiğiniz APK’yi kurun.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra oyun simgesine tıkladığınızda oyun başlatılabilir.
  • Ghost Recon Wildlands Indiron’u akıllı telefonunuzda oynayın.

Ghost Recon Wildlands APK İndir

Ghost Recon Wildlands isimli yeni mobil oyunu APK İndir ile şimdiden telefonlarınıza yükleyerek oynamak istiyorsanız sitemiz üzerinden verilen bağlantı işinize yarayacaktır. Genellikle bu bağlantılar uygulama mağazalarında sorunlar yaşayan oyuncular için paylaşılmaktadır. Oyun içerisinde hile veya mod gibi illegal olayları barındıran APK dosyalarını paylaşmıyoruz.

Ghost Recon Wildlands
Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands İndir

Ghost Recon Wildlands İndirme seçeneklerini kullanmadan önce, oyun hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmelisiniz. Oyunla ilgili ayrıntılar ve konusuyla ilgili bilgiler, kullanıma sunuldukça eklenecektir. Aynı zamanda daha önce paylaştığımız “APK İndir” seçenekleri her zaman en son sürüme güncellenecektir. Eski sürümleri indirmenize gerek kalmadan, mümkün olan en hızlı ve en doğru şekilde oyuna erişebileceksiniz

Ghost Recon Wildlands

Bolivya uyuşturucu karteli, çok da uzak olmayan bir gelecekte Santa Blanca’nın adaletsiz ve şiddetli egemenliği altına girecek. Kartelin amacı dünyanın en büyük narkotik devletini yaratmaktır.

BİR GHOST OL

Kendi Ghost’unuzu yaratın ve onu silahlar ve aksesuarlarla donatın. Oyun stili söz konusu olduğunda, tam kontrol sizde. Takımınıza liderlik etmek ve Karteli yok etmek için tek başınıza veya en fazla üç arkadaşınızla oynayabilirsiniz.